Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

Czika ma w książeczce napisane rok ur. 2013 r. Coś się namieszało w schronie, bo wpięte jest zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie na samca o im. Sułek, który ma rok i 8 mies., maść czarny podpalany. Tola, masz jakiś pomysł o jakiego psa chodzi? może u Sułka w ksiażeczce jest zaświadczenie Cziki.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, szafirka napisał:

Czika ma w książeczce napisane rok ur. 2013 r. Coś się namieszało w schronie, bo wpięte jest zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie na samca o im. Sułek, który ma rok i 8 mies., maść czarny podpalany. Tola, masz jakiś pomysł o jakiego psa chodzi? może u Sułka w ksiażeczce jest zaświadczenie Cziki.

Jutro TZ zadzwoni do schronu -prawdopodobnie pomylili zaświadczenia i trzeba będzie wysłać to prawidłowe.

Przy zabieraniu suniek sprawdzałam tylko zgodność nr czip z książeczką, a okazuje się, ze trzeba pilnować i takich zaświadczeń.

Link to comment
Share on other sites

Haniu,bardzo proszę kup w sklepie zoologicznym kilka kartoników Animondy i dawaj Czikuni 3xdz,która będzie jej najlepiej smakować a może wszystkie to my zakupimy jej większą ilość i podeślemy szybciutko.I jeszcze prośba o suchą karmę ale z wyższej półki o małym granulacie 1kg - 2kg.Może dla yorków,tylko popytaj się w sklepie jaka karma im schodzi dla malutkich psiaków.Czikę trzeba odkarmić tym bardziej,że jest po przejściach i po zabiegu także czeka ją szczepienie.W tej chwili jest to priorytet.

Bardzo proszę postaraj się kupić jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Haniu,bardzo proszę kup w sklepie zoologicznym kilka kartoników Animondy i dawaj Czikuni 3xdz,która będzie jej najlepiej smakować a może wszystkie to my zakupimy jej większą ilość i podeślemy szybciutko.I jeszcze prośba o suchą karmę ale z wyższej półki o małym granulacie 1kg - 2kg.Może dla yorków,tylko popytaj się w sklepie jaka karma im schodzi dla malutkich psiaków.Czikę trzeba odkarmić tym bardziej,że jest po przejściach i po zabiegu także czeka ją szczepienie.W tej chwili jest to priorytet.

Bardzo proszę postaraj się kupić jak najszybciej.

Tak jak Anulka napisała,trzeba popróbować co Czykuni przypadnie do smaku,więc nie ma sensu kupować puszek o dużej pojemności ale kilka na początek o różnych smakach, w małych opakowaniach.Karma sucha dobrej jakości o małym granulacie+ animonda.Wszystko na zasadzie testowania,co małej kruszynce podpasuje.Nie możemy dopuścić do tego aby z tej niewielkiej wagi 3,5kg jeszcze za tydzień,dwa było mniej...:( Jeżeli Czikunia nadal nie będzie jadła i przybierała na wadze,będzie wtedy potrzebna pełna diagnostyka u weta bo może być na coś chora,a my o tym nie wiemy

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj i dzisiaj dawałam jej same puszki - akurat miałam pedigree - jadła bardzo chętnie. Mogę kupić kilka smaków animondy i zobaczymy, czy wszystkie wsuwa. Próbowałam dać jej suchą drobniutką karmę, którą mam dla hotelowych maluszków typu maltańczyk firmy Husse, ale nie chciała ruszyć, tak jak żadnej innej suchej.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

Wczoraj i dzisiaj dawałam jej same puszki - akurat miałam pedigree - jadła bardzo chętnie. Mogę kupić kilka smaków animondy i zobaczymy, czy wszystkie wsuwa. Próbowałam dać jej suchą drobniutką karmę, którą mam dla hotelowych maluszków typu maltańczyk firmy Husse, ale nie chciała ruszyć, tak jak żadnej innej suchej.

Może ona ma problemy z ząbkami.

Jak będzie już wiadomo, co mała lubi najbardziej to TZ .

Link to comment
Share on other sites

O 6.09.2016 o 08:58, szafirka napisał:

Czika ma w książeczce napisane rok ur. 2013 r. Coś się namieszało w schronie, bo wpięte jest zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie na samca o im. Sułek, który ma rok i 8 mies., maść czarny podpalany. Tola, masz jakiś pomysł o jakiego psa chodzi? może u Sułka w ksiażeczce jest zaświadczenie Cziki.

