Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 26.08.2018 o 12:40, Onaa napisał:

Wiem że zwykle od razu a nawet wcześniej piszemy tutaj na dogomanii że domek się szykuje dla jakiegoś pieska ale adopcja Tobisia nie jest łatwa :( niestety, mimo że to taki wspaniały kochany psiak.

Stąd moja ostrożność  w podaniu informacji i obawa jak się wszystko ułoży w nowym domu,.

Z początku Tobiś był zagubiony w nowym miejscu. Jest grzeczny, chociaż na samym początku warknął na pana, bo mu przeszkodził znienacka w odpoczynku. Pani jest bardzo za Tobisiem , natomiast pupilką Pana jest sunia Saba. Saba rządzi, ale narazie obywa się bez starć, zobaczymy co będzie dalej, musimy poczekać do miesiąca.

Dziękuję że zaglądacie cały czas do Tobisia :).

A a a DS sunia.jpg

A a a DS Tobiś ze smaczkiem.jpg

 

Śliczny i szczęśliwy Tobiś  :)

Nawet nie zauważyłam, że te zdjęcia przedstawiają dwa różne psiaki, myślałam, ze na obu jest Tobiś.....

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze ostatnią wpłatę stałą zapłaciłam za lipiec.

W związku z tym, ze Tobiś jest w DS chciałam zapytać, czy mam dalej wpłacać deklaracje, czy są one jeszcze potrzebne.

Onaa - może masz innego pieska pod swoją opieką, to tę deklarację za sierpień można przeznaczyć na innego Twojego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Sabcia jest bardzo podobna do Tobisia , i Państwo myśleli że na wielkość również, mimo że mówiło im się że Tobi to większy psiak i waży 30kg to byli zdziwieni jak go zobaczyli, że jest taki duży. Saba jest mniejsza od niego i ma drobniejszą budowę.

Jeśli zaś chodzi o sprawy finansowe to ja zawsze proszę żeby odczekać tak do miesiąca jeśli chodzi o deklaracje na danego pieska, zwłaszcza w przypadku niełatwych adopcji, natomiast sytuacja Tobisia wygląda tak że na ten moment opłaciłam już za połowę sierpnia w dt i Tobi jest na minusie.

Nadal proszę o dobre myśli dla Tobcia żeby w tym jego nowym domku wszystko się dobrze ułożyło.

I dziękuję że tyle czasu z nim jesteście :D.

Jeśli będą jakieś nowe wieści to zaraz będę pisać tutaj na wątku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Jak narazie Tobi jest grzeczny i posłuszny.  Śpi z Państwem i oczywiście z Sabą w sypialni ale lubi się też rozwalić w salonie :). To tyle z aktualnych wieści z domku tobisiowego.

Wieści super, oby tylko bardziej polubił swojego Pana  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Przyszły pieniażki od AniB 0heart.gif(120zł) , dopłaciłam kilka złotych dla równego rachunku i stan konta tobisiowego na dzień dzisiejszy równa się 0,00zł.

 

A Tobiś życzy dobrej nocy :D.

Tobiś ds salon.jpg

Cudny, uśmiechnięty Tobiś na kanapie!!!

WSPANIALE!!!

Link to comment
Share on other sites

Przyszły jeszcze pieniążki dla Tobisia od:

MALWY0heart.gif (50zł),

helli 0heart.gif(20zł)

i Dulskiej 0heart.gif (20zł)

- bardzo dziękujemy :).

Ponieważ wszystkie płatności tobisiowe są uregulowane więc proszę dajcie znać co zrobić z Waszymi pieniążkami.

 

 

A ja zapraszam do .... nowego radysiaka w potrzebie, może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na Kruszoneczke...

 

 

 

Zmieniam tytuł wątku Tobisia i mam nadzieję że zawsze będzie już kochany, bezpieczny, szczęśliwy.

A ja BARDZO Wam Wszystkim :),

którzy byli z Tobisiem,

kibicowali mu w jego niełatwej drodze do znalezienia dobrego domku,

pomagali

dziękuję kwiat-ruchomy-obrazek-0015

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przyszły jeszcze pieniążki dla Tobisia od Rolanda_De0heart.gif (10zł), bardzo dziękujemy.

Obecnie na koncie tobisiowym jest 100zł, i myślałam żeby te pieniążki przeznaczyć na kolejną bidę z Radys.

I jeszcze troszkę Tobisia z ds - spacerek :D.

Tobi ds spacer z Sabą.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...