Jump to content
Dogomania

~Terierkowaty nieduży Rudzik, piesek po wypadku- ma swoją kanapę :)


Recommended Posts

2 godziny temu, Anula napisał:

Trzeba Borysa koniecznie oglądnąć,może ma rany tylko ich nie widać.Jeżeli zdarzają się kocie walki to przeważnie widać to na pysiu,uszach.

Jeśli był uczestnikiem jakiejś walki, to na pewno będzie miał jej ślady. Jego zachowanie świadczy o bardzo dużym stresie :(Trzeba go pilnie obserwować. Oby tylko nie była to walka z jakimś niedomowym stworzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Borys jednak prawie na pewno boi się Rudzika. Tomek wczoraj zobaczył szczekającego psa pod krzewami pod tarasem - domyśliliśmy się, że tam się schował kot.

Psa zamknęliśmy więc w kojcu do wieczora, i po kilku godzinach Borys wrócił do domu, ale już nie taki spanikowany jak te dwa dni temu. Wlazł na łóżko i spał do rana. Nie chce wychodzić, lękliwie spogląda na otwarte na taras drzwi. Nie ma problemu, kuweta stoi, miska pełna jedzenia też, to na razie niech nie wychodzi, jak Rudzik biega luzem po ogrodzie.

Pół biedy, że to szczekanie (o ile to nie był np. jeż) nie jest takie agresywne, natarczywe, ze złością. Chyba raczej "ucieka, to pogonię", jestem dobrej myśli, ze sie dogadają zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, malagos napisał:

Borys jednak prawie na pewno boi się Rudzika. Tomek wczoraj zobaczył szczekającego psa pod krzewami pod tarasem - domyśliliśmy się, że tam się schował kot.

Psa zamknęliśmy więc w kojcu do wieczora, i po kilku godzinach Borys wrócił do domu, ale już nie taki spanikowany jak te dwa dni temu. Wlazł na łóżko i spał do rana. Nie chce wychodzić, lękliwie spogląda na otwarte na taras drzwi. Nie ma problemu, kuweta stoi, miska pełna jedzenia też, to na razie niech nie wychodzi, jak Rudzik biega luzem po ogrodzie.

Pół biedy, że to szczekanie (o ile to nie był np. jeż) nie jest takie agresywne, natarczywe, ze złością. Chyba raczej "ucieka, to pogonię", jestem dobrej myśli, ze sie dogadają zwierzaki.

Małgosiu obserwuj czy Borysek sika... bo ze stresu może się zablokować :( oby nie ale miej oko :)

Link to comment
Share on other sites

O 29.04.2016o14:05, konfirm31 napisał:

Śliczny Rudzik, chociaż jak dla mnie, to on mało rudy, prędzej kudłacz ;). Tak czy inaczej, niech się lepiej zachowuje, bo Borys nie może żyć w strachu w swoim domu !

terierkowa natura - gonić "zdobycz", trudno będzie go tego oduczyć, wiem to z własnego doświadczenia

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Kejciu - Borys normalnie sika, tyle ze do kuwety, nie wychodzi na dwór.

Dziś byli goście na grillu- Rudzik ładnie się zaprezentował i myślę, ze się wszystkim spodobał.

oj to dobrze :)

Mój Cici wcześniej na stres od razu reagował nie sikaniem i miauczeniem więc co chwila u weta i zastrzyki - na razie odpukać mimo stresów jakie mu funduję " testowo " z Ziutką nic się nie dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mattilu napisał:

z opóźnieniem melduję się na wątku kudłatego Rudzika :)

Witamy! :)

U nas śliczny, słoneczny, ciepły dzień, teraz się zbiera na burzę, już zagrzmiało. Rudzik czmychnął do budki, reszta psiatek siedzi na kanapie w salonie, jedynie przygłucha Zulka jakoś nie zajarzyła :) i się nie boi :)

Link to comment
Share on other sites

O 3.05.2016o19:03, malagos napisał:

Witamy! :)

U nas śliczny, słoneczny, ciepły dzień, teraz się zbiera na burzę, już zagrzmiało. Rudzik czmychnął do budki, reszta psiatek siedzi na kanapie w salonie, jedynie przygłucha Zulka jakoś nie zajarzyła :) i się nie boi :)

u mnie też "najdzielniejsze" są te niedosłyszące staruszki :) :)

18 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Jeden pies to stanowczo za mało.

oj, to wręcz nie do pomyślenia! ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...