Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

kilka pierwszych spostrzeżeń opiekunki : Nie daje się pogłaskać . Dotyka ręki nosem na moment i odskakuje. Jedzenie razem z Pyłkiem wynoszą na zewnątrz. Nie chcą spać na fotelach , wolą na gołej podłodze. Nawet na kocu nie chcą się położyć. Beata ręce załamuje co one biedne przeżyły w tych R. Myślę , że nieprędko będzie można go ogłaszać.  

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

kilka pierwszych spostrzeżeń opiekunki : Nie daje się pogłaskać . Dotyka ręki nosem na moment i odskakuje. Jedzenie razem z Pyłkiem wynoszą na zewnątrz. Nie chcą spać na fotelach , wolą na gołej podłodze. Nawet na kocu nie chcą się położyć. Beata ręce załamuje co one biedne przeżyły w tych R. Myślę , że nieprędko będzie można go ogłaszać.  

 

Te psiaki są po przeżyciach .Nie wiemy  jakich,zanim trafiły do schronu,a przecież tam dostały kolejną dawkę traumy...:( Pomalutku, małymi kroczkami i cierpliwością  każdy dzień będzie coś lepszego przynosił.Wierzę w to i mocno trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mdk8 napisał:

kilka pierwszych spostrzeżeń opiekunki : Nie daje się pogłaskać . Dotyka ręki nosem na moment i odskakuje. Jedzenie razem z Pyłkiem wynoszą na zewnątrz. Nie chcą spać na fotelach , wolą na gołej podłodze. Nawet na kocu nie chcą się położyć. Beata ręce załamuje co one biedne przeżyły w tych R. Myślę , że nieprędko będzie można go ogłaszać.  

 

Spokojnie Gosiu

Devonej jest dopiero kilka dni u pani Beaty

Trzeba dac mu jeszcze czas tak do przyszlego wekendu zeby wyrokowac

Moze sie czuc niepewnie w nowym miejscu i znowa opiekunka ale to minie

Sadze ze pani Beata nie powinna wynosic im jedzenia na zewnatrz tylko zostawiac w srodku domu i na zapach psy zachecac do wejscia ale to tylko moje zdanie

Moim zdaniem patrzac na filmiki Devon jest normalnym psem i po swietach bedzie mozna go oglaszac

Tylko musi pani Beata troche pracy wykonac nad nim i nad Pylkiem by przelamac ich leki i nauczyc ufnosci

Bedzie dobrze

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

Sadze ze pani Beata nie powinna wynosic im jedzenia na zewnatrz tylko zostawiac w srodku domu i na zapach psy zachecac do wejscia ale to tylko moje zdanie

To psy wynoszą jedzenie z pomieszczenia a nie Beata ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Ponieważ dzięki wielu dobrym ludziom znowu zasiliło się konto Devonka  zamówiłam karmę i smaczki na zęby. Jak tylko dostanę paragon - wstawię . 

Razem z Devonkiem bardzo dziękujemy  serce-ruchomy-obrazek-0847

Super Małgosiu:) To wazne, żeby piesek miał porządną karmę teraz- po 2 latach w schronisku:)
Ja dziś wysłałam do Pani Beaty obiecana obroże i smycz, które miałam nowe/ na stanie...Smycz będzie ok, ale obroża obawiam się, że jednak może być za duża:(

ZObaczymy co p. Beata powie...pewnie w środe przesyłka juz u niej będzie:)

Czytałam przed chwilą na wydarzeniu Pyłka, że dziś pierwszy raz sam wszedł do domu. Więc może i devon weźmie przykład z kolegi i się przełamie:)

Trzymam za to kciuki!

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, kiyoshi napisał:

Super Małgosiu:) To wazne, żeby piesek miał porządną karmę teraz- po 2 latach w schronisku:)
Ja dziś wysłałam do Pani Beaty obiecana obroże i smycz, które miałam nowe/ na stanie...Smycz będzie ok, ale obroża obawiam się, że jednak może być za duża:(

ZObaczymy co p. Beata powie...pewnie w środe przesyłka juz u niej będzie:)

Czytałam przed chwilą na wydarzeniu Pyłka, że dziś pierwszy raz sam wszedł do domu. Więc może i devon weźmie przykład z kolegi i się przełamie:)

Trzymam za to kciuki!

Ja też mam taką nadzieję . Dorota mi napisała ,że Pyłek siedzi w domu z kotami  :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mdk8 napisał:

oby , oby ... :)

Jasne ,że tak! ... musimy cierpliwie czekać ok2.gif ... to jego pierwsze kroki w nowym domciu, mój kolega właśnie adoptował pieska( to jest piesek z bardzo dobrych warunków ,z domciu, do domciu, ale nowego) ..i też , w pierwszy dzień nie jadł! nawet nie chciał pić, nie było sioo, kopy... i ogólnie rzecz biorąc, to pomyślałam sobie ... że chyba zawsze tak jest ... że każdy ma swój czas''poznania'' oczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mdk8 napisał:

Pyłek już wchodzi do domu a Devonek się boi. Mam nadzieję ,że niedługo się przełamie i też wejdzie. Na razie śpi w pomieszczeniu gospodarczym. Beata nie chce go do niczego zmuszać więc cierpliwie krok po kroczku ..... 

... i to chyba jest najlepsza metoda! :)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, mdk8 napisał:

Pyłek już wchodzi do domu a Devonek się boi. Mam nadzieję ,że niedługo się przełamie i też wejdzie. Na razie śpi w pomieszczeniu gospodarczym. Beata nie chce go do niczego zmuszać więc cierpliwie krok po kroczku ..... 

Beata chyba zna sie na psach;)...ostatnio widziałam że na fb ktoś 'wzywał' ja by doradziła w sprawie dzikusów, więc sądze, że ma duże doświadczenie...o którym my nie wiemy (żyjąc w dogomaniackim świecie;))

Będzie dobrze Małgosiu:)

Wstaw mparagon za karme:) Chyba już w przyszłym tygodniu ruszę z bazarkiem z którego połowa będzie dla Devonka:)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, mdk8 napisał:

Paragon wstawię jak dostanę . Płaciłam przelewem więc dopiero wystawią jak u siebie zaksięgują.

Ja mój pierwszy bazarek zrobię w styczniu. Pewnie mi się trochę zejdzie bo będę się dopiero uczyła. ;) 

tzn. mi paragon nie potrzebny:) Widziałam juz w poście rozliczeniowym, że rozliczyłaś tutaj karmę i bardzo dobrze:) o to mi chodziło;) a swoją drogą- Gajusi u mojej mamy też kupuje Bosha i lubi ją najbardziej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...