Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Dlatego szukalismy husky albo jakiegos podobnego mlodego zywiolowego;) takie mam na scianie wisi, to juz staruszka Gabiska z moim wtedy rocznym synem:) Poszla do psiego raju 6 lat temu:/ tez byla z adopcji , od ludzi wzielismy ja jak miala pol roku, zaniedana , chora byla na cukrzyce a zyla az 12 lat ...

PicsArt_06-22-10.41.43.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

No i się wydalo dlaczego Malgosia tak bardzo chciała Pirata:)

3 godziny temu, malgosiazieminska napisał:

Dlatego szukalismy husky albo jakiegos podobnego mlodego zywiolowego;) takie mam na scianie wisi, to juz staruszka Gabiska z moim wtedy rocznym synem:) Poszla do psiego raju 6 lat temu:/ tez byla z adopcji , od ludzi wzielismy ja jak miala pol roku, zaniedana , chora byla na cukrzyce a zyla az 12 lat ...

PicsArt_06-22-10.41.43.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja wiozlam moja biedna starowinke (16-18lat) z PL do BE, i potem znow w 2str (1250km w 1str)

nie mialam transportera, probowalam wpiac ja (szelki) do koncowki pasa bezp ,ale pies sie zaplatywal, a wypinanie przy 140km/g na niemieckich autostradach bylo niezbyt madre,wiec byla luzem, troche spala, troche siedziala i ogladala widoki, postoj co 2 godz na 30-40 min, nocleg po 600-700km (w nocy nie widze)

gdybym nie musiala tak czesto stawac (zeby pies rozprostowal kosci i siknal), to moze obyloby sie bez nocowania

wymoscilam kanape, zeby bylo prosto+ dalam wymoszczone dno z kartonu (duze)+ brzegi 15cm, zeby miala oparcie + materac m/siedzeniami, kt ja blokowal z przodu

(ale przy zderzeniu wylecialaby przez szybe przednia, nie ma co sie oszukiwac)

widzialam podrozujacych mlodych ludzi z wyzlem czy weimarem i mieli dla niego klatke, metalowa chyba jest lepsza bo przewiewna w upale

moj stary watek

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wg mnie najlepsza jest solidna, metalowa klatka. Tak wcześniej podróżował Piracik do Wrocławia. Poza tym klatka później może być wykorzystana jako psie legowisko.
Ja psie klatki sobie bardzoo chwalę, pies "nie lata", może spokojnie spać. Można też mu doczepić jakąś zabawkę oraz doczepić wodę. Jak się nie ma klimatyzacji, można co jakiś czas kłaść mokry ręcznik na wierzch albo wkłady do lodówki.
Na pasach i płachcie psiaki więcej "latają". Przynajmniej odnoszę takie wrażenie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś napisał:

Wg mnie najlepsza jest solidna, metalowa klatka. Tak wcześniej podróżował Piracik do Wrocławia. Poza tym klatka później może być wykorzystana jako psie legowisko.
Ja psie klatki sobie bardzoo chwalę, pies "nie lata", może spokojnie spać. Można też mu doczepić jakąś zabawkę oraz doczepić wodę. Jak się nie ma klimatyzacji, można co jakiś czas kłaść mokry ręcznik na wierzch albo wkłady do lodówki.
Na pasach i płachcie psiaki więcej "latają". Przynajmniej odnoszę takie wrażenie.

Tez najlepsza mi sie wydaje klatka...zobaczymy jutro shoping planuje, kupie najwyzej i pasy z porkowcem ( przydadza sie na krotke trasy ) i transporter metalowy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Małgosiu ja mam nadzieję że Pirat będzie mial raj u Ciebie zanim spotka poprzedniczke.I tego z całego serduszka życzę.Wiedzielismy ze trafi do Ciebie i trzymam kciuki aby wszystko poszlo gladko i bez kłopotów. Pirat w koncu zakonczy swoją tulaczke a ze w Belgii to moze i lepiej.Pozdrawiamy i czekamy na wiesci i fotki juz z nowego domu. Oczywiscie filmiki tez moga byc:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, PANEVECZKA napisał:

Małgosiu ja mam nadzieję że Pirat będzie mial raj u Ciebie zanim spotka poprzedniczke.I tego z całego serduszka życzę.Wiedzielismy ze trafi do Ciebie i trzymam kciuki aby wszystko poszlo gladko i bez kłopotów. Pirat w koncu zakonczy swoją tulaczke a ze w Belgii to moze i lepiej.Pozdrawiamy i czekamy na wiesci i fotki juz z nowego domu. Oczywiscie filmiki tez moga byc:)

Dziekuje kochana :) ja tez mysle , ze bedzie mu dobrze u nas :) a relacje bede zdawac na biezaco i dalej korzystac zamierzam z Waszego wsparcia !

Link to comment
Share on other sites

Adresowke mam metalowa zamowiona, jeszcze nie odebrana... No i szelki i obroze musze wyszukac, ale to w ten weekend bede jechac, zeby to ogarnac.

No i miseczki i karmy tez zostaly do kupienia.

A i pierwsza wizyta zapoznawcza z naszym wetem juz umowionana na 26 lipca:)

Link to comment
Share on other sites

O 29.06.2016 o 16:49, malgosiazieminska napisał:

Adresowke mam metalowa zamowiona, jeszcze nie odebrana... No i szelki i obroze musze wyszukac, ale to w ten weekend bede jechac, zeby to ogarnac.

No i miseczki i karmy tez zostaly do kupienia.

A i pierwsza wizyta zapoznawcza z naszym wetem juz umowionana na 26 lipca:)

Oj...trafilo sie Piracikowi:)

Dobrze ,ze tu jestes Maglosiu:)  bedziemy wiedzialy na biezaco co slychac u psiaka:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Organizujecie sie z papierami, jak moge to sama przywioze umowe adopcyjna , juz podpisana ;)

Tak wogole to chip i paszport Pirata jest juz zrobiony na moje nazwisko, czy to nie czyni mnie jego wlascicielem? W swietle prawa ja za niego odpowiadam od monentu chipowania...wiem bo bylam wybrac polise ubezpieczeniowa.

Musimy go ubezpieczyc na wypadki zdrowotne i ewentualne szkody jak mu zaszaleje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...