Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Koko trafiła do lecznicy około tydzień temu, została znaleziona na jednej z ulic w Legionowie - typowo domowa koteczka, mega pieszczoch - w lecznicowej klatce ze stresu zaczęła wylizywać sobie futerko - wzdłuż kręgosłupa ma łyse place - została zaszczepiona, odrobaczona, zrobiono jej testy ( ujemne ) i zaopatrzono ją w obrożkę antystresową bo strasznie się bidulinka wylizywała :( w najbliższy czwartek jesteśmy umówione na zabieg sterylizacji o godzinie 12. 

Naprawdę fajna pogodna koteczka

żeby nie było że jesteśmy próżne to zamiast cieszyć się z tego że dlug spada - zainwestowałyśmy w drapak dla Koko z Lidla ( moje koteły mają taki sam i bardzo sobie chwalą ale już mój zniszczyły hehehe fotę wstawię później  ) a Kokunia dostała nowy, kilka wędek i myszek oraz preparat na sierść Efa Oile, żwirek puszki i suchą karmę. 

To dla nas wielki test - a raczej dla moich kotów - jeśli Stefan mi się nei rozchoruje i nie zatka ( a ma SUK ) to ręce do Boga będą złożone

 

kilka fotek

 

 

 

 

tr.jpg

tr1.jpg

tr2.jpg

tr3.jpg

tr4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu pierwszy posiłek - troszkę widać ja ta sierść wygląda ale zaraz wstawię zdjecia chociaż ciężko jej zrobić bo tak się chce przytulać ...

Powiem szczerze że przymierzylyśmy się do niej jak tylko pojawiła się na stronie lecznicy - ale myślimy sobie taka piekna napewno zaraz ktoś się po nią zgłosi i już załatwiałyśmy inną koteczką na DT całą czarną która miała przyjechać w środę ale okazało się że rozeszły jej się szwy po sterylce i znalazł się już inny DT dla niej ( dziewczyna z doświadczeniem większym niż ja bo ja mam zerowe tzn jedno doświadczenie - STEFANA który został na DS ) hehehe ;D 

 

I tamta koteczka zostala zaopiekowana więc mega się zdziwiłyśmy że tricolorka nadal w lecznicy - i zadzwonilam zapytać okazało się że strasznie znowi warunki ze stresu :( a że wyprawka już dla tej czarnej koteczki przyszła hehe no to miała się marnować ????

tr5.jpg

tr6.jpg

tr7.jpg

tr8.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny skleciłam coś takiego (tekst i dane kontaktowe wzięłam z waszego ogłoszenia na olx):

Koko_plakat.jpg

Wszelkie sugestie uwzględnię w miarę możliwości :) Nie wiem czy nie przesadziłam z ilością kolorów, może lepsze byłyby bardziej jaskrawe a mniej? Można też oczywiście zmienić tekst albo zdjęcia - dajcie znać.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia O. napisał:

Dziewczyny skleciłam coś takiego (tekst i dane kontaktowe wzięłam z waszego ogłoszenia na olx):

Koko_plakat.jpg

Wszelkie sugestie uwzględnię w miarę możliwości :) Nie wiem czy nie przesadziłam z ilością kolorów, może lepsze byłyby bardziej jaskrawe a mniej? Można też oczywiście zmienić tekst albo zdjęcia - dajcie znać.

jest super!!!

 

Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Hera w dniu wczorajszym miała złapany mocz do badania - jest już po zdjęciu szwów ale pojawił się problem z nietrzymaniem moczu - posłanie jest mokre - zawiozłam dziadkowi dwie paczki Pepsiowych podkladów podkładamy jej na legowisko. Wyniki moczu będę miała jutro więc napiszę co wyszło. 

Wstawiam poniżej zaległe zdjęcia z kilku dni - z braku czasu hurtowo

Link to comment
Share on other sites

Był jeden jakże glupi telefon o Koko... oczywiście jak padło pytanie o zabezpieczone okna to pani zaczęła wymyślać że ma oczywiście i jak zapytałam kiedy możemy ją odwiedzić to powiedziała że bardzo długo jej nie ma w domu - w sobotę nawet wychodzi o 7 a wraca o 21 :-) no i ma 14 letniego pieska więc jak zapytałam czy piesek na tyle godzin zostaje sam to powiedziała żebym sobie szukała kogoś innego chętnego na kotka :-)

Od początku było wiadomo że nic z tego nie będzie bo jak powiedziałam że podpisujemy umowę i robimy wizytę aby się spotkać pani powiedziała " jak pani mysli ze powie mi ze mam karmić kota co 4h to tak będę robić to od razu mówię że nie będę : " :D goń się babko :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...