Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

14 minut temu, Mysza2 napisał:

Trzymam kciuki za "urabianie" domku dla Devonka:)

A odnosząc się do wcześniejszych dyskusji żywieniowych to nie jem mięsa już wiele lat, z nabiału jeszcze nie dałam rady zrezygnować.

Syn też wegetarianin, jego połówka to zagorzała weganka, tylko mąż jeszcze mięsożerca, ale już też mniejszy bo zupy jada moje,

a i wiele wegetariańskich moich dzieł też przyswoił, więc pracujemy i nad nim.

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła to niewielu jadłoby mięso.

Niestety dopóki będzie popyt będzie i podaż, ale miło czytać że jest nas coraz więcej.

Agat21 dzięki za namiary na bloga córci:)

Oj tak! Każdy człowiek wege to kolejne uratowane zwierzęta. Tak się cieszę, że i na dogo nas tyle :) 

Kiyoshi to Twoja zasługa, że poruszyłaś temat. :) 

♡♡♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

także blog mojej córci, która jest dietetyczką, wspiera dietą leczenie wielu chorób u pacjentów, a na swoim blogu zamieszcza wiele ciekawych informacji i badań dotyczących naszych nawyków, mitów i stereotypów - jej blog nazywa się zazarcie.blog.pl Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć :)

Super miejsce! 
a Córcia cudownie do Ciebie podobna! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Mysza2 napisał:

 

A odnosząc się do wcześniejszych dyskusji żywieniowych to nie jem mięsa już wiele lat, z nabiału jeszcze nie dałam rady zrezygnować.

Syn też wegetarianin, jego połówka to zagorzała weganka, tylko mąż jeszcze mięsożerca, ale już też mniejszy bo zupy jada moje,

a i wiele wegetariańskich moich dzieł też przyswoił, więc pracujemy i nad nim.

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła to niewielu jadłoby mięso.

Niestety dopóki będzie popyt będzie i podaż, ale miło czytać że jest nas coraz więcej.

Agat21 dzięki za namiary na bloga córci:)

Wow Elunia i Ty :) ale sie ciesze! Fajnie ze i syn wege- moze kiedys gdzies mi migna w ZlotymOsle? (tego miejsca najbardziej mi brakuje w obecnym zyciu)

 Niesamowite ze jest nas nawet tu na forum juz coraz wiecej:) tak trzymac!

 

A za Devonka kciuki mocno zaciskam

 

Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam DT za II + karmę , aniprazol i frontline. Pyłek , który opuścił schron razem z Devonkiem już ma swój DS. Opiekunowie przebadali go i niestety zwykłe odrobaczanie nie zabiło wszystkich pasożytów. Ponieważ u Beaty wszystkie zwierzaki mieszkają razem to po tej informacji trzeba odrobaczyć aniprazolem psiaki , które miały kontakt  z Pyłkiem.

Jeszcze w lutym Beata na moją prośbę zrobi badania Devonkowi - pełną morfologię + wątroba + tarczyca. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mdk8 napisał:

Pyłek , który opuścił schron razem z Devonkiem już ma swój DS. Opiekunowie przebadali go i niestety zwykłe odrobaczanie nie zabiło wszystkich pasożytów.

Gosiu, Ovo przy chyba trzecim podejściu tzw. "strzałem z armaty" wydaliła to ścierwo do końca, które pewnie ważyło tyle co ona cała :(

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Gusiaczek napisał:

Gosiu, Ovo przy chyba trzecim podejściu tzw. "strzałem z armaty" wydaliła to ścierwo do końca, które pewnie ważyło tyle co ona cała :(

Biedulka .

Mam nadzieję ,że teraz Devonek pozbędzie wszystkich pasażerów na gapę .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2017 o 20:32, kiyoshi napisał:

O jadłonomi sporo słyszałam, ale jakoś nie zaglądałam...głownie posiłkowałam się blogiem Vegan Nerd, ale po wpisach mdk8 odwiedziłam Jadłonomii i cudne przepisy na faszerowane rolady z bakłażana z kremem z orzechów włoskich znalazłam:) będe robić:)

Blog Twojej córki agat21 zaraz sobie zapisze. Jeśli są tam porady zdrowotne to chętnie skorzystam....(już przeglądam blog córy! super jest ! tego szukałam już od dawna:) )

 

Za Devonka trzymam kciuki z całych sił:) Gdyby ta rodzinka od agat zechciała go poznać...:)

Małgosiu w razie czego to tez jestem w stałej gotowości by pomóc Ci z ogłoszeniami chłopaka:)

 

blog córci bardzo fajny, skorzystam bo ja również  roślinożerca od kilkunastu lat i nie używam rzeczy pochodzenia zwierzęcego, na szczęście na rynku można już kupić np. obuwie dobrej jakości nieskórzane 

ostatnio w metrze wsiadła "panna" z zarzuconym lisem na szyi , któremu łapki i łepek bezwiednie zwisały, aż mi się słabo zrobiło jak to zobaczyłam , że taka młoda osoba a taka pozbawiona głębszych emocji 

 pieniążki dla Devonka poleciały, trzymam kciuki za domek dla kochanej psinki 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dorcia2 napisał:

blog córci bardzo fajny, skorzystam bo ja również  roślinożerca od kilkunastu lat i nie używam rzeczy pochodzenia zwierzęcego, na szczęście na rynku można już kupić np. obuwie dobrej jakości nieskórzane 

ostatnio w metrze wsiadła "panna" z zarzuconym lisem na szyi , któremu łapki i łepek bezwiednie zwisały, aż mi się słabo zrobiło jak to zobaczyłam , że taka młoda osoba a taka pozbawiona głębszych emocji 

 pieniążki dla Devonka poleciały, trzymam kciuki za domek dla kochanej psinki 

 

dorcia...i Ty kochana:) ale super! Takie lisy z łepkami zwisającymi znam z dzieciństwa...babcia miła pełno i lisów i fretek przerobionych na takie " ekskluzywne" ozdoby...:( - przed przerobieniem- te zwierzaki mieszkały u nas na podwórku w klatkach:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...