Jump to content
Dogomania
domtymczasowykasandra

Dom Tymczasowy Kasandra

Recommended Posts

 

 

 

 

To my - Kejciu i Ziutka :)

Wymyśliłyśmy sobie że na dogo po tych zmianach wiele osób pouciekało - a każdy oddzielny wątek naszych podopiecznych umiera bo coraz mniej osób zagląda :(

Będziemy prowadziły sobie wszystkie rozliczenia i opisy naszych podopiecznych tu w jednym miejscu  - może więcej osób z nami zostanie :) i będzie nam kibicowało w naszych nierównych zmaganiach z głupotą i debilizmem ludzkim w stosunku do zwierząt...

 

Na naszym starym wątku 

 

 

znajdują się zdjęcia zwierzaczków które znalazły już domki :)

 

 

Kto nas zna to wie a kto nie zna to informacyjnie - zabieramy psiaki z różnych pseudoschronisk, kociaki z ulicy no i wiadomo leczymy, sterylizujemy i szukamy im domków.

Nie zbieramy stałych deklaracji - zawsze na wszystkie wydatki robimy bazarki na dogomanii - czasem otrzymujemy pomoc od innych osób które takie bazarki dla naszych podopiecznych robią, nie współpracujemy z żadną Fundacją a zwierzaki na PDT ( których mamy kilka sprawdzonych i zaprzyjaźnionych ) oraz na BDT wybieramy sobie same. 

 

oto my :D

 

 

48.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

POST ROZLICZENIOWY: 

WYDATKI:

transport do PDT - 480km w dwie strony - 300zł 
zakupy sucha karma, szelki, obroża, puszki, posłanie, piłki, szampon, zabawki i gryzaki - 138,40zł ( paragon wklejony poniżej )
15.02.2016 - 20zł preparat na pchły i kleszcze ( paragon w poście ) - Exspot
16.02.2016 - 12 puszek każda inna + dwa opakowania suchej karmy 84,69zł
17.02.2016 - Milbemax na robaki 15zł ( paragon w poście )
18.02.2016 - szczepienie na wściekliznę 30zł ( z dojazdem )
20.02.2016 - dwa wyróżnienia dla Pipi na olx - Warszawa i Wrocław 11,98zł 
20.02.2016 - czipowanie Pipi + dojazd do weta 60zł 
03.03.2016 - dla Pipi olej z łososia na sierść, furminator do sierści i kostki ze skóry do memłania -> 102,40zł
05.03.2016- obroża, jedna miseczka, adresatka, dwie puszki Dolina Noteci, szampon - 62zł paragon w poście z dnia 2016-03-06
05.03.2016 - Fiprex Pestka - u weta 25zł
05.03.2016 - Milbemax na robaki u weta dla Pestki - 19zł
05.03.2016 - transport Pestki z Błonia, Chrcynno, NDM - Ostrołęka - NDM - Błonie = 300zł 
08.03.2016- 2 smycze flexi  ( dla Pipi i dla Pestki ) jedną wspólną jaką miały pogryzła Pestka = 2*59,90zł = 119,80zł
08.03.2016 - kong czerwony dla Pestki 29,90zł
08.03.2016 - szelki dla Pestki rozmiar S http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/komfortowe_szelki/307617   19,80zł 
09.03.2016 - przelew za hotelowanie Pipi u Magdy w PDT -  11.02 do 11.03 290 zł
09.03.2016 - dwa wyróżnienia dla Pestki OLX - Warszawa i Wrocław - 2*5,99zł = 11,98zł 
10.03.2016 - dług Pepsi z wątku - kwota - 312,79zł 


10.03.2016 - dług Hugo z wątku 136,85zł


10.03.2016 - dług Zośki z wątku 489,44zł


10.03.2016 - dług Nitki z wątku 693,19zł

10.03.2016 - podkłady dla Pepsi 10 opakowań z wysyłką 79,65zł
10.03.2016- karma sucha dla Pepsi 2kg Royal Canin Mini Exigent 48,80zł zooplus
10.03.2016 - Pestka--->  obcięcie pazurków, dwa zastrzyki, zeskrobina z uszu, obcięcie pazurków - 63zł ( paragon w poście z dnia 10.03.2016)
11.03.2016- Pepsi --> testy na parwowirozę i nosowkę, krew pełen panel, kroplówka, zastrzyki i pazurki - 195zł paragon w poście z dnia 12.03.2016

