Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

9 godzin temu, kado napisał:

A zgadnijcie kto będzie wyprowadzać Alaskę w dniach 9-11 sierpnia na spacerki??? ;)

Możecie mi już "zazdraszczać" :) Obiecuję foty ze ślicznotką:)

Szczęściara ! To już dziś ! Czekamy na obiecane fotki i prosimy o duuużo !

Link to comment
Share on other sites

witam :-)

Też myślałam o miskach, o tym by mienić ich położenie ;-) Myślę, że z czasem coś zakupimy :-). Pozdrawiam wszystkich serdecznie - i bardzo, bardzo dziękuję Pani Marcie, że zaopiekuje się Alaską, gdy ja będę w szpitalu. Jesteście wspaniałymi ludźmi, o cudownych sercach. Dziękuję.Pozdrowienia dla Pani Joanny i Marty

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2017 o 19:22, SeiA napisał:

witam :-)

Też myślałam o miskach, o tym by mienić ich położenie ;-) Myślę, że z czasem coś zakupimy :-). Pozdrawiam wszystkich serdecznie - i bardzo, bardzo dziękuję Pani Marcie, że zaopiekuje się Alaską, gdy ja będę w szpitalu. Jesteście wspaniałymi ludźmi, o cudownych sercach. Dziękuję.Pozdrowienia dla Pani Joanny i Marty

 

Witamy na forum :)

Ja też uważam, ze nasza społeczność dogomaniacka jest super, ze człowiek moze liczyć na innych, że nie jest sam :)

SeiA, ja tez mam suczkę z Zamoscia :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :-) pomysł z pudełkami super - Dziękuję Helli za radę :-) Alaska jest naprawdę kochanym psem - tak sobie siada czasami przy mnie i patrzy tymi maślanymi oczętami z pytaniem - to będzie głasianie czy nie ? :-) Moja córka, podchodzi do niej czasami i mówi moja Alasia - pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłej Niedzieli

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

OJ CHŁODNO :-) jak najbardziej wskazane. Okna zamknięte, żeby nie wpadało ciepłe powietrze, rolety zasłonięte ;-) Spacery długieee bardzo wcześnie rano i wieczorem- 21/22, po południu krótki na siusiu i nie jest źle ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...