Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Małgosiu, widzisz udało się  02icon_mryellow.gif. A na początku trudno było... 

Najważniejsze żeby się Wam wszystkim dobrze żyło i Piracik był u Was szczęśliwy. Widząc Twoje samozaparcie nie miałam wątpliwości, ze Ci naprawdę na tym psiaku zależy   02icon_mryellow.gif .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, malgosiazieminska napisał:

Kochane, kto wymyslil , ze Pirat to husky?

Znajomy mojej mamy , mysliwy, uswiadomil mi dzis , ze Pirat ma typowe cechy rasy charta wippeta...czytam patrze na foto innych psieskow z tej rasy i pasuje ...;)

Bo ma jedno oko niebieskie , HAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

O 9.07.2016 o 21:37, malgosiazieminska napisał:

Kochane, kto wymyslil , ze Pirat to husky?

Znajomy mojej mamy , mysliwy, uswiadomil mi dzis , ze Pirat ma typowe cechy rasy charta wippeta...czytam patrze na foto innych psieskow z tej rasy i pasuje ...;)

poczułam się niedoedukowana i poleciałam sprawdzić tego wippeta... :)

1342007111_whippet.jpg

eee tam, Pirat jest niepowtarzalny <:] wygląd huskowaty a charakter wippetowaty (może to jedno oko jest whippeta?) ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, malgosiazieminska napisał:

No charakteru huskiego to on nie ma ;) ale moge powiedziec juz na sto procent , ze warto bylo sie o niego starac, pelnia szczescia, jest cudownym psem !

I niech tak pozostanie na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni jest z nami i daje nam tyle szczescia :) niesamowity jest.

Jedzonko , zabawa , spacer i spanko , jest cudny i bardzo grzeczny.

Nie spodziewalismy, ze on jest aaaazzz taki super! Pies marzenie:) Codziennie rano budzi nas calusami i patrzy tymi wdziecznymi slepiami z taka radoscia.

 Nauczyl sie dawac lapke i siad robi na prosbe , starszy syn uczy go turlania i zdechl pies ;) Mixer ma frajde...do lozka nosi w zebach pluszowa owce i spi z ta maskotka .

Niczego nie niszczy , biega bez smyczy i przychodzi wabiony smakolykiem:) 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie, jak cieszę się z takich wieści. :)
Niemniej jednak, kamień z serca spadnie mi dopiero za pół roku - zawsze dopiero po takim czasie zaczynam się cieszyć z adopcji całą sobą.

Co do haszczaka, mnie się Mixer skojarzył z miksami zaprzęgowymi, takie miksy mają w sobie domieszkę nie tylko haszczaków, ale i m.in. chartów, wyżłów... ;) NIemniej jednak: co w nim siedzi to licho wie ;). I to jest piękne w kundelkach, że są jedną, wielką zagadką. Najważniejsze, że miłość jest obustronna :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, sprawiłaś, że autentycznie płaczę... ze szczęścia. W końcu chłopak się doczekał. ;)
Przperaszam, że miałam wątpliwości co do adopcji.

 

A Mixer u Was się zmienił - scharciał, hehe :D Ma inny wyraz pyska niż u Murki. Nie wiem, na ile to kwestia zdjęć, a zmian, które nastąpiły w nim samym, ale jest jakiś inny :D.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...