mar.gajko Posted January 20, 2018 Posted January 20, 2018 Przed chwilą, Gabi79 napisał: Nie ma z tym problemu, Napomknęłam p. Kornelii, że postaram się o pomoc w zamówieniu karmy i bardzo się ucieszyła. Oby tylko kurier nie zostawił paczki u któregoś z sąsiadów, bo niestety p. Kornelia jest z większością skłócona ze względu na Dżekusia, któremu zdarza się załatwić na klatce schodowej. (pani oczywiście wszystko sprząta, ale i tak się "czepiają"). Jak ma telefon, to podam jej w zamówieniu. To wtedy dzwonią i ustalają. Quote
Gabi79 Posted January 20, 2018 Author Posted January 20, 2018 Przed chwilą, mar.gajko napisał: Jak ma telefon, to podam jej w zamówieniu. To wtedy dzwonią i ustalają. Ma stacjonarny Quote
mar.gajko Posted January 20, 2018 Posted January 20, 2018 Przed chwilą, Gabi79 napisał: Ma stacjonarny Wprawdzie to już dziwne :) no nie? Ale chyba znaczenia nie ma :) Quote
Gabi79 Posted January 20, 2018 Author Posted January 20, 2018 Przed chwilą, mar.gajko napisał: Wprawdzie to już dziwne :) no nie? Ale chyba znaczenia nie ma :) Ja zawsze dostaję sms-a, ale jak ktoś ma stacjonarny, to chyba dzwonią ( mam nadzieję) Quote
mar.gajko Posted January 20, 2018 Posted January 20, 2018 Przed chwilą, Gabi79 napisał: Ja zawsze dostaję sms-a, ale jak ktoś ma stacjonarny, to chyba dzwonią ( mam nadzieję) Jak kiedyś przez pomyłkę puściłam do mamy sms na stacjonarny (a owszem, też ma i NIE pozbędzie się) to zadzwonił automat i przedyktował. Quote
Anecik Posted January 20, 2018 Posted January 20, 2018 Jak chcecie to ja zamówię do siebie i zawiozę karmę i Gabrysię do Pani. Quote
Gabi79 Posted January 20, 2018 Author Posted January 20, 2018 9 minut temu, anecik napisał: Jak chcecie to ja zamówię do siebie i zawiozę karmę i Gabrysię do Pani. Dzięki Anetko, jeśli mar.gajko nie robi to różnicy to chętnie skorzystam z Twojej propozycji Quote
mar.gajko Posted January 21, 2018 Posted January 21, 2018 22 godziny temu, anecik napisał: Jak chcecie to ja zamówię do siebie i zawiozę karmę i Gabrysię do Pani. 21 godzin temu, Gabi79 napisał: Dzięki Anetko, jeśli mar.gajko nie robi to różnicy to chętnie skorzystam z Twojej propozycji Nie robi. Nawet chyba lepiej jak wszytsko na raz zawieziecie i podniesiecie Panią na duchu. A i kurierem nie będzie się denerwować. Teraz proszę Gabi o konto, a Anetę też. Przeszeregowałam środki i wszystko prześlę teraz. To może jeszcze przed lutym sprawicie Pani niespodziankę. A może ktoś jeszcze z dychę dorzuci na badania? Quote
Gabi79 Posted January 21, 2018 Author Posted January 21, 2018 36 minut temu, mar.gajko napisał: Nie robi. Nawet chyba lepiej jak wszytsko na raz zawieziecie i podniesiecie Panią na duchu. A i kurierem nie będzie się denerwować. Teraz proszę Gabi o konto, a Anetę też. Przeszeregowałam środki i wszystko prześlę teraz. To może jeszcze przed lutym sprawicie Pani niespodziankę. A może ktoś jeszcze z dychę dorzuci na badania? mar.gajko, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!!! Pewnie zanim pojedziemy, to będzie początek lutego, bo obie anecik w przyszłym tygodniu nie damy rady, z przyczyn od nas niezależnych. Zaraz podam nr konta mój i anecik. Jutro roześlę wątek do osób, które kibicowały Dżekusiowi w nadziei, że ktoś dorzuci jakiś grosik. Przypomniałam sobie, ze Dżekuś ma też chorą tarczycę. Quote
Gabi79 Posted January 22, 2018 Author Posted January 22, 2018 Dzwoniłam tak na szybko do p. Kornelii. W najbliższym czasie Dżekuś ma mieć robione badanie krwi - koszt 50,- oraz rozszerzone badanie na tarczycę - koszt 70,- Powiedziałam, że Dżekuś dostanie w prezencie karmę oraz pieniążki na badania. P. Kornelia stwierdziła, że nie może przyjąć pieniędzy, bo Dżekuś przecież jest jej i ona jako właścicielka ponosi koszty. Poza tym nie wie, jak miała by się odwdzięczyć. Przekonałam Ją, żeby przyjęła pomoc. A odwdzięczać się nie musi. 1 Quote
Gabi79 Posted January 22, 2018 Author Posted January 22, 2018 21 godzin temu, mar.gajko napisał: Nie robi. Nawet chyba lepiej jak wszytsko na raz zawieziecie i podniesiecie Panią na duchu. A i kurierem nie będzie się denerwować. Teraz proszę Gabi o konto, a Anetę też. Przeszeregowałam środki i wszystko prześlę teraz. To może jeszcze przed lutym sprawicie Pani niespodziankę. A może ktoś jeszcze z dychę dorzuci na badania? mar.gajko, 50,- dla Dżekusia już wpłynęło. Jeszcze raz z całego serca dziękuję!!! Quote
