Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

Halinka jedzie do mojej koleżanki ze szkoły. Zamieszka w domu z ogródkiem pod Warszawą. Do dyspozycji będzie miała również działkę

pod Włodawą. Nigdy nie będzie sama bo razem z moją koleżanką i jej mężem mieszkają  jej rodzice. W domu mieszka też starsza kotka

przygarnięta z działki. Mam nadzieję ,że zaprzyjaźnią się z moją Amber bo widujemy się dosyć często.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jo37 napisał:

Halinka jedzie do mojej koleżanki ze szkoły. Zamieszka w domu z ogródkiem pod Warszawą. Do dyspozycji będzie miała również działkę

pod Włodawą. Nigdy nie będzie sama bo razem z moją koleżanką i jej mężem mieszkają  jej rodzice. W domu mieszka też starsza kotka

przygarnięta z działki. Mam nadzieję ,że zaprzyjaźnią się z moją Amber bo widujemy się dosyć często.

Bardzo się cieszę, że będzie mieć tak wspaniale. :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Figunia napisał:

 

A to dopiero CUD NIESPODZIANKA ! Dom z ogrodem ! Właśnie o takim marzyłam dla Halinki. Będzie mogła do woli cieszyć się zieloną trawą i wolnością ! No i kicia do towarzystwa !

Aż trudno w to uwierzyć, że tak szybko uda się odmienić życie naszej suni ! Czy to aby pewna wiadomość? Czy przyszły domek jest zdecydowany tak na 100 % ?

Zaczynam trzymać kciuki za spełnienie marzeń !!!

Link to comment
Share on other sites

Domek jest zdecydowany. Nie martw się. Będziemy wszystko dogrywać.

Ogródek  dopiero się zakłada więc trawki jeszcze nie ma. Pierwsze kilka dni spędzimy razem na działce

więc będę miała okazję poznać Halinkę. Oby tylko suczki się dogadały.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Jo37 napisał:

Domek jest zdecydowany. Nie martw się. Będziemy wszystko dogrywać.

Ogródek  dopiero się zakłada więc trawki jeszcze nie ma. Pierwsze kilka dni spędzimy razem na działce

więc będę miała okazję poznać Halinkę. Oby tylko suczki się dogadały.

Joasiu nie martwię się, tylko ta wiadomość przyszła tak niespodziewanie, że aż trudno w to szczęście uwierzyć ! A trawką w tym roku długo się już nie nacieszymy, ale w przyszłym na pewno ! Czy możemy liczyć na zdjęcia ze wspólnego pobytu na działce?

Link to comment
Share on other sites

Ja też się bardzo cieszę:) Tak powinno być zawsze: psiak "obrobiony" i do domu:)

Wrzucam opis USG suni:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1ac801f86b426134

 

Suńka na pewno dogada się z inną psinką. Bardzo cieszy się do psów. Zrobiła się jedynie trochę zazdrosna i np. jak jest obok mnie i ją głaskam i jakiś pies się zbliża do cicho powarkuje. Tak samo "broni" swojej miski. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...