Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

1 minutę temu, Xibalba napisał:

Rozumiem Twoje rozczarowanie.....bo ludzie znowu zawiedli, ale kto wie, może tak miało być? 

Nie martw się, ona na pewno znajdzie swoje miejsce i swoich wspaniałych ludzi, bo jest wyjątkowa. 

Rozczarowanie jest ogromne, kurcze wszystko wydawało się takie piękne, może zbyt piękne by było prawdziwe...

Państwo zwrócili Kasi pieniążki za weta i za paszport + jakąś nadwyżkę. Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gabi79 napisał:

 

 

Problem chyba tkwi w tym, że Florcia nie jest taka sama, jak Lena, a raczej, że nie jest Leną.

Ja jestem w szoku, obie z Kasią byłyśmy pewne, że będzie wszystko super, Pani Kasia z Hamburga także.

I chyba tutaj wszyscy także.

Nie ma co już roztrząsać tego wszystkiego.

Pozostał niesmak, smutek i żal, ale trzeba się otrząsnąć.

 

Gabi, zachowanie tych państwa świadczy o ich niedojrzałości emocjonalnej. W końcu to nie piętnastolatki i powinni wiedzieć, że każde stworzenie jest indywidualne i niepowtarzalne. Jeśli tego nie wiedzą, to dobrze, że jednak nie zabrali Florci z sobą, bo nie byłaby z nimi szczęśliwa. Oni kochali nie Florcię, ale ich sunię we Florci. Bardzo dobrze, że Florcia została w hoteliku.

Nie smuć się Gabi. Florcia znajdzie ludzi, którzy pokochają ją dla niej samej, a nie dlatego, że przypomina im innego psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak myślę,że Państwo ze zdjęć widzieli swoją sunię tak bardzo podobną do Florci.Zdjęcia często przekłamują i w realu zobaczyli innego całkiem psiaka nie podobnego do ich suni.Nie sądzę aby charakter Florci i zachowanie wpłynęło na decyzję Państwa,ponieważ to była krótka wizyta.

Ogłoszenia idą i zapewne Florcia znajdzie domek ten jedyny już na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

... smutno!... bardzo!... ludzie nie przestają mnie zaskakiwać!... niestety w tym negatywnym sensie.... kompletnie dziecinne, niedojrzałe zachowanie!nie.gif

 

Gabrysiu, kochana przytulam! nawet nie staram się myśleć jak Ty to przeżyłaś! ...tak się cieszyłaśglaszcze.gif

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Gusiaczek napisał:

Się porobiło, ale summa summarum, bardzo dobrze, to nie był domek dla Florci koniec kropka. Tylko patrzeć, jak śmignie do siebie ;)

... jak ochłonęłam troszeczkę!... to też tak myślę jak Gusiaczek!ok2.gif

12 minut temu, RudyKas napisał:

Nie powiem nic odkrywczego, ale ja też się poczułam, jakbym dostała w twarz....

A miało być tak pięknie...

.... niooooo!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a co tu taka cisza u Florencji??

Czas zbierać siły, zakasać rękawy i szukać domu na resztę życia dla naszej pięknej damy:)

Każdy ma w końcu swoje przeznaczenie, a tej suni sądzone jest by pozostać w kraju. Tutaj będzie miała cudowny dom, spokojnych ludzi i ogrom miłości! takiego domu szukamy:)!

a w Niemczach przecież nawet by nic nie rozumiała co się do niej mówi;) :) dobrze, że została;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja już się otrząsnęłam.

Florcia nie pojechała, zatem szukamy domku tego JEDYNEGO i NAJLEPSZEGO.

Państwo zwrócili Kasi pieniądze za wizytę u weta i paszport,  oraz opłacili pobyt Florci u Kasi w kwietniu 220,- (tyle byłoby do zapłaty za kwiecień, gdyż jest odjęte 80,- za drugi worek karmy, pozostawiony w spadku po Arielce/Alasce). Bardzo dziękujemy za tę ogromną pomoc finansową.