Jolanta08 Posted January 22, 2018 Posted January 22, 2018 Mogę dać tylko dyszkę bo miałam mnóstwo nadprogramowych wydatków. Quote
Gabi79 Posted January 22, 2018 Author Posted January 22, 2018 4 minuty temu, Jolanta08 napisał: Mogę dać tylko dyszkę bo miałam mnóstwo nadprogramowych wydatków. Jolu, kochana, dyszka to bardzo dużo. Pięknie dziękuję. Konto to samo, co dla Misia. Wypłacę i przekażę Pani Kornelii gotówkę. Czyli brakuje jeszcze 60,- Quote
Jadrann Posted January 22, 2018 Posted January 22, 2018 Witam i poproszę nr konta chętnie się dorzucę :) Quote
Anecik Posted January 22, 2018 Posted January 22, 2018 110 na moim koncie od mar.gajko. Dzięki. Ode mnie poleci 20 zł na Dzekusia Quote
Gabi79 Posted January 22, 2018 Author Posted January 22, 2018 11 minut temu, Jadrann napisał: Witam i poproszę nr konta chętnie się dorzucę :) Super, z całego serca dziękuję!!! 5 minut temu, anecik napisał: 110 na moim koncie od mar.gajko. Dzięki. Ode mnie poleci 20 zł na Dzekusia Dzięki wielkie mar.gajko i Anetko ( nie wpłacaj mi, dorzucisz się, jak pojedziemy) Quote
Gabi79 Posted January 22, 2018 Author Posted January 22, 2018 14 minut temu, Poker napisał: Wpłacę 2 dyszki. Na czyje konto ? Poker, pięknie dziękuję. Poproszę na moje, zaraz podam Quote
Nadziejka Posted January 23, 2018 Posted January 23, 2018 Dzekuniu przecudny malusi niezwykly sciskam za wszystko za Pancie Twoja ogromnie Quote
Anecik Posted January 23, 2018 Posted January 23, 2018 14 godzin temu, Gabi79 napisał: Super, z całego serca dziękuję!!! Dzięki wielkie mar.gajko i Anetko ( nie wpłacaj mi, dorzucisz się, jak pojedziemy) 27 + 3 gratis! Animonda vom Feinsten, 30 x 150 g Senior, Wołowina z drobiem pojedynczo 74,00 zł w zestawie 65,80 zł ( 14,62 zł / kg) 27 + 3 gratis! Animonda vom Feinsten, 30 x 150 g Senior, Drób z jagnięciną pojedynczo 74,00 zł w zestawie 65,80 zł ( 14,62 zł / kg) Swoje obiecane pieniążki dorzucę do karmy. Jest fajna promocja 30 szt za 65,80 Zakupię 60 sztuk za 131,50 zł - 110 zł od mar.gajko = 21,60 dokładam. Quote
Gabi79 Posted January 23, 2018 Author Posted January 23, 2018 8 godzin temu, anecik napisał: 27 + 3 gratis! Animonda vom Feinsten, 30 x 150 g Senior, Wołowina z drobiem pojedynczo 74,00 zł w zestawie 65,80 zł ( 14,62 zł / kg) 27 + 3 gratis! Animonda vom Feinsten, 30 x 150 g Senior, Drób z jagnięciną pojedynczo 74,00 zł w zestawie 65,80 zł ( 14,62 zł / kg) Swoje obiecane pieniążki dorzucę do karmy. Jest fajna promocja 30 szt za 65,80 Zakupię 60 sztuk za 131,50 zł - 110 zł od mar.gajko = 21,60 dokładam. Super, bardzo dziękuję w imieniu p. Kornelii i Dżekusia. Nesiowata pytała o tabletki na tarczycę. Dzwoniłam dziś do p. Kornelii, zapisałam, jakie Dżekuś bierze, jak znajdę kartkę, to napiszę. Mam dla Dżekusia 10,- od Jolanty08 Z całego serca dziękuję!!! Czyli w sumie już 60,- 50,- mar.gajko 10,- Jolanta08 Quote
Mysza2 Posted January 23, 2018 Posted January 23, 2018 Gabuniu, gdyby to był forthyron na tarczycę albo Euthyrox (to są równoważne leki) to mam 60 tabletek Euthyrox N200 i 4 tabletki forthyronu N200 Quote
Gabi79 Posted January 23, 2018 Author Posted January 23, 2018 Przed chwilą, Mysza2 napisał: Gabuniu, gdyby to był forthyron na tarczycę albo Euthyrox (to są równoważne leki) to mam 60 tabletek Euthyrox N200 i 4 tabletki forthyronu N200 Dzięki Eluś, idę grzebać w torebce w poszukiwaniu karteczki Quote
Gabi79 Posted January 23, 2018 Author Posted January 23, 2018 44 minuty temu, Mysza2 napisał: Gabuniu, gdyby to był forthyron na tarczycę albo Euthyrox (to są równoważne leki) to mam 60 tabletek Euthyrox N200 i 4 tabletki forthyronu N200 FORTHYRON 100 dostaje na dobę. Nie wiem, co oznacza N? Quote
Mysza2 Posted January 23, 2018 Posted January 23, 2018 24 minuty temu, Gabi79 napisał: FORTHYRON 100 dostaje na dobę. Nie wiem, co oznacza N? To 200 będzie dostawał 1/2 tabletki na dobę, to ja Ci podrzucę, Euthyrox to to samo tyko ludzkie kupowane w aptece. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.