12.03.2016 - Pepsi --> wizyta u weta, kroplówka, zastrzyki i karma RC gastro intestinal - 75zł ( skan paragonu w poście z dnia 12.03.2016 )
13.03.2016 - Pepsi -->wizyta u weta zastrzyki 30zł ( paragon w poście z dnia 13.03.2016)
13.03.2016 - Pestka --> dwa wyróżnienia 2*5,99zł = 11,98zł
13.03.2016 - Pipi --> cztery wyróżnienia 4*5,99zł = 23,96zł 
14.03.2016 - Pestka --> szczepienie na wściekliznę i dojazd 30zł
18.03.2016 --> Pipi sterylizacja, leki i ubranko 230zl
18.03.2016 --> Pestka sterylizacja, leki i ubranko 230zł
20.03.2016 --> Pestka - transport do DS ( połowa kosztów połowę pokrywamy my ) = 200zł
20.03.2016 --> hotelowanie od 05.03 - 19.03.2016 - 150zł
20.03.2016 --> Pepsi - czipowanie 40zł
23.03.2016 --> pipety na kleszcze ( marzec, kwiecień i maj ) 52,85zł
10.04.2016 --> ratowanie psa Marsa - faktura w poście z dnia 2016-04-10 - 221zł 
14.04.2016 --> Pepsi podkłady z wysyłką 82,34zł
18.04.2016 --> Aki transport do ds ale tam nie został  NDM-Błonie ( ja do Ziutki ), z Błonia do Płocka po psa, z Płocka do Garwolina, Garwolin-Błonie, Błonie-Warszawa Wesoła, Warszawa Wesoła-Błonie, Błonie-Płock, Płock-Błonie, ja powrót do domu Błonie-NDM - prawie 700km - 400zł post z dnia 2016-04-18
19.04.2016--> Pepsi linka treningowa 43,39zł
19.04.2016 --> Aki - kastracja w Płocku 220zł
21.04.2016 --> Pepsi karma Royal Canin Mini Adult 2 kg = 45,80zł
 

