Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

3 godziny temu, mdk8 napisał:

Pyłek już wchodzi do domu a Devonek się boi. Mam nadzieję ,że niedługo się przełamie i też wejdzie. Na razie śpi w pomieszczeniu gospodarczym. Beata nie chce go do niczego zmuszać więc cierpliwie krok po kroczku ..... 

I bardzo dobrze, nic na siłę, na wszystko przyjdzie czas:)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mdk8 napisał:

Iza przesyłka dla Devonka jeszcze nie dotarła. 

Są malutkie postępy. Do domu wchodzi  jak nikogo nie ma ale bierze już jedzenie z ręki.

...wysłałam priorytetem poleconym....długo idzie:( ah ta poczta przed świetami:(

Dobrze, że Devonek robi postępy:) mam nadzieje, że Pani Beatka wkrótce naszykuje kilka zdjęć:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mdk8 napisał:

 

Drzwi otwarte a Devonek woli pod drzwiami :( 

tak będzie jeszcze jakiś czas:( Może w poprzednim zyciu był podwórkowym psem, a może cieszy się, że po 2 latach jest WOLNY i boi się że znów ktoś go gdzieś zamknie:( dlatego woli nie wchodzić:(

Musi zaufać...jeszcze nie ma mrozów, więc nie jest źle;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

tak będzie jeszcze jakiś czas:( Może w poprzednim zyciu był podwórkowym psem, a może cieszy się, że po 2 latach jest WOLNY i boi się że znów ktoś go gdzieś zamknie:( dlatego woli nie wchodzić:(

Musi zaufać...jeszcze nie ma mrozów, więc nie jest źle;)

Może być tak jak piszesz. Beata po pierwszym dniu pisała ,że cały czas biegał po podwórku jakby chciał nadrobić te prawie 3 lata , które spędził w zamknięciu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...