Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Loluś ślicznie dziękuje za Świąteczne życzenia.

Wiem, że nieco spóźnione to 'dziękuję", ale czasem smutki człowieka dopadają i sił brak .

Poker kochanej dziękujemy za wpłatę (18.042023) na konto Stowarzyszenia 300,00 zł na Lolusiowe leki .

Oneczko 03, co by Lolo bez Ciebie zrobił ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ostatnie godziny Lolusiowego bazarku;

 

Po prośbie Loluś sam już nie podrepcze, dlatego w Jego imieniu, bardzo  prosimy o wsparcie, o grosik choćby.

Potrzeby Lolusia są stałe, ale od ostatniego roku znacznie się zwiększyły.  Oneczka03 dwoi się i troi by Lolusiowi niczego nie brakowało , ale ciężko jest.  Chciałabym Ją trochę odciążyć.

Dziękuję wszystkim dziewczynom za dotychczasową pomoc. To wzruszające ile osób kibicuje Lolusiowi i się o Niego troszczy. Jesteście bardzo kochane..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiele dobrego spotkało Lolusia  ( i mnie) w miniony dłuuugi weekend.

Przyjechała Ciocia Ona03, mamusia zastępcza jakby.  Z Krzysiem przejechali w sumie 800 km. , by wytulić  zasiuranego, starego psa.

Lolo łaskawie pozwolił sobie na zrobienie nowej fryzurki , manicure i jest teraz taki Oneczkowy elegancik.

A jak już Lolo zotał uporządkowany, Oneczka z Krzysiem zabrali się za mój równie stary ogród. Z wrażenia nie zrobiłam zdjęcia, widząc  Iwonkę balansującą bez trzymanki   na czubku 12m. choiny.

 Krzyś zadbał o trawsko i takie tam techniczne sprawy .

Wierzyć się nie chce, że są jeszcze na Świecie tak cudowni ludzie. Empatyczni, wrażliwi, dobrzy.

Piękni.

Iwonko, Krzysiu, brak słów by Wam za wszystko podziękować.

 

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2023 o 22:38, ona03 napisał:

My Ciebie też 😍

To aż musiałam pojechać do Lolusia, żeby Smyczku się pokazała 🥰

No właśnie. Od dłuższego czasu się zastanawiałam co się dzieje ze Smykusią.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Kochanej Poker, bardzo dziękuję za wpłatę 300,00 zł (22.06.2023) z bazarku;

 

 

Wyniki badania krwi i rtg klatki piersiowej przyniosły nowe zmartwienia.

Zawiozłam L do lecznicy bo się rozkaszlał. I w nocy i w dzień cały.    Taki cichy , duszący  kaszel. Loluś ma go od dawna, ale kilka dni temu nasilił się i nie ustępował. Nagrałam, pokazałam doktorowi . Ten zrobił rtg dla porównania z rtg listopadowym. Jakiś dużych zmian w serduszku chyba nie stwierdził, bo leki pozostały bez zmian, poza jedną. Cytuję ;

Rtg: cieniująca zmiana (guz) u podstawy serca, nie widoczny na rtg z 30 listopada.

Jakby tego było mało, badanie krwi wykazało , cytuję z opisu wizyty;


” Podwyższony mocznik i kreatynina wskazują na pojawienie się niewydolności nerek.
Zalecona zmianę diety na RC-Dog Renal”.

Musiałam parę dni ochłonąć , żeby to Wam napisać.

Pocieszające w tym wszystkim jest to, że Loluś czuje się dobrze, Jest wesoły, kontaktowy, ma  apetyt. Wciąż ma siłę szczekać godzinami. Nowa karma smakuje mu wyjątkowo. Kaszel wrócił do starej ‘normy”.

Chory jest tylko ‘na wyniki”.

Poszliśmy do lecznicy z kaszlem a wyszli z guzem .

Doktor tego dnia  bardzo się śpieszył. Wciśnięto nas pomiędzy dwoma zabiegami. Nie było czasu na dłuższą rozmowę. A może uznał że nie ma o czym rozmawiać? Lolś ma na pewno ponad 15 lat.

BUN/UREA 61 mg/dL , MIN.7- MAX. 27
Kreatynina 2,9 mg/dL MIN;0,5- MAX. 1,8

Limfocyty 0,41 K/μL MIN 1,05 - MAX 5,1

20230626_180523(1).thumb.jpg.45451b0517fee590c4eae35e7495d507.jpg

921495830_20230626_180834(2).thumb.jpg.a2b6947398d537dfc12110f9205e71f5.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...