21.04.2016--> Tabletki na robale 7 szt dla Akiego, Gustawa, Moly i Hery- paragon w poście z dnia 2016-04-26 35zł
23.04.2016 --> Gustaw czip post z dnia 2016-04-26 40zł
23.04.2016--> Molly czip post z paragonem z dnia 2016-04-26 40zł
23.04.2016 --> Molly dwa ogłoszenia na olx z wyróżnieniem  ( woj. mazowieckie i woj. pomorskie ) 2 * 5,99zł = 11,98zł
23.04.2016 --> Molly - usg u dr Traczyka gratis + peroxyvet szampon do kąpieli na te strupy + advantix na kleszcze - 38zł 
23.04.2016--> transport DS Gustaw ( z Chrcynna do NDM do Warszawy i powrót ) - 80zł 
24.04.2016--> Hera obroża na pchły i kleszcze Bayer na allegro - zdjęcie w poście z dnia 2016.04.26 - 42,84zł z wysyłką 
24.04.2016--> preparat na kleszcze 3 szt ( dla Gustawa damy przy kastracji, dla Moly damy przy sterylce i jedna na zapas dla kolejnego podopiecznego) 52,85zł z wysyłką 
24.04.2016--> Hera 18 puszek karmy mokrej - potwierdzenie w poście z dnia 2016-04-26 113,40zł
25.04.2016--> Moly badanie USG plus leki w Ostrołęce - 50zł opis w poście z dnia 2016.04.26
27.04.2016--> Moly - USG w Milanówku, badanie krwi, leki - 236zł paragon i opis z poście z dnia 2016-04-27
28.04.2016--> Hera krew rozszerzony panel, gruczoły, pazury i szczepienie na wściekliznę - paragon w poście z dnia 2016-04-28 - 145zł
07.05.2016--> Hera - arthrovet 55,99zł post z dnia 07.05.2016
07.05.2016--> Molly lecznica dr Olkowski - paragon i opis w poście z dnia 07.05.2016 - 86zł
11.05.2016--> Hera Usg, leki - 120zł paragon w poście z dnia 11.05.2016
12.05.2016--> Pepsi - podkłady 86,97zł z wysyłką
12.05.2016--> Kastracja Gustaw paragon w poście z dnia 13.05.2016 - 280zł
13.05.2016--> 10kg Friskies dla psa ze stacji benzynowej + 3 psów wyrzuconych na ulicy - 34,99zł 
17.05.2016--> Hera 24 puszki 800g w zooplusie - 148,80zł
27.05.2016--> Hera - PDT za okres 23.04.2016 - 23.05.2016 - 250zł 
30.05.2016--> Hera leki z przesyłką 47,98zł
30.05.2016 --> Pepsi karma 2kg = 49,80zł
09.06.2016 - puszki i sucha karma Hepatic dla Hery 231,99zł
17.06.2016 - transport Meli do BDTMalagos, obroża, puszki i karma 160zł paragony w poście z                         dnia 17.06.2016
18.06.2016 - ---> Pepsi podkłady 84,32 zł z wysyłką 
19.06.2016 --> Suri karma 3kg, puszki 12*400g, szelki i smaczki 101,60zł
19.06.2016--> Suzi transport do BDT Mazowszanka 100zł 
19.06.2016 -- > Suzi, Suri i Mela wyróżnienia na OLX 3*5,99zł = 17,97zł
20.06.2016 --> Suri dwie tabletki Dehinel - 14zł 
20.06.2016 --> Pepsi karma 2,5kgTropidog 31zł
24.06.2016 ---> Suri - dojazd wet, czipowanie, zakrapianie uszu, USG kontrolne  i krew rozszerzona - 125zł + 30zł dojazd
-----> Hera - PDT 24.05-23.06 - 250zł
-----> Hera USG, RTH, krew rozszerzona, badanie moczu + lek na 3 dni przed sterylką - 120zł ( dojazdu do lecznicy nie liczymy )
-----> transport Hery z hoteliku do BDT Kejciu - 70zł
----> Pepsi - szampon 20zł
Suri - Kontrol po sterylce - dojazd 15zł ( połowę liczymy )
Suri - PDT 14 dni = 140zł 
pojemniki na mocz do badania Hera - 2,50zł ( 5 szt )
Hera badanie moczu - 15zł
Hera leki hepatic u weta - 50zł
Suri transport DS - 30zł 
06.07.2016 - podkłady Pepsi z wysyłką 98,29zł
13.07.2016 ---> Koko -  Drapak Lidl 69,90zł + Kalm Aid z wysyłką 49,43zł + karma sucha Brit Care 39,60zł + żwirek Benek 23,70zł + saszetki 12 *100g Miamor 23,40zł + Efa Oile 57zł = 263,03zł
Transport Koko do BDT - 10zł
Badanie moczu Hera - 20zł
Koko 2 * 5,99zł = 11,98zł wyróżnienia na OLX
---> Pepsi - sucha karma 2kg = 31zł + mięsko gotowane i ryż 30zł 
---> Hera - Hepatic 12 kg - 199,80zł 
Arthrovet 55,99zł ( z wysyłką ) 
19.07.2016---> Pepsi szczepienie na wirusówki + pazurki 40zł
19.07.2016 --> Koko - odrobaczenie, usg, wlewka frontline, czipowanie oraz badanie zeskrobiny skórnej - 100zł 
21.07.2016 --> Koko - saszetki na 1,5 miesiąca, żwirek, suplement na sierść i 3 wędki - 134,80zł
06.08.2016--> Pepsi podkłady 81,45zł
05.08.2016 --> Hera Leczenie od niedzieli zastrzyki 30zł , poniedziałek 25zł , wtorek 25zł , środa 60 zł  i czwartek 70zł plus leki agapurin 20zł + Propalin ( wcześniej ale nie zapisany 104zł ) + eutanazja 200zł = suma 534zł 
05.08.2016 --> Koko i Pepsi Encorton dla Koko 13,25zł, zabawki dla Koko karma dla Koko i dla Pepsi sucha i mokra - 36,60zł + 40,75zł 
10.08.2016 --> Gucio -  transport do hoteliku 100zł, obroża antystresowa 58,76zł z wysyłką, kropelki na kleszcze ektopar 16zł, posłanie, opakowanie suchych chrupek, różne saszetki mokrego jedzenia - paragony w poście z dnia 10.08.2016 - 
75,80zł + 26,80zł +smaczki 9,70zł + podkłady u wet 27zł + zylkene 20 tabletek 39,76zł z wysyłką 
10.08.2016--> Koko - feliway wkład 69,80zł
10.08.2016--> Gucio smaczki 2 opakowania + szelki = 13,60zł + 19,80zł 
11.08.2016--> Koko 3* wyróżnienia na olx = 3*5,99zł = 17,97zł 
12.08.2016--> na kocie tymczasy transporter 112,77zł
12.08.2016--> Koko wizyta u weta zastrzyk ze sterydu i karma RC dla alergików zdjęcie paragonu i produktu w poście z dnia 12.08.2016 - 63zł 
17.08.2016 --> Gucio 3 opakowania podkładów 3*9,90zł = 29,70zł + karma DN 6*5,50 = 33zł + zabawka 39zł smaczki prezent = 101,70zł
17.08.2016--> Pepsi podkłady 71,69zł
20.08.2016 --> Bezdomne koty saszetki i sucha karma, Koko żwirek i 6 opakowań mokrego - 112zł 
05.09.2016 --> Gucio podkłady 89,76zł
10.09.2016 --> Gucio PDT 10.08.-10.09 = 300zł
10.09.2016 --> Gucio behawiorysta 150zł 
10.09.2016 --> Koko 3*wyróżnienia OLX = 17,97zł 
10.09.2016--> Gucio szczepienie wirusówki 50zł
11.09.2016--> Pepsi sucha karma 2kg - 46,80zł
11.09.2016--> Gucio sucha karma 2 kg - 46,80zł
11.09.2016--> Alfred 6 puszek 19,80zł
11.09.2016--> Gucio smaczki 10,80zł + 8,80zł + 5,80zł + 7,80zł = 33,20zł
11.09.2016--> Alfred smaczki 10,80zl 
15.09.2016 --> Gucio 30 tabletek Zylkene 3*16,80zł + 9zł wysyłka = 59,40zł
15.09.2016--> Gucio obroża feromonowa z wysyłką 54,85zł
16.09.2016--> Gucio transport Błonie--> Pułtusk przez NDM -> Warszawa-> NDM-> Pułtusk - 70zł
19.09.2016 --> Alfred kong 29,80zł + szczotka 8,80zł
19.09.2016 --> bezdomne kociaki 12 puszek Smilla 39,80zł + sucha karma 4kg Smilla - 39,80zł
20.09.2016 --> Gucio 9 opakowań Doliny Noteci 9*5,70zł = 51,30zł
20.09.2016 --> Koko tabletka Milbemax 20zł
29.09.2016 --> Pepsi sucha karma Eukanuba kurczak 7,5kg 129,80zł ( na ok. 2 msc )
29.09.2016--> Gucio podkłady 89,76zł
29.09.2016--> Pepsi podkłady 89,76zł
29.09.2016--> Pepsi puszki Rocco 2*19,80zł = 39,60zł ( 12 puszek 400g )

