Jump to content
Dogomania

Tusia - nasza psinka z Jeleniewa - wszystko idzie ku lepszemu...:) Czekamy na weekend:)


Madie

Recommended Posts

O 12.04.2016o00:09, Madie napisał:

Mam kilka filmik z Tusią w roli głównej. Ktoś wie jak wstawić?

 

7 godzin temu, zachary napisał:

Nie ma chętnych, fachowych duszyczek do wstawienia filmików o naszej Tusi?....

Mogę spróbować, ale nic nie obiecuję. Wysyłam pw

Link to comment
Share on other sites

Kochane, bardzo przepraszam, że jestem bardzo z doskoku na dogo ostatnimi czasy, ale mam straszny młyn w robocie, padam na twarz już momentami. A jeszcze akurat nieszczęśliwie zbiegło się to z wyjazdem Madie.. Także rzeczywiście wiadomości o Tusi bardzo ostatnio ograniczone i rzadkie. 

Ale do rzeczy: Tusia wpadła w oko koleżance Madie. Gdyby nie prywatne sprawy czekające na sfinalizowanie od razu nawet chciała Tusię brać. Z drugiej jednak strony bardzo nam zależało, żeby Tusia nauczyła się chociaż elementarnych zasad współżycia domowego. Dlatego doświadczony dt był tutaj bardzo potrzebny. I taki się znalazł, jak wiecie :) I teraz po informacji, że Tusia "ogarnęła sprawy higieny osobistej" nie ma już przeszkód, żeby Tusia nie przywiązywała się mocniej i mocniej do dt, ale trafiła do swoich ludzi. Tym bardziej też, że sytuacja finansowa staje się coraz trudniejsza. Madie zapłaciła za dotychczasowy czas w dt Tusi. Jak będzie miała chwilę, to pewnie zaktualizuje rozliczenia, ale minus Tusi niestety się powiększył i lepiej będzie go już nie powiększać :) 

Myślę, że więcej o przyszłym domku Tusi napisze Madie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - przepraszam za brak kontaktu. Mam mam trochę Tusiowych zdjęć, filmików itd, jestem już w domu (chociaz po urlopie od poneidzialku do nocy w pracy). Wszystko wstawie jutro - zaktualizuje tez rozliczenia. Dam stały Tusi ma dostep do tego watku i poproszę żeby sam coś napisał, na pewno poczujecie sie uspokojone. 

 

Jak pisała Agat jesli sie nic nie wydarzy to Tusia w piatek jedzie do swojego DSu - w piatek żeby miała jak nawiecej czasu ze swoim człowiekiem :). Do cudownej Agnieszki i kolegi - łagodnego Franka. DS dociagnie proces socjalizacji tak dobrze naprawiony przez DT i doszczepi oraz wysterylizuje Tusię. 

 

Szczęściara z małej. Jak sobie pomyślę to mi sie geba smieje:)

 

edit: doszła wpłata od zachary - dziękuję serdecznie!!! Tuśka jest na takim minusie, że już nie licze, ale w wolnej chwili zaktualizuje 1 stronę. Jednak w perspektywie rychłej przeprowadzki jest cudownie:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Madie napisał:

Dziewczyny - przepraszam za brak kontaktu. Mam mam trochę Tusiowych zdjęć, filmików itd, jestem już w domu (chociaz po urlopie od poneidzialku do nocy w pracy). Wszystko wstawie jutro - zaktualizuje tez rozliczenia. Dam stały Tusi ma dostep do tego watku i poproszę żeby sam coś napisał, na pewno poczujecie sie uspokojone. 

 

Jak pisała Agat jesli sie nic nie wydarzy to Tusia w piatek jedzie do swojego DSu - w piatek żeby miała jak nawiecej czasu ze swoim człowiekiem :). Do cudownej Agnieszki i kolegi - łagodnego Franka. DS dociagnie proces socjalizacji tak dobrze naprawiony przez DT i doszczepi oraz wysterylizuje Tusię. 

 

Szczęściara z małej. Jak sobie pomyślę to mi sie geba smieje:)

 

edit: doszła wpłata od zachary - dziękuję serdecznie!!! Tuśka jest na takim minusie, że już nie licze, ale w wolnej chwili zaktualizuje 1 stronę. Jednak w perspektywie rychłej przeprowadzki jest cudownie:)

Jej, już się boję cieszyć za wcześnie...ale to brzmi dobrze! :)

Jak będzie aktualizacja finansów to daj znać :)  ja mam teraz 2 bazarki w trakcie, one są do 1 maja, ale to przynajmniej zmniejszą ten minus który po Tusi pozostanie :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mi Madie napisała info od dt:

Jest lepiej i Tusia robi postępy na spacerach. Spokojniej chodzi na smyczy, zaczęła węszyć, potrafi nawet powąchać się z niektórymi delikatnymi psami, co prawda nieśmiało i gotowa do odwrotu, ale jednak. Przyjmuje smaczki i cieszy się jak się do niej gada. No i kupy robi na zewnątrz :) W domu oczywiście jest o wiele bardziej otwarta i wyluzowana.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dostojna,psina,wygląda na taka...poważną,rozważną,uważną...wyjątkowo sympatyczna sunia z Tusi,dobrze,że łapka wydaje sie być w porządku.Powodzenia ,Tusiu w Twoim nowym domku! :) (od piatku - żeby nie zapeszyć,trzeba to dodać) :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro koło 18 Tusia zostanie odebrana z DT przez DS. 

Agat ma pośredniczyć - mnie niestety o tak wczesnej porze nie uda się dojechać. Mam nadzieję za to zobaczyć Tuśkę w niedzielę na wizycie. Na pewno DT tam się pojawi także żeby udzielić Agnieszce kilku rad. 

Kciuki potrzebne żeby Tusieńka zrozumiała, że wszystko dla jej dobra. 

 

Dziękuję Wam za obecnośc tutaj. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...