We wtorek wykupiłam wyróżnienie na olx Katowice na miesiąc za 5,99 oraz odświeżenie na tydzień za 6,-

Z bazarku imiennego wpłynęło 340,-

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja już się otrząsnęłam.

Florcia nie pojechała, zatem szukamy domku tego JEDYNEGO i NAJLEPSZEGO.

Państwo zwrócili Kasi pieniądze za wizytę u weta i paszport,  oraz opłacili pobyt Florci u Kasi w kwietniu 220,- (tyle byłoby do zapłaty za kwiecień, gdyż jest odjęte 80,- za drugi worek karmy, pozostawiony w spadku po Arielce/Alasce). Bardzo dziękujemy za tę ogromną pomoc finansową.

We wtorek wykupiłam wyróżnienie na olx Katowice na miesiąc za 5,99 oraz odświeżenie na tydzień za 6,-

Z bazarku imiennego wpłynęło 340,- zaraz uaktualnię rozliczenie.

 

no i pięknie:) mimo wszystko trzeba przyznać, że Pańsywo mieli gest wspomagając Florcie finansowo:)

Trzeba często ogłaszać Florcie na morusku- tam duużo ludzi zagląda i naprawde częściej udają się adopcje (niż np. na olx) ;)

Ale oczywiście super że i olx jest wyrózniony:) Musi się pannica pokazywać:)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

no i pięknie:) mimo wszystko trzeba przyznać, że Pańsywo mieli gest wspomagając Florcie finansowo:)

Trzeba często ogłaszać Florcie na morusku- tam duużo ludzi zagląda i naprawde częściej udają się adopcje (niż np. na olx) ;)

Ale oczywiście super że i olx jest wyrózniony:) Musi się pannica pokazywać:)

Izuniu, a czy mogę Cię prosić o ogłoszenie na morusku?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Państwo zwrócili Kasi pieniądze za wizytę u weta i paszport,  oraz opłacili pobyt Florci u Kasi w kwietniu 220,- (tyle byłoby do zapłaty za kwiecień, gdyż jest odjęte 80,- za drugi worek karmy, pozostawiony w spadku po Arielce/Alasce). Bardzo dziękujemy za tę ogromną pomoc finansową.

P. Ania zostawiła Florci 500 zł.

144 zł pierwsza wizyta 

134 zł paszport + tabletki przeciwwymiotne

zostało 222 zł - więc Florcia ma nadpłacone 2 zł za kwiecień :-)

paragon za paszport

24677nr.jpg

i taki śniadaniowy skrzacik :-)

xfw2hc.jpg

2duw2vk.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

52 minut temu, kasiainat napisał:

P. Ania zostawiła Florci 500 zł.

144 zł pierwsza wizyta 

134 zł paszport + tabletki przeciwwymiotne

zostało 222 zł - więc Florcia ma nadpłacone 2 zł za kwiecień :-)

paragon za paszport

24677nr.jpg

i taki śniadaniowy skrzacik :-)

xfw2hc.jpg

2duw2vk.jpg

 

Dzięki Kasiu!!!

Śniadaniowy Skrzacik PRZECUDNY!!!

51 minut temu, kiyoshi napisał:

dobrze, zrobię ale już nie dziś, bo muszę zdjęcia Florci pościągać :)

Izunia, nie ma pośpiechu, może być nawet za tydzień

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Cudny ozorek. Dobrze ,że Florcia nie wie ile była zamieszania wokół jej psiej osoby.
Niedoszli właściciele na koniec zachowali się przyzwoicie. Dobre i to.

... też tak uważam!  .. bardzo kochali swoją sunieczkę, żałoba na pewno tłumaczy wszystko (wiem, niestety jak to jest! ... najpierw byłam bardzo zła, że nie adoptowali Florci, ale pomyślałam ... o całokształcie...i nawet mi wstyd że tak szybko wyrwałam się z oceną!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...