 

 

WPŁYWY

 

12.03.2016 - 15zł od Nadziejka
16.03.2016 - 104,38zł od Mattilu
20.03.2016 - bazarek 448,40zł 
DS Pestki - 50zł


30.03.2016 - bazarej 88,90zl

02.04.2016 - 294,90zł z bazarku

05.04.2016 - 45zł z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/335062-realizujemy-ogłoszeniowy-dla-podopiecznych-dtkasandra/?page=1
12.04.2016 - 449,50zł z bazarku

 19.04.2016 - 113,04zł z bazarku

20.04.2016 - wpłata 50zł od Grażyna49
24.04.2016 - 198zł z bazarku

24.04.2016 - 150zł DS Akity
27.04.2016 - 50zł Jola_li
28.04.2016 - bazarek 354zł



12.05.2016 - z bazarku 281zł

13.05.2016 - Bazarek Marysia O. 141,70zł

17.05.2016 - wpłata 101,88zł od Mattilu
19.05.2016 - wpłata od koleżanki Ziutki 60zł
23.05.2016 - z bazarku 23,70zł

24.05.2016 - Marysia O. spadek z wątku 123,32zł

 

01.06.2016 - wpłata Babcia RudyKaś - 20zł
03.06.2016 - wpłata od Milagros19853201 - 15zł
06.06.2016 - z bazarku 506zł

 


15.06.2016 - wpłata od gluchypies - 50zł
15.06.2016 - wpłata od Nadziejka 10zł 
16.06.2016  - wpłata od jola_li 290zł
17.06.2016 - z bazarku ciasteczkowego 350,50zł

18.06.2016 - z bazarku ogłoszeniowego 211zł

20.06.2016 - wpłata 20zł od mdk8
30.06.2016 - wpłata gluchypies 300zł
05.07.2016 - 625zł z bazarku gluchypies

05.07.2016 - Skarpeta Owczarkowa na karmę dla Hery 231,99zł 
05.07.2016 - Maruda666 + Konfirm31 = 30zł ( za mydełka )
06.07.2016 - Caryca 20zł
06.07.2016 - 50zł Kikou
06.07.2016 - z bazarku 995zł

09.07.2016 - 126,50zł z bazarku

09.07.2016 - 197zł z bazarku

 