Tz rozmawiał z szafirką i wetem ze schroniska - doślemy prawidłowe zaświadczenie.

9 godzin temu, Tola napisał:

Może ona ma problemy z ząbkami.

Jak będzie już wiadomo, co mała lubi najbardziej to TZ .

Gdzieś zniknęła mi końcówka zdania - jak będzie już wiadomo, co mała lubi najbardziej to TZ  zamówi.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam Czice małe opakowania mokrej karmy animonda, chyba 7, czy 8 smaków i zajada je chętnie, taniej będzie zamówić w takim razie w puszce, skoro wiadomo, że zje. Czika jest przytulasem, lubi siedzieć na kolanach, lub być po prostu głaskana. Kiedy wołamy psiaki na spacer, ona też chętnie leci, nie przepada jednak jeszcze za chodzeniem po schodach i zapinania smyczy. Czika lubi towarzystwo ludzi, psy jej nie przeszkadzają, ale są mniej ważne. Kiedy widzi moją córeczkę (3,5 roku) to merda ogonkiem, skacze na nią, cieszy się tak samo jak nami - dorosłymi. Akceptuje koty, nie interesuje się nimi, nawet jak przechodzą jej koło nosa. Nie szczeka, nie wyje, nie piszczy, utrzymuje czystość w domu bezwzględną. U weta i fryzjera zachowywała się grzecznie, chociaż zabiegi nie sprawiały jej wielkiej przyjemności. Fryzjer kosztował 40 zł. z wetem rozliczę się po szczepieniu, tak jak pisałam wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Haniu,nie wiem jak będzie z puszeczkami,czy Fundacja zamówi puszki? Tola w tej chwili jest do końca tygodnia na urlopie.W każdym razie gdyby zabrakło jedzonka do powrotu Toli to zamów jakąś partię.

Po Abi zostały przekazane pieniążki dla Czikuni.Uzupełniłam post rozliczeniowy.MagdInka przekazała 50,00zł na transport dla TZ to może z tej kwoty,rozliczymy fryzjera.Pozostanie jeszcze 10,00zł u Ciebie?

Ile kosztowała mokra karma-Animonda?

Dzięki za opis Czikuni.Bogusik umieści Twoje informacje w poście informacyjnym aby można było w późniejszym czasie ruszyć z ogłoszeniami i będą jak znalazł do tekstu.

Fajnie,że to jest wspaniała sunia z cudownym charakterem.

Link to comment
Share on other sites

Ja zaopatruję się w zoo+, a elifczkowa zamawia naszym dzikuskom Animondę również w tym sklepie.
Murzynkowi też będziemy zamawiać puszeczki, bo je suchą tylko wymieszaną z mokrą karmą, a skoro wcześniej jadł Animondę to nie zmieniajmy tego.


Może więc zróbmy wspólne zamówienie dla Czikuni i Murzynka? Odejdzie koszt wysyłki. Od 99zł jest darmowa wysyłka, na paczkę zazwyczaj czeka się ok. tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

W zooplusie zamawiałam chyba tylko raz, wiem, że tam są jakieś rabaty dla stałych klientów. Może ktoś ma jakiś rabat do wybrania, to mógłby zamówić 2 partie - dla Cziki i Murzynka. Oczywiście możemy przeznaczyć 50 zł od Abi na Czikę. Jutro podjadę do zoologicznego po kilka puszek animondy dla Cziki, to odbiorę fakturę również za czwartkowy zakup (tak jestem umówiona ze sprzedawczynią) i napiszę ile zapłaciłam. Czika ma na ciele 2 blizny - zrosty. Jedną na karku, drugą na brzuchu. Nie jest to wyczuwalne, ani zauważalne przy normalnym głaskaniu. Nie jest to świeża sprawa i nie widać, by było to dla suni bolesne, albo sprawiało jakikolwiek dyskomfort. Jak pójdziemy na szczepienie, to poproszę weta, by się temu przyjrzał.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

