Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Kasiu, masz niesamowity talent do uchwycania takich wyjątkowych momentów w życiu psa.

Podziwiam Twoje sesje- jak oddają psi nastrój- tutaj Lenka- zadumana, piękna, elegancka dama. Na wątku Ineczki- radosna, zwariowana, gryząco-liżąca :) Nuteczka też elegancka, melancholijna trochę, zagubiona ale pełna nadziei...

Te zdjęcia Twoje są pełne prawdziwej historii:)

mogłyby śmiało startować w jakimś konkursie fotograficznym :)

 

Baaardzo mi się podoba Lenka na tym zdjęciu:)

Dziękuje bardzo:-)

Lenka dzisiaj została zaczipowana. Zapłaciłam 55 zł.

11aejh2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nic nie pisze u Lenusi, bo jestem w potwornym stresie. Od wczoraj skręca mi cały żołądek i zastanawiałam się od czego,.....dziś rano uświadomiłam sobie, że to przez Lenke.

Jutro Państwo przyjeżdżają. Kasia juz poproszona o obgadanie z Państwem jeszcze raz wprowadzenia obu suń do domu...Kasia ma największe doświadczenie i na pewno doradzi najlepiej.

Wszystko tez powie o rejestracji chipa itd. Trzymajcie kciuki. Nawet w najgorszych koszmarach nie chce myśleć, że Lenka mogłaby znów wrócić.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Nic nie pisze u Lenusi, bo jestem w potwornym stresie. Od wczoraj skręca mi cały żołądek i zastanawiałam się od czego,.....dziś rano uświadomiłam sobie, że to przez Lenke.

kiyoshi, witaj w klubie..ja tak mam od tygodnia, odkąd zgłosił się domek chętny na adopcję Lisi. Lisia pojechała, a mnie nadal trzyma...

Link to comment
Share on other sites

Lenka odjechała:)

Kasia bardzo pochwaliła Państwa. Byli przygotowani- mieli obróżke i adresatke. Co ciekawe Kasia mówiła, że Lenka jakby Państwo rozpoznała, bo bardzo sie na ich widok ucieszyła:)

Pan poczytał dokładnie w internecie jak połaczyć sunie. Powiedział, że odezwie się za 2-3 dni bo teraz czeka ich 'praca' tzn. aklimatyzacja Lenusi.

Wymienili się z Kasią mailami. Pan zostawił też 150 zł.

I...jesteśmy w kontakcie...i...kciuki zaciskamy.

Pewnie już sunie biegają razem w ogrodzie....Lenka poznaje swój nowy DOM:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy pierwsze wieści:)

Pan napisał tak do Kasi:

Oceniam poznanie i 1 godzine na 5. Wydaje się, że nie będzie żadnych problemów. Lenka poznaje teren i mieszkanie. Duzo wącha. Nasz bokserka zachowuje się wspaniale. Tak więc proszę się nie denerwować:)

 

KOCHANY PAN:) i kochane sunie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...