Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

15 godzin temu, Jo37 napisał:

Halinka jedzie do mojej koleżanki ze szkoły. Zamieszka w domu z ogródkiem pod Warszawą. Do dyspozycji będzie miała również działkę

pod Włodawą. Nigdy nie będzie sama bo razem z moją koleżanką i jej mężem mieszkają  jej rodzice. W domu mieszka też starsza kotka

przygarnięta z działki. Mam nadzieję ,że zaprzyjaźnią się z moją Amber bo widujemy się dosyć często.

 

13 godzin temu, Jo37 napisał:

Domek jest zdecydowany. Nie martw się. Będziemy wszystko dogrywać.

Ogródek  dopiero się zakłada więc trawki jeszcze nie ma. Pierwsze kilka dni spędzimy razem na działce

więc będę miała okazję poznać Halinkę. Oby tylko suczki się dogadały.

Najwspanialsze wiadomości, jakie docierają do mnie, to właśnie te z dogo, gdy jakiemuś biedakowi trafia się super dom. To jedna z takich wiadomości właśnie. Ogromna radość, że ta biedna, tak wspaniała sunia, po wielu latach mordęgi osiądzie w swoim wspaniałym domu wśród kochających ją Ludzi.

Jo37 wielkie dzięki za ten DOM  gif 2 serca.gif

7 minut temu, Figunia napisał:

. . .

 

Tyle bidakow wciaz czeka...a szczegolnie lezy mi na sercu ta malenka Zebuszka...Czy do niej kiedys usmiechnie sie los???

Pokaż Zębuszkę, może kogoś tu zauroczy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

 

Najwspanialsze wiadomości, jakie docierają do mnie, to właśnie te z dogo, gdy jakiemuś biedakowi trafia się super dom. To jedna z takich wiadomości właśnie. Ogromna radość, że ta biedna, tak wspaniała sunia, po wielu latach mordęgi osiądzie w swoim wspaniałym domu wśród kochających ją Ludzi.

Jo37 wielkie dzięki za ten DOM  gif 2 serca.gif

Pokaż Zębuszkę, może kogoś tu zauroczy :)

To ta sunieczka, wspoltowarzyszka niedoli Pesteczki

P1220674.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Figunia napisał:

To ta sunieczka, wspoltowarzyszka niedoli Pesteczki

P1220674.JPG

Ja miałam małą wyciągać, ale niespodziewanie pojawiła się Iskierka, którą trzeba było ratować z koszmarnych warunków

Brak mi słów, by wyrazić, jak bardzo się cieszę!!!

Bądź już zawsze szczęśliwa CUDNA HALINKO!!!

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie cieszę się, ze historia Halinki będzie miała tak cudowne zakończenie i tak jak  chyba wszyscy tutaj jestem równie mocno zaskoczona, ze to stało się tak szybko :)

Jak zakładałam wątek nawet nie myslałam, ze Halinka tak szybko znajdzie swoje miejsce na ziemi, w ogole jakoś inaczej to wszystko sobie poukladałam, nastawiałam się na spore problemy, a tu same niespodzianki :)

Halinka ma cudowny, własny dom  i niech ta bajka trwa i trwa :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką rozmawiałam z p. Grażyną - przyszłą Pańcią Halinki  - niezwykle ciepła osoba, która z wielką czułością wyrażała się o suni.

Rozmawiałyśmy m.in o tym, ze Halinka czekała w schronie na nas, na naszą pomoc i wreszcie się doczekała.

Pani Grażyna czyta wątek i na pewno będziemy mieć informacje o Halince.

Wyjazd suni wstępnie planowany jest na . 05.10, jutro będę dzwoniła do Murki i wszystko ustalimy.

Halinko, sunieczko -  cieszę się, ze ten kolejny cud na dogo odmienił właśnie twoje życie!!!

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Przed chwilką rozmawiałam z p. Grażyną - przyszłą Pańcią Halinki  - niezwykle ciepła osoba, która z wielką czułością wyrażała się o suni.

Rozmawiałyśmy m.in o tym, ze Halinka czekała w schronie na nas, na naszą pomoc i wreszcie się doczekała.

Pani Grażyna czyta wątek i na pewno będziemy mieć informacje o Halince.