W zooplusie zamawiałam chyba tylko raz, wiem, że tam są jakieś rabaty dla stałych klientów. Może ktoś ma jakiś rabat do wybrania, to mógłby zamówić 2 partie - dla Cziki i Murzynka. Oczywiście możemy przeznaczyć 50 zł od Abi na Czikę. Jutro podjadę do zoologicznego po kilka puszek animondy dla Cziki, to odbiorę fakturę również za czwartkowy zakup (tak jestem umówiona ze sprzedawczynią) i napiszę ile zapłaciłam. Czika ma na ciele 2 blizny - zrosty. Jedną na karku, drugą na brzuchu. Nie jest to wyczuwalne, ani zauważalne przy normalnym głaskaniu. Nie jest to świeża sprawa i nie widać, by było to dla suni bolesne, albo sprawiało jakikolwiek dyskomfort. Jak pójdziemy na szczepienie, to poproszę weta, by się temu przyjrzał.

Kurcze,co to za blizny,może powypadkowe jakieś?

Haniu,rozmawiałam z Bogusik w sprawie puszek.Bardzo proszę zamów w Zooplusie 2 partie puszek dla Cziki i dla Murzynka tak aby przesyłka była gratis.Ty wiesz najlepiej jakie puszki trzeba kupićJa nie mam rabatu,kiedyś coś kupowałam ale to było dawno.My pokryjemy koszt puszek dla Cziki, a więc faktura chyba na Hotelik będzie albo może być na mnie.Jak tylko Tola będzie osiągalna,Bogusik zadzwoni do niej i uzgodni czy puszki może zamawiać Fundacja (zawsze była zamawiana sucha karma).Musimy ten tydzień przetrwać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Mam 4% zniżki, oczywiście mogę zamówić z płatnością przy odbiorze - tak najwygodniej i najszybciej dostarczą, od 99 zł przesyłka gratis

Jeśli jesteście chętne proszę o pw

Gusiaczku bardzo dziękuję :) Rozmawiałam właśnie z Hanią i po południu napisze Tobie dane do wysyłki na pw.My chcemy zamówić Czice  mieszany pakiet1  24x800g za 139,80zł Nie wiem tylko co zdecydują dziewczyny od Murzynka ale zaraz napiszę na jego wątku...

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/adult_800g/185069

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Bogusik napisał:

Gusiaczku bardzo dziękuję :) Rozmawiałam właśnie z Hanią i po południu napisze Tobie dane do wysyłki na pw.My chcemy zamówić Czice  mieszany pakiet1  24x800g za 139,80zł Nie wiem tylko co zdecydują dziewczyny od Murzynka ale zaraz napiszę na jego wątku...

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/adult_800g/185069

Ok, w takim razie czekam na pw :)

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, elficzkowa napisał:

Karma zamówiona razem dla Czikuni i Murzynka. Wiem od Gusiaczka. 

Dziękuję za info. :) Jakoś to wszystko przebiega  dziwnie poza wątkiem,na którym przede wszystkim powinny być zamieszczone te informacje.Nie wiemy ile wyszło za karmę z rabatem i kiedy można się jej spodziewać....Może jutro Gusiaczek napisze....

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziękuję za info. :) Jakoś to wszystko przebiega  dziwnie poza wątkiem,na którym przede wszystkim powinny być zamieszczone te informacje.Nie wiemy ile wyszło za karmę z rabatem i kiedy można się jej spodziewać....Może jutro Gusiaczek napisze....

Dziewczyny, załatwiajcie to między sobą - ja jestem tylko pośrednikiem ;). Wszystko napisałam w odpowiedzi na pw. Karmę zamówiłam, faktura ma być w paczce, dodatkowo na pewno dostanę potwierdzenie na maila, które wyślę na wskazany adres lub, jak się da, na wątku. Pozdrawiam :)

74362646: zamówienie wysłane

Data zamówienia: 12 wrzesień 2016
Kwota: 268,40 zł
Sposoby płatności: Gotówka przy odbiorze
Kurier : Logo gp
 
Produkt Cena Ilość Kwota
suma 279,60 zł
Twoja zniżka -11,20 zł
Cena razem
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
 
581713_dokas_paski_do_ucia_kaczka_p_wilg
Dokas Paski do żucia, kaczka, półwilgotne
- Gratis dla Ciebie!
0,00 zł 1 0,00 zł
placeholder.png
Product name
- Kupon
0,00 zł 1 0,00 zł
322674_animonda_grancarno_adult_24x800g_
Megapakiet Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g
- Mieszany pakiet 1
139,80 zł 2 279,60 zł
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...