Jump to content
Dogomania

~Terierkowaty nieduży Rudzik, piesek po wypadku- ma swoją kanapę :)


Recommended Posts

15 minut temu, malagos napisał:

Dziękujemy Mattilu za pozdrowienia, wzajemnie!

Tak mi żal tych dwóch małych piesków z gminnego kojca, szkoda, ze tak mi się dt zablokował....

:( trudno uwierzyć, że z 3 potencjalnych domów żaden nie wypalił:(

Tak niestety czasem jest, ale trzeba byc dobrej myśli;) los sie jeszcze odmieni:)

Link to comment
Share on other sites

Eh, bez zmian. Nikt nie pyta o nie.

Wczoraj byli goście - Heśka z każdym się witała, wspinała na łapki, rozdawała buziaki. Rudzik nie chciał zostawać  w tyle i w końcu musiałam je zawołać, bo nie dały ludziom przejść :)

Chyba trzeba wznowić ogłoszenia?........

Wczoraj późnym wieczorem warszawiacy przywieźli zebranego z szosy potrąconego kota :( Został na noc w lecznicy, po kroplówce i wstępnym badaniu. To stary kocur :(

 

Link to comment
Share on other sites

O 26.09.2016 o 09:13, malagos napisał:

Eh, bez zmian. Nikt nie pyta o nie.

Wczoraj byli goście - Heśka z każdym się witała, wspinała na łapki, rozdawała buziaki. Rudzik nie chciał zostawać  w tyle i w końcu musiałam je zawołać, bo nie dały ludziom przejść :)

Chyba trzeba wznowić ogłoszenia?........

Wczoraj późnym wieczorem warszawiacy przywieźli zebranego z szosy potrąconego kota :( Został na noc w lecznicy, po kroplówce i wstępnym badaniu. To stary kocur :(

 

Obawiam sie, że skończyła mi się szczęśliwa ręka do ogłoszeń. Może ktoś inny spróbować ? Rudzik u mnie cały czas jest "aktualny", ale żadnego odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Malgoniu  pozdrawiam sciskam za lapenki

psie i  kotunkowe

 

         zapraszam serca zagladajcie  Podobny obraz

teraz nawet linkow wklejac i kopiowac sie nie da

alez narobili ...alez poczynili

 cioteczki zajrzyjcie prosze sercem

 na wojewodztwo lodzkie

 watek  zalozyla wczoraj dzodzo  ,,niemoj czyli szorsciak z ulicy ..,,

rozsylac chcialalm linki od wczoraj ale  nie sposob wklejac i rozsylac ....ech

 

                                           

 

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎10‎-‎05 o 08:05, malagos napisał:

No coś Ty, Havanko kochana! Po prostu Rudziol nie jest małą-białą-uroczą-suczką :)

Ale wczoraj dzwoniła Nutusia, pytała o Rudzika i podała mój nr tel.zainteresowanej pani. Ma zadzwonić i porozmawiać. Czekam :)

Tak - naszej ( mojej i Nutusi ) znajomej Eli która opiekuje się kociakami w lecznicy - sąsiadom umarł piesek i szukają drugiego. Dzwoniła do mnie wczoraj również podesłałam jej Rudzika :-)

Link to comment
Share on other sites

O 5.10.2016 o 08:12, Kejciu napisał:

Tak - naszej ( mojej i Nutusi ) znajomej Eli która opiekuje się kociakami w lecznicy - sąsiadom umarł piesek i szukają drugiego. Dzwoniła do mnie wczoraj również podesłałam jej Rudzika :-)

O inny domek chodziło - z polecenia Johannalind. Ten znajomej Eli szuka suczki ;) Do towarzystwa dla psa-rezydenta.

A tamci wybrali szczeniaka, nie Rudka - ich strata! A szczeniaka wygrana, miejmy nadzieję...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...