Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Tego się spodziewałam ☺lezko nawet nie wiesz ile masz szczęścia. 

Teraz nie wiem jak poradzić sobie z mamą łezki. Prawdopodobnie jest znowu w ciąży. Tak twierdzą panowie choć wydaje się to mało prawdopodobnie. Jesteśmy zdecydowane ja złapać tylko co dalej. Po sterlylce musi mieć opiekę zanim wróci na wieś. najlepszy byłby pobyt w lecznicy ale gdzie? W miejscu i którym myślałam nie ma miejsca. Nie wiem co robić? 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, konfirm31 napisał:

Chyba lepiej,  żeby wróciła :(.  Jeśli  nie  wróci,  me..... wo  weźmie  kolejną płodną sunię i wszystko  się  zacznie od nowa :((

Wiem, że masz rację, ale tak mi żal, że ta psina musi już gnić do końca u takich "ludzi"

Link to comment
Share on other sites

I smutna wiadomość :(

W niedzielę odeszła za Tęczowy Most Ikunia, sunia z zamojskiego schronu, którą wyadoptowałam równo rok temu.

Miała raka :(

Oprócz właścicieli towarzyszyła jej w ostatniej drodze para Wspaniałych Dogomaniaków, za co im jestem dozgonnie wdzięczna :)

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, konfirm31 napisał:

Smutno.  Przytulam Ciebie i ślę serdeczności i wyrazy współczucia  Opiekunom Iki. 

 

7 minut temu, elik napisał:

Znam to uczucie :( Kiedy dowiedziałam się, że odeszła sunia, którą adoptowałam znajomym, było mi podwójnie ciężko - z powodu śmierci suni i smutku znajomych :( Serdecznie współczuję :(

Dziękuję Wam bardzo :) Na pewno był to bardzo szczęśliwy rok dla Ikusi. Co było przedtem, przed schroniskiem, nie wiemy.

Tylko złość na lekarzy konowałów została.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

 

Dziękuję Wam bardzo :) Na pewno był to bardzo szczęśliwy rok dla Ikusi. Co było przedtem, przed schroniskiem, nie wiemy.

Tylko złość na lekarzy konowałów została.

W chorobie wiele zależy od lekarzy, a oni, niestety często zawodzą :(

Link to comment
Share on other sites

ŚLICZNOŚCI!!!!!! Robi się chyba podobna do mamusi .Tylko ma inne umaszczenie :)

Jesli wszystko pójdzie dobrze, to we wtorek Mika , mama Łezki zostanie wysterylizowana. Do tego czasu chyba serce całkiem mi wysiądzie. Oby wszystko sie udało !!!

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję Mazowszanko stałego dopsienia ;) Sprawuj się dobrze mała Łezko w swoim, od paru dni już nie tymczasowym domu :)

Z całej sił trzymam kciuki za sterylizację maleńkiej mamusi, oby Łezka i jej rodzeństwo byli ostatnimi jej dziećmi. Dawaj auro koniecznie znać czy się udało.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, auraa napisał:

ŚLICZNOŚCI!!!!!! Robi się chyba podobna do mamusi .Tylko ma inne umaszczenie :)

Jesli wszystko pójdzie dobrze, to we wtorek Mika , mama Łezki zostanie wysterylizowana. Do tego czasu chyba serce całkiem mi wysiądzie. Oby wszystko sie udało !!!

Już złapana ?

Link to comment
Share on other sites

 No i klapa. Panowie dziś się upili i na sterylka się nie zgadzają. My zabieramy psy, żeby je uspic. Bez nich suczki absolutnie nie zlapiemy. Podchodzi na 5 M. i koniec. 

Wszystko już jest przygotowane , kosztowało mnie to dużo czasu i nerwów. Nie wspomnę o telefonach .Zaraz zacznę kląć 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, auraa napisał:

 No i klapa. Panowie dziś się upili i na sterylka się nie zgadzają. My zabieramy psy, żeby je uspic. Bez nich suczki absolutnie nie zlapiemy. Podchodzi na 5 M. i koniec. 

Wszystko już jest przygotowane , kosztowało mnie to dużo czasu i nerwów. Nie wspomnę o telefonach .Zaraz zacznę kląć 

 

Wrrrrr :(. Wcale Ci się nie dziwię. Też mam taką ochotę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...