Jump to content
Dogomania

~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)


malagos

Recommended Posts

Co roku apelują, ale jak widać bez skutku. Ja nawet trochę rozumiem ludzi. No bo jak to, zostawić takie bezbronne, śliczne maleństwo samiutkie na wielkim polu (na przykład)? Nam, ludzkim istotom trudno zrozumieć, że można swoje maleńkie dziecko zostawić bez opieki.

Link to comment
Share on other sites

I ja się cieszę, bo zajmę czymś myśli (i ręce) :)

i do łask wróci "psi garneczek" do gotowania żarełka,

i reszta chrupek Zoofit dla średniaków się nie zmarnuje :)

Mam też resztkę szamponu psiego, pewnie się już w piątek przyda dla Melki.

Posłanko tylko nie kupione, takie mniejsze...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja się wczoraj dowiedziałam, ze czarnego dużego psa, który był zgłaszamy do gminy jako bezdomny od 3 lat ! (nie dał się złapać, dusił kury) przygarnął facet, któremu wypełniałam wniosek obszarowy. I tak się zgadało o psach, zwierzakach, a on mówi o tym czarnym :) Że sam przyszedł do nich na podwórko, taki zabiedzony i głodny, ze mu było wszystko jedno. Dostał michę, ciepłą budę i teraz to gospodarz pełną gębą. Kur nie rusza, koty z nim w budzie śpią :) To wraca wiarę w ludzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, malagos napisał:

A ja się wczoraj dowiedziałam, ze czarnego dużego psa, który był zgłaszamy do gminy jako bezdomny od 3 lat ! (nie dał się złapać, dusił kury) przygarnął facet, któremu wypełniałam wniosek obszarowy. I tak się zgadało o psach, zwierzakach, a on mówi o tym czarnym :) Że sam przyszedł do nich na podwórko, taki zabiedzony i głodny, ze mu było wszystko jedno. Dostał michę, ciepłą budę i teraz to gospodarz pełną gębą. Kur nie rusza, koty z nim w budzie śpią :) To wraca wiarę w ludzi.

super :))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, malagos napisał:

 

Posłanko tylko nie kupione, takie mniejsze...

Posłanko przyjedzie :) Mamy prawie nowe (jak nowe) posłanko po Moli, wzięłysmy ze sobą do nowego domku dla Moli, ale Pani nam oddała bo już mieli naszykowane nowe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...