Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

59 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzięki serdeczne, jutro sprawdzę konto.

U Bunia wszystko ok. Dzisiaj miał ściągnięte szwy i wreszcie pozbył się kołnirza.

Pani Kornelia jest Buniem/Dżekusiem zachwycona. A on ciągle podchodzi, by Pani go głaskała i przytulała.

Piękne zakończenie bezdomności Bunia ! Bunio i Pani Kornelia odnaleźli się. Dżekusiu, kochaj swoją Panią z wzajemnością i bądź zawsze szczęśliwy !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jolanta08 napisał:

No i jak się miewa nasz Bunio ?

Bardzo dobrze.

Aneta była na noc w pracy, a dzisiaj wydała swoją tymczasowiczkę do DS, więc przeżywa rozstanie, dlatego jeszcze nic nie napisała.

Wczoraj rano p. Kornelia do mnie dzwoniła, jak opowiadała o Dżekusiu wybuchłam kilka razy śmiechem.

Aż w pracy piętro niżej mnie słyszeli (dobrze, że nie było szefa).

Dżekuś jest kochany, grzeczny, lubi spacerki, tylko podczas zakrapiania uszka się denerwuje.

Pani Kornelia jest nim zachwycona.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Gabi79 napisał:

Bardzo dobrze.

Aneta była na noc w pracy, a dzisiaj wydała swoją tymczasowiczkę do DS, więc przeżywa rozstanie, dlatego jeszcze nic nie napisała.

Wczoraj rano p. Kornelia do mnie dzwoniła, jak opowiadała o Dżekusiu wybuchłam kilka razy śmiechem.

Aż w pracy piętro niżej mnie słyszeli (dobrze, że nie było szefa).

Dżekuś jest kochany, grzeczny, lubi spacerki, tylko podczas zakrapiania uszka się denerwuje.

Pani Kornelia jest nim zachwycona.

 

 

Kochany dziadeczek, no i wbrew wszystkiemu znalazł kochający dom i chyba polubił mieszkanie w bloku

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Kochany dziadeczek, no i wbrew wszystkiemu znalazł kochający dom i chyba polubił mieszkanie w bloku

Polubił, polubił. Na początku kilka razy załatwił się w mieszkaniu (chyba to było zaznaczanie terenu), a teraz już potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze.

Na koncie Dżekusia 133,- z bazarku x-cat

bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Mam jeszcze do uregulowania 2 faktury - z sosnowieckiej lecznicy i za hotel w maju.

Link to comment
Share on other sites

U Dżekusia wszystko po staremu, czyli wspaniale.

Rozmawiałam przed chwilą z Panią Kornelią.

Dżekuś stacjonuje na kanapie, stoi i wyciąga główkę przed siebie dając do zrozumienie, że chce, by wsadzić go na kanapę.

Kocha spacerki, wczoraj, oprócz tańca radości zaszczekał kilka razy na klatce schodowej.

Jest mega przytulakiem, nie opuszcza p. Kornelii na krok.

Zapraszam serdecznie na wątek Misia, który wczoraj opuścił schroniskowy boks i czeka u mnie na wyjazd do AgniesiulkiK do BDT

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że jeszcze nie wstawiłam zdjęć ale nie mam kiedy. Postaram się zrobić to dziś późnym wieczorem. Co było u Bunia Gabi opisała. Nie mam co dodawać. Kochany dziadeczek :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Przepraszam że jeszcze nie wstawiłam zdjęć ale nie mam kiedy. Postaram się zrobić to dziś późnym wieczorem. Co było u Bunia Gabi opisała. Nie mam co dodawać. Kochany dziadeczek :)

 

Najważniejsze że będą zdjęcia  02icon_mryellow.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...