Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

30 minut temu, kajtek napisał:

Bibisia właśnie wróciła, operacja była dziś. Sunia waży 4,15 kg. Doktor jest pierwszym lekarzem, który stwierdził, że Bibi jest młodsza niż zakładano, ocenił to, po stanie organów wewnętrznych. 

Biedny malutki okruszek...Kajtek utul ją ode mnie...Mniej więcej na ile lat ocenił ja wet??

Link to comment
Share on other sites

Bibi jeszcze do wieczora może być "inna" ale dla niej najważniejsze, że jestem obok i może się do mnie przytulić /a pana doktora ugryzła  - "agresor" ;-) prawda?/. Denerwuję się jak zawsze, ale nie ona pierwsza i nie ostatnia, a doktor Wawryka to spec :-)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kajtek napisał:

Bibi jeszcze do wieczora może być "inna" ale dla niej najważniejsze, że jestem obok i może się do mnie przytulić /a pana doktora ugryzła  - "agresor" ;-) prawda?/. Denerwuję się jak zawsze, ale nie ona pierwsza i nie ostatnia, a doktor Wawryka to spec :-)

Dobrze, ze wszystko jest ok. Dojdzie do siebie malutka, tylko nie wyobrażam sobie jej rozstania z Tobą Kajtek...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Dobrze, ze wszystko jest ok. Dojdzie do siebie malutka, tylko nie wyobrażam sobie jej rozstania z Tobą Kajtek...

Miejscowa pani doktor mówi: "paaani chce oddać starego, ślepego psa? pani wie jak ona to przeżyjeee?" ;-)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Bidusia kochana, uściskaj ją kajtek ode mnie.

Przypominam, ze na koncie fundacji pozostało 463 zł z Siepomaga (z zebranej kwotu 583 zł) - odejmiemy za chwilkę za koszt sterylki i zobaczymy, ile zostanie...

Faktura będzie?

Tak fakturę wyślę :-)

Bibonek wytulony, sporo przysypia. Miałam polecenie, aby dziś wieczorem, sprawdzić brzuszek, a ona nad ranem wysupłała tylne nóżki z ubranka i dzięki temu została obejrzana wcześniej: nic niepokojącego się nie dzieje :-).

Pan doktor bardzo dokładnie ją badał, oglądał i stwierdził, że owszem, rodziła, ale wyeksploatowana jako mama, nie jest. Łagodna torbiel jajnika była duża, ja się nie znam,  może z tego powodu nie zachodziła w ciążę? Teraz już ta "frajda" jej nie czeka.

Wczoraj nie miała apetytu, dziś zjadła jedną porcję gotowanego, specjalnie dla rekonwalescentki, 1/3 porcji warzyw, stanowił lekkostrawny przecier z dyni, jutro będzie, dla odmiany dodatek szpinaku :-). Załatwia się prawidłowo, spokojnie wraca do pełni sił, pokazuje "szeroki uśmiech" mężowi i córce, a przy mnie pełnia szczęścia, brzuszek do pieszczot i młynek ogonkiem 8-;

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kajtek napisał:

Tak się cieszę, że Bibi Duszka została zoperowana przez doświadczonego mistrza - pięknie  się goi i wkrótce nie będzie śladu na malutkim brzuszku, a tak się o nią bałam!

My też się bardzo cieszymy, że wszystko tak szybko wraca do normy!! Kajtek, dzięki Tobie Bibi-Duszka ma tak wspaniałą opiekę!! 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Ślicznie się goi. Za chwilę nie będzie śladu po cięciu.

kajtek, ja też się  " zapytowywuję  " jak się z nią rozstaniesz?

Szczerze mówiąc - nie wiem. Może da się wystawić pakiet: Bibi + ja?

Kiedyś kurze nóżki były dostępne, dziś, większość trafia do zakładów, gdzie są suszone, preparowane. W każdym razie i taka łapka była smakowita ;-)

WP_20170201_004.jpg

WP_20170201_005.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...