Wyjazd suni wstępnie planowany jest na . 05.10, jutro będę dzwoniła do Murki i wszystko ustalimy.

Halinko, sunieczko -  cieszę się, ze ten kolejny cud na dogo odmienił właśnie twoje życie!!!

 

Tolu, pięknie to napisałaś. Ja jeszcze tylko dodam, ze w gruncie rzeczy, to przez te 6 lat, Halinka czekała na P. Grażynę. My tylko pomogliśmy losowi. Jeszcze  kilka dni i nasza kochana sunia pojedzie do swojej nowej Rodziny ! Pani Grażyno, zachęcamy do zalogowania się na dogo. Bardzo cieszyłybyśmy się z Pani obecności, bo wiele z nas będzie czekac na wieści z nowego domu, przynajmniej na początku. Jesteśmy ciekawe, jak Halinka będzie przystosowywać się do nowych warunków, jakie będą jej relacje z Rodziną i kotkiem i w ogóle wszystko ! Bardzo ją kochamy ! Jest naszym oczkiem w głowie ! zakochany.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pani Grażyno, wielkie uznanie za szlachetne serce, które kazało Pani adoptować tą tak skrzywdzoną przez ludzi sunię.

Jestem przekonana, że Halinka odda Pani swoje serce z nawiązką, będzie Pani najwierniejszym Przyjacielem.

Życzę wiele radosnych chwil z Halinką.

serce trzyma.gif

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎09‎-‎29 o 17:58, Figunia napisał:

To ta sunieczka, wspoltowarzyszka niedoli Pesteczki

P1220674.JPG

Ach to ta sunieczka bliźniaczo podobna do suni, która ma już swój DS.

Może uda się ją zabrać przy kolejnym "poborze" z tego schroniska :)

serce trzyma.gif

Link to comment
Share on other sites

A co myślicie ,żeby wyciągnąć jako następcę Halinki psiaka collie , który przewija się na zdjęciach ze schroniska.

On też ma dredy i jak zacznie być mokro i zimno to będzie mu strasznie cieżko . Myślę, że po doprowadzeniu do porządku szybko znajdzie dom  

bo jest młody.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

A co myślicie ,żeby wyciągnąć jako następcę Halinki psiaka collie , który przewija się na zdjęciach ze schroniska.

On też ma dredy i jak zacznie być mokro i zimno to będzie mu strasznie cieżko . Myślę, że po doprowadzeniu do porządku szybko znajdzie dom  

bo jest młody.

Dobrze prawisz :)

Link to comment
Share on other sites

O 29.09.2016 o 20:50, Tola napisał:

 

 

9 godzin temu, Jo37 napisał:

A co myślicie ,żeby wyciągnąć jako następcę Halinki psiaka collie , który przewija się na zdjęciach ze schroniska.

On też ma dredy i jak zacznie być mokro i zimno to będzie mu strasznie cieżko . Myślę, że po doprowadzeniu do porządku szybko znajdzie dom  

bo jest młody.

Myślę, ze to wspaniały pomysł ! Ale gdyby jeszcze udało się wyciągnąć przy okazji tą szczerbatkę...koleżankę Pesteczki, to byłby jeszcze wspanialszy pomysł !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Murką o ewentualnym kolejnym psiaku, który byłby zabrany ze schronu, gdy Halinka pojedzie do DS - miejsca są, więc z tym nie będzie problemu.

Teraz tylko poczekajmy, aż nasza królewna wybędzie i wtedy zadecydujemy, co dalej. 

Jestem umówiona z Alaskan na wyjazd do schroniska w następnym tyg., zrobię zdjęcia, pokaże je tutaj i zobaczymy.

Teraz bardzo proszę osoby,  które deklarowały pomoc dla Dredzi, aby napisały tutaj o swojej decyzji co do ewentualnego przeniesienia swojej deklaracji na kolejną bidę.

 Szykowaliśmy się wszyscy, ze sunia posiedzi sobie sporo w hoteliku, a tutaj taka niespodzianka - może to znak, ze kolejna psina bardzo potrzebuje naszej pomocy....

 

Dredzia/Halinka ma już nowe imię nadane przez Pańcia, który powiedział, że nie ustąpi ;)

Nasza królewna będzie nazywała się BAJKA

 

To wszystko, co się tutaj działo jest jak bajka....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...