Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

A nie widziałaś pekińczyka na łańcuchu? Dobry jest. Mały, mało je, sierść ma, to i dobrej budy nie trzeba. Tylko brać.

Pod warunkiem, że dziamga na widok człowieka. Daj spokój, mądra dziewczyna jesteś, wiesz dobrze o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Pod warunkiem, że dziamga na widok człowieka. Daj spokój, mądra dziewczyna jesteś, wiesz dobrze o co mi chodzi.

Rozi, gdyby tak było w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu... Ale niestety, bez obrazy, w lubelskim, świętokrzyskim czy podlaskim to jest 50/50 łańcuch czy nie.

Link to comment
Share on other sites

U Alaski wszystko ok, jest grzeczna i wesoła. Okazuje się, że potrafi się jednak dogadać z psiakiem w boksie. Ulokowaliśmy ją ponownie z tym, z którym była na początku (bo okazało się, że strupki na jego łapkach nie były z jej przyczyny i nigdy nie widzieliśmy, aby były jakieś zgrzyty między nimi). No i jest wszystko ok, dogadują się super. Być może chodzi o to, że ten psiak jest mniejszy od Alaski i ona nie czuje się zagrożona... trudno powiedzieć. W każdym razie jest ok i cieszymy się z tego powodu ogromnie:)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zerkałam....już kiedyś pisałam na wątku  Aska7......A teraz szukają w typie On-ka, więc nie proponuję...

wiem, że nie  w typie On-ka, ale Alaska to taki "wilczek" - może by się spodobała? A jeszcze czytając opis terenu, jego wielkość, to przyszło mi do głowy zaproponowanie Miłej i Dolara razem. Te psy to zupełnie nie w typie On-ka, ale są zżyte z sobą są u Murki i znalezienie im domku razem raczej graniczy z cudem, ale cuda czasem się zdarzają:). Tylko trzeba próbować, a może się mylę :(

Link to comment
Share on other sites

Kwota 465 zlotych za marzec to jest  tylko za  pobyt czy jeszcze jakies dodatkowe swiadczenia typu wet?

Szukam cennika , nie moge znalezc, na stronie hotelu nie widze.  A moze zle patrze. Czy moglby mi ktos pomoc? Jakie sa aktualnie ceny za pobyt psow?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...