09.07.2016 - 202zł z bazarku

12.07.2016 - z bazarku 37,50zł

 

Z bazarku 176zł

 

 

19.07.2016 - od Babci Rudy Kaś 40zł 
21.07.2016 - 22zł z bazarku

28.07.2016 - 89zł

 

 

28.07.2016 - 250,50zł

28.07.2016 - 75zł

30.07.2016 - 450zł 

 

10.08.2016 - 68zł z bazarku 

12.08.2016 - z bazarku ciasteczkowego 292zł

12.08.2016 - z bazarku Avon 200,50zł 

22.08.2016 - 157zł z bazarku

23.08.2016 - + 60,50zł z bazarku

31.08.2016 - 115zł z bazarku 

 

31.08.2016 - 509zł z bazarku 

01.09.2016 - 45zł z bazarku

05.09.2016 - Grażyna49 - 50zł

05.09.2016 - + 381zł z bazarku ciasteczkowego

05.09.2016 - bazarek Piromanki 95zł

06.09.2016 - + 66zł z bazarku

06.09.2016 - + 110zł z bazarku

12.09.2016 - Alina M. 25zł
13.09.2016 - 50zł z bazarku 

14.09.2016 - z bazarku + 51,50zł 

 

16.09.2016 - + 236,50zł z bazarku

19.09.2016 - + 513zł  z bazarku

26.09.2016 - + 401zł z bazarku

27.09.2016 - + 180zł z bazarku

01.10.2016 - + 386zł z bazarku 

 

 

 

CD KILKA POSTÓW NIŻEJ

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

WPŁYWY:

2016-10-07 - + 94zł z bazarku

16.10.2016 - z mojego bazarku brak możliwości wklejenia linku + 12zł
16.10.2016 - z bazarku Jo37 brak możliwości wklejenia linku + 83,86zł
23.10.2016 - + 1031 zł z bazarku 

24.10.2016 - + 162zł z wątku po Alfim który w DS

09.11.2016 - Mattilu 100zł (  w tym 50zł dla Gucia )
21.11.2016 - jola_li - 20zl dla Gucia
23.11.2016 - Grażyna49 - 100zł
13.12.2016 - + 108,70zł z bazarku

20.12.2016 - RudyKaś - 50zł
04.01.2017 - jola_li - 30zł
09.01.2017 - z bazarku ciasteczkowego 191zł

11.01.2017 - jola_li - 20zł
11.01.2017 - GabiM - 50zł
06.02.2017 - z bazarku 263zł

06.02.2017 - Mazowszanka13 - 20zł
09.02.2017 - Mattilu 75zł 
09.02.2017 - + 65zł z bazarku 

03.03.2017 - + 208zł z bazarku ciasteczkowego

07.03.2017 - + 15zł od Usiata
13.03.2017 + 50zł od GabiM
14.03.2017 + 6zł z bazarku

22.03.2017 - Mattilu 25zł dla Gucia
10.04.2017 - GabiM - 100zł
10.04.2017 - Jola_li - 100zł
13.04.2017 - + 110,60zł z bazarku ciasteczkowego 

27.05.2017 - Mattilu 97,24zł
29.05.2017 - 254,80zł z bazarku

18.06.2017 - 30,30zł z bazarku 

28.06.2017 - Mattilu 100zł
28.06.2017 - Babcia Rudy Kaś 40zł
05.07.2017 - z bazarku + 200zł

05.07.2017 - z bazarku + 269zł

19.07.2017 - Babcia Rudy Kaś - 20zł
08.09.2017 - Magdarynka 50zł 
15.09.2017 - z mojego bazarku z próbkami 60zł

26.09.2017 - RudyKaś 40zł
17.10.2017 - bazarek z ciasteczkami 192zł

11.12.2017 - z mojego bazarku z próbkami 30,50zł

28.12.2017 - + 566,40zł z bazarku

 

23.02.2018 - + 92,50zł z bazarku

 

07.03.2018 - + 209zł z bazarku

 

03.04.2018 + 53zł z bazarku

03.04.2018 + 60,50zł z bazarku

 

14.05.2018 + 66,50zł z bazarku

18.09.2018 -

+ 28zł

21.11.2018 + 224,90zł z bazarku

 

28.12.2018 + 103zł

29.01.2019 - + 153,50zł

04.02.2019 - + 97,80zł

19.03.2019 + 56zł z bazarku

2019-03-26 + 124zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349568-koniec-rozliczam-ciastka-z-wątróbki-królika-lub-drobiowe/

 

 

