Jump to content
Dogomania

~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)


malagos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
w czwartek i piątek Figa zostala u mojego dziadka ponieważ na dwa dni musiałam wyjechać - i w piątek czyli wczoraj dziadek zrobił taki alarm że musiałam skrócić służbowy wyjazd. Powiedzial ze Figa smutna, osowiala, nie chciała wyjść na dwór się załatwić i że zsikała się w domu i dziadek zobaczył że barwa moczu była brunatna. Ja się zatrzęsłam że na bank kleszcz więc biegiem w pociąg i wracam z Krakowa i kierunek lecznica. Co się okazalo że Figa chyba tak tęsknila nie chciala jeść, była osowiała, i nie jadła caly dzień, Mimo że zna dziadka bo często z nią do niego jeżdzę - dla Dziadka to sama radość jak ją wycałuje i wygłaszcze. Co się okazało jak mnie zobaczyła to zrobiła się z niej TORPEDA! pies ozdrowiał. Ale jak już przyjechalam wcześniej więc nie chciałam bagatelizować tego koloru moczu - pojechałyśmy do lecznicy.pobrano krew - wyniki wzorowe, wyszłam z nią na dwór i udało mi sie przed lecznicą złapać mocz - wynik normalny żadych uchybień, zero krwi. Więc dziadek zrobił mi niezły alarm.
on ma w kuchni podłogę ciemną może dlatego wydawalo mu się że widzi krew w moczu.
 
w każdym bądź razie chciłam przekazac ze Figa cała i zdrowa życzy wszystkim udanej majówki!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IMAG3099.jpg

IMAG3101.jpg

IMAG3110.jpg

IMAG3112.jpg

IMAG3108.jpg

IMAG3114.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...