Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

1 godzinę temu, malgosiazieminska napisał:

Miod na moje serce:) kobiety drogie kochane moje , ja juz wszystko wiem jak zorganizowac, zanim przyjade do Polski moge zaplacic za jego chipa i paszport, czeka sie mc (dokladnie 2 tygosnie chipowanie i licze tydzien reszta) wiec to musialabym wczesniej zorganizowac . Inga, u ktorej Pirat mieszka aktualnie moze pomoze, kobieta ma wielkie serce :-)  jak Wy wszystkie tutaj. Czekam na werdykt!!!;) dobrzego weekendu

Wiemy napewno że masz wielkie serduszko, dlatego też nie martwię się o przyszłość Piracika. I jeszcze raz podkreślam że chce żeby trafił do Ciebie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ktoś pytał mnie o zdanie.Generalnie jestem na TAK. Nie mam nic przeciw adopcjom zagranicznym ,a szczególnie do domów z Polakami. Jest sporo przykładów bardzo dobrych adopcji.Sama wyadoptowałam moją Bellę do Polki do Niemiec i to na dodatek bez wizyty przedadopcyjnej. Każdemu psu życzę takiego domu.

Z dokumentami nie powinno być problemu, bo Pirat jest zaszczepiony, nie pamiętam czy ma czip.Wyrobienie paszportu nie jest żadnym problemem.

Decyzyjna teoretycznie jest DORA, prawnie poprzedni właściciele. Pośrednikiem z nimi może być LILU ewentualnie ja ,. bo ich poznałam.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malgosiazieminska napisał:

Miod na moje serce:) kobiety drogie kochane moje , ja juz wszystko wiem jak zorganizowac, zanim przyjade do Polski moge zaplacic za jego chipa i paszport, czeka sie mc (dokladnie 2 tygosnie chipowanie i licze tydzien reszta) wiec to musialabym wczesniej zorganizowac . Inga, u ktorej Pirat mieszka aktualnie moze pomoze, kobieta ma wielkie serce :-)  jak Wy wszystkie tutaj. Czekam na werdykt!!!;) dobrzego weekendu

Trzymam kciuki.:)

Nasz fundacyjny Bill tez"wyemigrowal" do Belgii,do polskiej rodziny.:)))))Po dwukrotnym powrocie z adopcji.:(

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, DORA1020 napisał:

Ciesze sie,ze podjelyscie taka decyzje

w grupie zawsze razniej,nie chcialam sama decydowac o domu dla Pirata

Mam rozumiec, ze ten cudak kochany juz prawie jest moj :)???? Nie wierze!!!! Ale super !!!! DZIEKUJE!!!!! To teraz czekam na info od Lilutosi i zalatwiam nowy piekny kojec i transporter dla mojego nowego kudlatego dziecka :)))) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, malgosiazieminska napisał:

Mam rozumiec, ze ten cudak kochany juz prawie jest moj :)???? Nie wierze!!!! Ale super !!!! DZIEKUJE!!!!! To teraz czekam na info od Lilutosi i zalatwiam nowy piekny kojec i transporter dla mojego nowego kudlatego dziecka :)))) 

Czy Pirat bedzie w kojcu?i w budzie?:))

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, LILUtosi napisał:

Pirat ma już wszystko co trzeba do wyjazdu. Mam filmik z gabinetu.

 

To poprosimy:)

7 godzin temu, Tyś napisał:

Wspaniale.
A kto podpisuje umowę adopcyjną z nowymi właścicielami? Poprzedni właściciele czy Dora?

Kto wezmie odpowiedzialnosc za Pirata?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...