2019-06-05 + 311zł z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349690-koniec-rozliczam-ciasteczka-wątróbkowe-drobiowe-i-z-królika-wielkanocne/

 

 

 

 

WYDATKI:

 

2016.10.07 - PDT Gucio 11.09-10.10 - 300zł
2016.10.10 - 3 wyróżnienia na OLX dla Koko 17,97zł
2016.10.16- transport DS Koko - 60zł 
25.10.2016 - Gucio 2kg karmy suchej Purizon - 57,89zł
25.10.2016 - Pepsi gryzak kosteczka 3,80zł
25.10.2016 - Gucio kosteczka 3,80zł
25.10.2016 - Podkłady Pepsi 87,24zł
25.10.2016 - podkłady Gucio 87,24zł
25.10.2016 - bezdomne dokarmiane koty 12*100g saszete KiteKat - 11,80zł
25.10.2016 - Pepsi - 3* kleszcze 37,49zł + Gucio 3*kleszcze 37,49zł + wysyłka 7,99zł = Ektopar 2 ml pies do 10 kg kleszcze pchły 3 DAWKI   
                  =  82,97zł
30.10.2016 --> Gucio 30 tabletek Zylkene 3*16,80zł + 9zł wysyłka = 64,70zł
30.10.2016 --> Gucio obroża feromonowa z wysyłką 57,46zł
30.10.2016 --> Gucio - 8 opakowań Doliny Noteci 40zł
09.11.2016--> Gucio - PDT 11.10-10.11 - 300zł
08.12.2016 --> Dzikusek bez imienia u mnie w BDT - leki , zastrzyki, karma, żwirek 170,38zł  ( info w poście z dnia 2016-12-08 )
08.12.2016--> Pepsi - podkłady 97,63zł
08.12.2016--> Gucio - podkłady 97,63zł
08.12.2016 --> Gucio PDT 11.11-10.12 - 300zł
08.12.2016 --> Pepsi Dolina NOteci 5*400g = 23zł
08.12.2016--> Pepsi sucha karma Lincoln 3kg = 35,90zł
08.12.2016--> Gucio sucha karma Arion 35,90zł
08.12.2016--> Gucio Dolina Noteci 10*500g = 54,50zł
08.12.2016--> Dzikusek Kocio Royal Canin 400g 18,90zł + Royal Canin 400g 17,90zł
20.12.2016 --> Bryś KalmAid 83zł + puszki Carny 12 - 47,80zł + zabawki wędki, myszki i kocimiętka 51zł
20.12.2016--> Bryś drapak http://www.zooplus.pl/shop/koty/drapaki_dla_kota/drapak_maly/80_cm/49259 89,80zł
04.01.2017 --> Bryś szczepienie na wirusówki 40zł
09.01.2017 --> Gucio PDT 11.12-10.01 - 300zł
24.01.2017 ---> Pepsi sucha karma Bosch light 2*2,5kg = 55,60zł
24.01.2017 ---> Gucio sucha karma Bosch mini 3kg = 34zł
24.01.2017 ---> Pepsi podkłady 97,80zł z wysyłką
24.01.2017 ---> Gucio podkłady 97,80zł z wysyłką
24.01.2017 ---> Pepsi dolina noteci saszetki 10*500g = 45zł
24.01.2017 ---> Gucio dolina noteci saszetki 10*500g = 45zł
24.01.2017 ---> Bryś 2kg sucha Royal Canin 58zł
24.01.2017 ---> Bryś Animonda 12*200g = 31,92zł
09.02.2017 --> Gucio hotelik 11.01 - 10.02 = 300zł
24.02.2017 --> Bryś Animonda 12*200g = 38,40zł
24.02.2017 --> Bryś żwirek Benek 43zł
22.03.2017--> Bryś powtórka szczepienia 40zł
21.04.2017 --> Bryś Benek 25l żwirek - 45,80zł
21.04.2017 --> Bryś Neutralizator zapachów moczu TRIXIE - 25,80zł
21.04.2017 --> Bryś Badanie moczu - 20zł
21.04.2017 --> Bryś Karma sucha Royal Canin 2kg - 59,80zł
21.04.2017 --> Bryś Bozita mokra karma 16*370g = 55,80zł
21.04.2017 --> Gucio kastracja 280zł + 30zł antybiotyki i leki
21.04.2017 --> Gucio Dolina Noteci 6*300g = 26,70zł
21.04.2017 --> Gucio Dolina Noteci 6*300g = 26,70zł
21.04.2017 --> Gucio Dolina Noteci 10*500g = 49zł
21.04.2017 --> Gucio Karma Arion 3kg = 40,50zł
05.07.2017--> Gucio leczenie zdjęcia paragonu w poście z dnia 04.07.2017 - 134zł
07.07.2017--> Gucio legowisko 180zł + karma 132zł
19.07.2017 --> Bryś - mokra karma, żwirek, wędki i dwa kartonowe drapaki - 84,80zł
27.07.2017--> Koko - transport z DS do DT ( zwrot z adopcji) 50zł
28.07.2017 --> Bryś transport do DS - 40zł
31.07.2017--> Koko karma sucha 7kg TOTW 117,80zł + puszki Carny 24*200g = 54,20zł, przysmak 5,80zł + pasta odkłaczająca 27,80zł, miska ceramiczna 9,80zł,obroża 6,80zł, pasta słodowa Miamor 5,80zł = suma 218,20zł 
04.08.2017 --> Koko odrobaczenie Milbemax 18zł
04.08.2017--> Koko żwirek Benek 19,80zł
17.08.2017--> Koko wyróżnienia na olx 12,92zł 
17.08.2017 --> Koko żwirek 23zł 
18.08.2017 --> Koko wizyta w lecznicy + preparat na skórę 100zł paragon w poście z dnia 18.08.2017
09.09.2017 --> Pola paragony wstawione przez Ziutkę karma 9,99zł + 10,99zł + wizyta wet 40zł + krople do uszu kupione przeze mnie w mojej lecznicy i wysłane 40zł
 

