Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

51 minut temu, gluchypies napisał:

A widzisz, bo ja w sumie nie wiedziałam na jakiej zasadzie Suzi i Mela są u dziewczyn na DT. To już wiem, dziękuję. Czyli tylko Suri jest dodatkowo teraz, czuję się współodpowiedzialna, wiec na pewno będę pomagać w miarę możliwości. 

Mam parę pomysłów na szyte rzeczy na bazarek, na początek prostsze niż te saszetki na smaczki. Ale teraz już nie jestem w stanie siedzieć przy maszynie, myśle ze za miesiąc-dwa spróbuję coś znowu szyć. 

Może jakoś niezrozumiale napisałyśmy ale wszystko działo się tak szybko....

tu wątek Meli:

 

a tu Suzi :

 

 

Hera zawieziona była przed 9 i została - na razie nie mamy wieści z lecznicy - jak do 13 nikt nie zadzwoni to Ziutka będzie dzwoniła

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak tam stareńka Hera się czuje.

Jak przeszła narkozę i cały zabieg.

Czy przy okazji dało radę coś z uzębieniem podziałać?

Dzisiaj piąteczek,nadchodzi kolejny weekend.

Ciekawe co nasze Czarodziejki znowu wymyślą.

Co by nie było- powodzenia dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Grażyna49 napisał:

Ciekawe jak tam stareńka Hera się czuje.

Jak przeszła narkozę i cały zabieg.

Czy przy okazji dało radę coś z uzębieniem podziałać?

Dzisiaj piąteczek,nadchodzi kolejny weekend.

Ciekawe co nasze Czarodziejki znowu wymyślą.

Co by nie było- powodzenia dziewczynki.

Przepraszamy za brak wieści ale nie mamy naprawdę kiedy. Robimy mydełka na bazarki, ja jeżdżę do Hery a Ziutka do Suri. Dzisiaj pierwszy dzień lipca więc w pracy zapitol - porobię raporty i postaram się poopisywać a jak nie to wieczorkiem.

 

Napiszę krótko wszystko ok, Hera troszkę nam stresu napędziła bo właściwie do 3 w nocy  byłam na telefonie z Dziadkiem, porządek z zębami zrobiony i wycinek guza dany na histpat - Suri po zabiegu wymiotowała całą noc...

Mam mega dużo zdjęć ale nie mam kiedy wstawić :(

postaram się nadrobić.

 

W weekend może będzie kolejna niespodzianka - napiszę że kilka osób ma dzisiaj zadzwonić i umówić się na zapoznanie z Suri więc czeka nas wyjazd do Komorowa ale czy zadzwonią.... ? Sami wiecie jak to jest zadzwonię zadzwonię do Pani a potem cisza...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, pewnie wszystkie czekacie na wieści i na zdjęcia, ale ciągle nie mamy czasu :( właśnie wróciłyśmy z wizyty pa dla psiaka od Anety, a blisko nie było, więc kawałek drogi musiałysmy pokonać. A to mydełka na bazarek robimy, a to szkatułki, itd itd

Kejt jak się ogarnie, to wsio napisze jak się miewa Hercia i Surisia :)

Mamy dużo zdjęć abyście mogły nacieszyć oczy ;)

A tymczasem pozdrowienia od Pipi :)

 

1.png

22.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze jedne pozdrowienia :) dzisiaj mamy dzień MMSowy od naszych panienek i jednego pana :)

Przepraszam za jakość zdjęć, ale robię sobie zrzuty ekranu z tel i zajmuje mi to mniej czasu to całe ściąganie itd

 

11.png

111.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam pozdrowienia również wczoraj ze zdjęciami od Lusi i Gustawa ale już nie miałam siły wstawić :(

spałyśmy dzisiaj z Ziutką 4h i od rana tyrania :(

Obiecuję obiecuję spróbuję wstawić zaległości do max środy...

Dziękujemy Konfirm za zgłoszenie Hery do akcji sterylizacja - zrezygnowałyśmy z pomocy na rzecz innych psiaków zgłoszonych po naszej Herze :-)

Nasze dwie sterylizacje sfinansowała zaprzyjaźniona fundacja - wielkie UFF!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

To już mogę ogłosić że wczorajszy dzień również zakończył się grubo po 24.....a ja już od godziny w pracy....

 

i teraz BOMBA!

 

SURI MA DOM!!!!!

Zamieszkała na Bielanach :-)

to była jedna z najładniejszych sunieczek jaką miałyśmy pod opieką chociaż wiadomo wszystkie są cudowne - mnóstwo ludzi dzwoniło, nawet z 5 osób przyjechało ją oglądać - ale jak co do czego to coś zawsze szło nie tak =  to tak w totalnym skrócie ale widocznie tak miało być.

Zdjęcia już mam przygotowane do wstawienia ale po nocy wczoraj już nie miałam siły tego zrobić :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...