Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Wizyta u dr Klary zaliczona , tabsy na kleszcze, pchly ,roztocza zakupione ...Miki pojechal do weta sam z moim mezem, chyba z tego stresu, sie posikal z radosci po wejsciu do domu;) Mysle, ze sie wydawalo , ze chcemy go oddac...biedniutki! 

Po wejsciu do domu zaczal tak skakac i krecic ogonem i posikiwac jakby mnie i chlopakow z miesiac nie widzial;)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, malgosiazieminska napisał:

Wiecie co, jutro minie 3 tyg jak go mamy, to byla najlepsza decyzja :) 

Ale ten czas leci.... A dopiero wyjeżdżał ode mnie. Trochę mojej satysfakcji że gdyby nie ja to mały włos a byście zrezygnowali. ;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 26.07.2016 o 15:40, Tyś napisał:
1 minutę temu, malgosiazieminska napisał:

On caly jest cudo;) Miki Misior Mixeros wspanialy;) jutro jedziemy nad morze, jego pierwsza wycieczka na plaze w blg bedzie ...pewnie mu sie spodoba. 

A bedą zdjatka.Choć jedno:)Plissssss♡

Link to comment
Share on other sites

O 28.07.2016 o 10:35, LILUtosi napisał:

Ale ten czas leci.... A dopiero wyjeżdżał ode mnie. Trochę mojej satysfakcji że gdyby nie ja to mały włos a byście zrezygnowali. ;-)

tak,chociaz wiekszosc byla za,przeciw byla tylko Tyska

a teraz...... w tej chwili.... to najlepsza adopcja:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozkoszny Mikserek.

Jak się wszyscy chwalą, to ja też muszę to zrobić. Jestem z siebie zadowolona ,że udało mi się namówić nieudany DS do opłaty za pobyt u LILU , dzięki czemu Mikser nie wrócił do Murki i jego szanse na adopcje znacznie wzrosły. I jak się to mówi " w kupie  siła"  .Tym razem na szczęście z przewagą siły.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś napisał:

To już 3tyg? :)
 

Juz ponad ;) czas leci mixer tyje i nabiera miesni, lubi spacery w deszczu, karme royal,wolowe zwacze i boczus suszony,  misia przytulanke( owieczke zjadl) , macha strerownikiem caly dzien ... Wczoraj sam zostal w domu na 3h, balam sie , ze z kociucha zdemoluja dom, wracamy a oni razem spia na...kanapie ;) dni mijaja a nasi sasiedzi zachwycaja sie naszym przystojniakiem;) jest super ! 

PicsArt_08-02-10.33.25.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malgosiazieminska napisał:

Juz ponad ;) czas leci mixer tyje i nabiera miesni, lubi spacery w deszczu, karme royal,wolowe zwacze i boczus suszony,  misia przytulanke( owieczke zjadl) , macha strerownikiem caly dzien ... Wczoraj sam zostal w domu na 3h, balam sie , ze z kociucha zdemoluja dom, wracamy a oni razem spia na...kanapie ;) dni mijaja a nasi sasiedzi zachwycaja sie naszym przystojniakiem;) jest super ! 

PicsArt_08-02-10.33.25.jpg

Cuda dwa:)

Malgosiu dla Was za cudowna adopcje♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oba cuda czarno biale ale kazdy z innej matki hahahaha ;) Panda lazi za Mixem i okolo 4/5 po poludniu i wczesnie rano mamy gonitwe kota za psem i psa za kotem, komedia jest! Wywracaja sie i koziolkuja.Jak Miki ma dosc to lapie Pande w paszcze, ta sie irytuje i ucieka na swoj domek, gdzie Miki nie dosiega;) wiec siedzi kolo zamku kociego i popiskuje , zeby kocia laska zeszla ;)smiechu mamy z nimi na maksa,dzieci sa w niebowziete :) no nasza Panda zadowolona...tak siedzialo kocisko samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...