 

 

 

 

 

saldo: + 83,22zł

nadpłatę przekazuję na konto Kwiaciarenki z wątku:

tym samym zamykam rozliczenia tego wątku  z kwotą 0zł

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu na wątku Zosi Ziutka napisała o Miętusie - czarnym psiaku z łańcucha u pijaka...

Uzgodniłyśmy że jak któryś z naszych podopiecznych pójdzie do domu - spróbujemy pomóc Miętusowi i go odebrać.

Los oczywiście chciał inaczej - Ziutka wracając z zakupów i przejeżdżając niedaleko miejsca w którym przebywa Miętus - zobaczyła latającą sukę w cieczce... oczywiście od razu telefon do mnie, ja w pracy do 16 - w domu po 18 no i decyzja co robimy - jedziemy czy nie - czy uda się ją zlapać czy nie... 

Ale ustaliłyśmy że po psa jedziemy - jeśli uda się złapać sukę bierzemy sukę jeśli nie spróbujemy za flaszkę wódki odebrać Miętusa z łańcucha od pijusa....

W czasie kiedy ja znosiłam jajo w pociągu wracając z pracy do domu Ziutka pojechała do sklepu zoologicznego zrobić zakupy bo nie miałyśmy nic - ani wolnej smyczy, obroży, legowiska...

Miejsce w PDT u Oli k/Ostrołęki zajęte... ale Ola podała nam namiar na Magdę która mieszka 20km od niej i również prowadzi PDT 

Zadzwoniłam jeszcze z pracy i zapytałam czy jest miejsce - na pytanie czy dla psa czy suki nie potrafiłam odpowiedzieć co nie powiem troszkę zdziwiło Magdę :)

ale nie miało to dla niej znaczenia jak się potem okazało. 

Do Ziutki dotarłam grubo po 19 właściwie koło 20. Zanim dojechałyśmy na miejsce w którym sunia biegała również minęła jakaś chwila, na pierwszy rzut oka psiny nie było, jeździłyśmy, cmokałyśmy, wołałyśmy - kilka domów od " domu " Miętusa przy sklepie gdzie stała spora grupa SPOŁECZNYCH INACZEJ sunia biegała - no i nie musimy opowiadać ze szczegółami co działo się potem, ile wyzwisk padło w naszą stronę ( i vice versa ), jeden bydlak nawet rzucił butelką po piwie w stronę suni - ale po jakimś czasie podeszła do nas i bez zastanowienia Ziutka od razu złapała ją za kark i już nie puściła :)

tak więc od dnia 11 lutego mamy nową podopieczną - biegiem do samochodu i kierunek mazury..... dojechałyśmy troszkę przed północą bo po trasie jeszcze mijałyśmy wypadek z dzikiem.... i trasa lekko się zzakorkowała mimo późnej pory :(

Zapoznałyśmy się z Magdą - pierwsze wrażenie VERSAL - oddzielny pokój dla naszej gwiazdy :)SZOK! :):):)

ledwo przytomne udałyśmy się w drogę powrotną - ustaliłyśmy zasady  - 350zł za miesiąc plus karma  ( czyli tyle ile płaciłyśmy u Oli ) 

Przed nami sterylizacja, szczepienia bo sunia goła i wesoła...no i szukanie domku.....

