Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

W taki razie zadzwonię i jak zechcą to się umówię.

Pani wie o istnieniu dogo, bo mówiła ,że czytała Czarne Kwiatki i w głowie jej się nie mieści co ludzie wyrabiają.

Rozmawiałam z panią telefonicznie. Prosiła mnie ,abym podała powody oddania Pirata.

U pani wystąpił gwałtowny nawrót choroby.Spędziła 3 dni w szpitalu, od kilku dni nie je, prawie cały czas śpi, jest na lekach.

Twierdzi ,że przyczyna nie leży po stronie Pirata, nie jest problemem dla niej jego energia i spacery. Czuje się z tą sytuacją bardzo źle.Uważa ,że dla dobra Pirata lepiej ,żeby znalazł się w innym domu.

Pani wyraziła chęć opłacenia hoteliku dopóki Pirat nie znajdzie domu.

Spytałam ile by byli w stanie płacić miesięcznie.Padła dość duża kwota.

I teraz moja propozycja. Może spytać LILUtosi czy by  nie wzięła PIrata do hotelu ,a umowę by  podpisali obecni właściciele, bo to zapewni opłacanie hotelu przez nich. Pani zgodziła się na takie wyjście.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Czyli jednak Piracik nie może u nich zostać?

Wczoraj wieczorem co innego mi p.Nadine napisała w mailu...

Pani Nadine bąknęła coś o hoteliku ,że może byłoby dla niego lepiej, a ja podchwyciłam temat.Jeżeli ona tak źle się czuje, to za parę dni i tak mogą być zmuszeni do oddania go.

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Skoro Pani zgodzila sie oplacac hotelik to oczywiscie moze wziac go LILUtosi.

Poker ,znasz ten hotelik?

To we Wroclawiu?

Tak jak pisałam , zgodziła się opłacać hotelik.

znam LILUtosi, prowadzi dobry hotelik ok. 30. kilometrów od Wrocławia. Żeby tylko miała miejsce. Zaraz zadzwonię do niej.

Już rozmawiałam z LILU. Zgodziła się wziąć Pirata nawet od weekendu.Nad stawką się zastanowi. Czy mam pociągnąć dalej sprawę tu na miejscu z obecnymi opiekunami?

Mam nadzieję,że nie zmienią zdania odnośnie opłaty za hotelik.

Link to comment
Share on other sites

jestem cały czas na wątku, ale nie jestem osobą decyzyjną; w hoteliku Lilu jest Szarik, na którego wątku jestem, słyszałam dobre opinie o hotelu, sama tam nigdy nie byłam, do Dory chyba najlepiej dzwonić bo wydaje mi się że ona raz dziennie odwiedza dogo

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Dorą, wyraziła zgodę na przekazanie Pirata do LILUtosi.Zaraz będę dzwonić do ludzi  i nagrywać sprawę.

Już jestem po rozmowie z p.Nadine.Ma się kontaktować z Lilu.

Pirat jest dziś wyspacerowany, leży przy pani na kanapie. Jest bardzo grzeczny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W związku z tym ze pani podpisze ze mną umowę i zobowiązanie płacenia, będzie nadal właścicielem Pirata. I to ona w razie znalezienia domu będzie musiała podpisać umowę adopcyjna.  Należy to wziąć pod uwagę.  Dodatkowo chciałabym zaznaczyć że wolę aby ogłoszenia nie były na mnie. Dopiero proszę o przekazywanie do mnie konkretnych chętnych.  Niestety ale mój dzień jest szczelnie wypełniony praca i często telefon gdzieś położę i sobie sam dzwoni. Nie chce później czytac zarzutów ze utrudniam adopcje. Po za tym wole z psami pobiegać niż tracić czas na niektórych oszołomów. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...