Jump to content
Dogomania

Slodki Skarbus znalazl najlepszy,wymarzony dom u Zu!!! :o)))))


kikou

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od rana grzebie i grzebie w transporcie dla Skarbusia

nie wiem co wolno a czego nie wolno, tj jakie linki wytna a nie...nie mam czasu doczytac:oops: co wolno a czego nie wolno na dogo..

krotko mowiac
[B]na forum swinek morskich jest osoba ktora dwa razy w miesiacu jezdzi na trasie Wroclaw Poznan Wroclaw

[/B]
nie wkleje watku przesylam [COLOR=Red][B]majqa[/B][/COLOR] caly link na maila - potrzebny ktos ze swinek by sie moc skontaktowac z ta osoba badz zarejestrowac sie, by dopytac
zdaje sie ze pojawia sie tam lub na szczurach nasza [B]alispo[/B]

wrzuccie w google transport wroclaw-poznan i cala lista linkow z bardzo interesujacymi trasami poczynajac od tych swinek na ktorych znajdziecie wszystkie potrzebne linki do innych forow z tematem TRANSPORT

warto to wszystko zapisac
a NAJCZYTELNIEJ ujety TRANSPORT NA SWINKACH MORSKICH! przydalby sie TAKI na dogo ! moze nie jest opatentowany:razz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Hm...mapa dogo poszła Ci wyśmienicie więc...:razz:[/quote]

hmmm o transportowym mysle juz od dawna ale takim logistycznym klikanym...
ten swinkowy jest czytelny mnie sie marzy klikany z wektorami

moze i do tego dojdziemy

majqa odebralas maila?

Edit: przeslalam na ten drugi adres przed chwila, a ten pierwszy nieaktywny? mail nie wrocil:roll:

Link to comment
Share on other sites

Przekonajmy się, jak wchodzi ten link ;):
[url=http://209.85.229.132/search?q=cache:gF2zEPL7qpYJ:www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php%3Ff%3D14%26t%3D490+transport+wroclaw-poznan&hl=pl&ct=clnk&cd=33&gl=pl&client=firefox-a]CAVIARNIA • Zobacz temat - Transport[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']WOWWW!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

a tak sie balam..przyznacie, ze jest, co poczytac!
i jak swietnie prowadzone! przejrzyscie!

czy Skarbus moglby zamienic sie na czas podrozy w swinke morska?:cool3: chrzakac przez cala droge?? chrzakac?..[B]a propos, czy swinki morskie chrzakaja?
[/B]
juz zmykam, dogo zamykam i oczywiscie trzymam kciuki![/QUOTE]

Ba no masz...one chrząkają,chrumkają,gwiżdżą,piszczą...wesoło z nimi jest,oj wesoło:razz:

Link to comment
Share on other sites

WOWWW!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

a tak sie balam..przyznacie, ze jest, co poczytac!
i jak swietnie prowadzone! przejrzyscie!

czy Skarbus moglby zamienic sie na czas podrozy w swinke morska?:cool3: chrzakac przez cala droge?? chrzakac?..a propos, czy swinki morskie chrzakaja?

juz zmykam, dogo zamykam i oczywiscie trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']WOWWW!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

a tak sie balam..przyznacie, ze jest, co poczytac!
i jak swietnie prowadzone! przejrzyscie!

czy Skarbus moglby zamienic sie na czas podrozy w swinke morska?:cool3: chrzakac przez cala droge?? chrzakac?..a propos, czy swinki morskie chrzakaja?

juz zmykam, dogo zamykam i oczywiscie trzymam kciuki![/quote]

szybki telefon na paluch do bambaryłka po konsultacje, jak być świnką i jedziemy :evil_lol:

UDAŁO SIĘ!!!! :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Zu 75 zorientuj się proszę ile kosztowałby przejazd pociągiem Poznan - Wrocek - Poznan dla Ciebie i Skarbusia ?
Może nie będzie drogo ... a chyba najszybciej dotarłby Skarbuś do celu .
Bo tak to możemy czekać i czekać aż coś się znajdzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Zu 75 zorientuj się proszę ile kosztowałby przejazd pociągiem Poznan - Wrocek - Poznan dla Ciebie i Skarbusia ?
Może nie będzie drogo ... a chyba najszybciej dotarłby Skarbuś do celu .
Bo tak to możemy czekać i czekać aż coś się znajdzie .[/quote]


iwo czy przegladalas oferty na stronach transportowych szczurow, swinek morskich, ktore dzis wypatrzylam, a wkleila je majqa

ktos oferuje transport wroclaw-poznan-wroclaw - dla swinek bodaj, moze zawiozlby psa
poniewaz jednoczesnie z poznania czeka na transport Franek moze warto skontaktowac sie z ta osoba bo w obie strony bylby pasazer

czy kontaktowalas sie z la pegaza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Zu 75 zorientuj się proszę ile kosztowałby przejazd pociągiem Poznan - Wrocek - Poznan dla Ciebie i Skarbusia ?
Może nie będzie drogo ... a chyba najszybciej dotarłby Skarbuś do celu .
Bo tak to możemy czekać i czekać aż coś się znajdzie .[/quote]

jakby co to Skarbus ma fundusz z bazarku Fony, pewnie zgodzi sie żeby było na podróż... jak już bedzie wiadomo ile potrzeba, to prosze o nr konta

Link to comment
Share on other sites

Ok, to ja biorę Franka z Poznania do Wrocka i potem Skarbusia z Wrocka do Pozka. Wyłożę kasę-to nie będą straszliwie wielkie pieniądze i skoro jest jakiś Skarbusiowy fundusz to jeszcze fajniej. Jak wiozłam pieska z Wawy to dopłacałam za niego jakieś 7 zł. Czy sobota pasuje? Z kim mam się umawiać...bo szczerze mówiąc troszku się gubię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zu75']Ok, to ja biorę Franka z Poznania do Wrocka i potem Skarbusia z Wrocka do Pozka. Wyłożę kasę-to nie będą straszliwie wielkie pieniądze i skoro jest jakiś Skarbusiowy fundusz to jeszcze fajniej. Jak wiozłam pieska z Wawy to dopłacałam za niego jakieś 7 zł. Czy sobota pasuje? Z kim mam się umawiać...bo szczerze mówiąc troszku się gubię :)[/quote]

jejku jak wspaniale!!!!

mnie podaj kwote za podróż i nr konta...
a umawiać się we wrocku to chyba z Iwonką

Link to comment
Share on other sites

Sobota mi odpowiada i oczywiście z przyjemnością zajmę się wszystkim tzn.odbiorę ZU z dworca , formalności w schronie itd.
[B]Teraz najważniejsze aby dograć odbiór Franka z dworca ,aby nas nie przyblokował ![/B][B]Pamiętac należy , ze schronisko w weekendy jest otwarte krócej czyli wszystko musimy zalatwić do południa![/B]
Zu zorientuj się jakie masz połączenia ranne tu do nas i z powrotem do Poznania.
Może mogłabyś ZU zadzwonić wieczorkiem do mnie to wszsytko uzgodnimy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...