 

 

 

zu.jpg

zu1.jpg

zu2.jpg

zu3.jpg

zu4.jpg

zu5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Marysia O. napisał:

Zapisuję sobie wątek KaSandry ;) :)

I z ciekawości zapytuję - czy Pipulinda to zdrobnienie od Pipi czy od jakiegoś innego imienia? :D

Od Pipi :) dobrze kojarzysz :)

Witamy wszystkich na wątku i proszę nas nie opuszczać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczyny a Pipulinda nie na "cieczkowym" gigancie?...Może ktoś jej szuka?...Sprawdzałyście?...Wygląda na raczej zadbaną niż na wielomiesięcznej bezdomności...Psów z obrożami, nawet  rasowych, w mojej okolicy lata pełno...a wcześniej tak nie było i za chwilę znów znikną na swoich posesjach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nikt jej nie szuka...Pani ze sklepu, gdzie menele urzędują, mówiła, że jest już dłuższy czas tutaj. Nie wiem czy to nie siostra Miętusa jest, tyle, ze miętus troszkę szorściak a Pipiula nie, ale umaszczenie identyczne - kto był na wątku Zośki to widział Miętusa. Rozmawiałam też z wetem i nikt takiej suni nie szukał i nie ma nigdzie plakatów itd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mail od Magdy z PDT

Witajcie dziewczyny

 

Mam małą chwilkę to kilka słów o Pipi

 

Pierwsze moje spostrzeżenia po kilku dniach u nas :

 

Nie załatwia się w domu

 

Uwielbia leżec na łóżku i biegać po oknach

 

Non stop chce być głaskana

 

Rozdaje miliony buziaków

 

Nic nie niszczy, nie widzę żadnych zapędów do tego

 

Super chodzi na smyczy (jak wiecie nie spuszczam jej niestety, nie znam jej na tyle, aby to zrobić a poza tym wiecie, ze dopiero kończymy budowę i nasze prowizoryczne ogrodzenie pozostawia wiele do życzenia)

 

Uwielbia wodę, nie bała się w ogóle kąpieli

 

Dzieci – same superlatywy, mogą jej wyjmować zabawki z mordki i zero agresji

 

Koty – sama nie wiem, jak widzi nasze to strasznie piszczy do nich a później szczeka, ogonek lata jak oszalały, ale nie wiem czy chce je zjeść czy do zabawy zachęca (testy będą później)

 

A teraz gorsza strona L

 

Mamy z nią okropny problem odnośnie jedzenia. Żadna sucha karma i puszka nie została przez nią zjedzona. Karmę namaczałam, dodawałam sosiku, śmietanki, oleju, puszki i inne możliwości i nic. Dolina Noteci, Butchers i Winston puszki – nic, powącha i odejdzie. Wczoraj dostała białego sera – zjadła. Dzisiaj pomidorowa z makaronem – zjadła. Kanapki do szkoły zrobiłam dzieciom rano, wskoczyła na stół – zjadła.

 

Wysyłam zdjęcia z jedzenia (fioletowa miska z mokrym stała wczoraj nie ruszona, dzisiaj nałożone nowe mokre – nie ruszone)

 

Tak sobie myślę, może macie możliwość kupić jakieś puszki po jednej kilka firm, smaków etc i suchego może jakieś małe i coś będziemy kombinować, bo naprawdę nie mam na nią pomysłu odnośnie karmienia.

 

To tyle ode mnie, jak macie jakieś pytania, piszcie, dzwońcie. Ja jak nie dzwonię, to znaczy, że jest ok. Dzisiaj ją zakropiłam na pchełki i kleszcze (fotka preparatu w załączniku)

 

Pozdrawiam Was

 

Magda

 

2016-02-16 09.55.41.jpg

2016-02-16 17.42.07.jpg

2016-02-15 18.06.11.jpg

2016-02-15 17.50.00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamówiłam pojedyncze sztuki mokrej karmy - taki egzamplarz nam się jeszcze nie trafił i kto by pomyślał - nawet Pepsi wszystko pochłaniała bez problemu...

opłaciłam od razu zamówienie - mam nadzieję że do piątku dotrze

pomyślałam też żeby przelać np. 20zł na makaron, ryż i mięso jeśli naprawdę nie będzie jadła suchego ani puszek  :(

 

jakieś pomysły ?

 

 

pipi.jpg

pipi1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...