Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Z tego, co pamiętam, to pani miała ją zabrać, jak będzie wracała po świętach...

Też tak pamiętam .Dziś jest po świętach.

Szafirka milczy na wszystkich wątkach,może brak kompa.

Link to comment
Share on other sites

Effi dzisiaj wyruszyła do swojego domu. Pani przyjechała o 8 rano, Effi przywitała ją przytulając się i wszystko wypadło pomyślnie. Effi dostała obrożę z adresatką, szelki i smycz i pojechała przypięta bezpiecznie na tylnym siedzeniu. Pani obiecała zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, AgaS. napisał:

Maszka już u siebie :) Po długiej drodze dojechałyśmy cało i zdrowo :) Właśnie odsypia na swoim futrzaczku a ja rozpoczynam rozpakowywanie :) Jak tylko będę miała zdjęcia- jak obiecałam- wrzucę na forum. :)

Witamy Panią Maszki :) Przynajmniej będą wieści z pierwszej ręki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, AgaS. napisał:

Maszka już u siebie :) Po długiej drodze dojechałyśmy cało i zdrowo :) Właśnie odsypia na swoim futrzaczku a ja rozpoczynam rozpakowywanie :) Jak tylko będę miała zdjęcia- jak obiecałam- wrzucę na forum. :)

Witam serdecznie p.Agnieszko :) Alez zrobiła nam Pani niespodziankę,logując się tu na dogo :) Mam nadzieję,że Maszka szybko się u Państwa zaadoptuje i nie będzie sprawiać kłopotów.

Wszyscy tu na wątku będziemy czekać na relacje i zdjęcia Maszeńki :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Witam serdecznie p.Agnieszko :) Alez zrobiła nam Pani niespodziankę,logując się tu na dogo :) Mam nadzieję,że Maszka szybko się u Państwa zaadoptuje i nie będzie sprawiać kłopotów.

Wszyscy tu na wątku będziemy czekać na relacje i zdjęcia Maszeńki :)

Czekamy, czekamy, a w międzyczasie cieplutko  pozdrawiamy Pańcię i Maszkę!

Moja radość jest ogromna -  sunia w schronisku długo czekała na swoja szansę i wreszcie ma dom.

Ale najpierw wypatrzyła ją Anula i Bogusik - bez ich pomocy nic by nie było.

Dziękuję wszystkim!

 

Link to comment
Share on other sites

Maszka ma się świetnie :) Znalazła swoje miejsce na ziemi :) Niestety żaden z moich zakupów nie przypadł jej do gustu- ani piękny puszysty materacyk ani Kong,  ani inne gadżety, które czekały na nią w domu. Jej miejsce jest na zimnych kaflach lub dywanie, gdzie wyleguje się wyciągnięta i całkowicie zrelaksowana. Dzisiaj już zjadła normalnie, na spacerach załatwiła swoje potrzeby :) Jest też po kąpieli (którą zniosła dzielnie) oraz pierwszym strzyżeniu a w zasadzie obcięciu dredów - jej puszysty ogon okazał się jednym wielkim kołtunem i teraz nie wygląda już tak okazale , ale z czasem na pewno odzyska swoją świetność. Nauczyła się też pierwszej komendy "siad" oraz powoli zaczyna reagować na "do mnie" Pojętna psinka :) Jestem przeszczęśliwa, że ją mam i mam nadzieję że i ona taka wkrótce będzie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomyślne wiadomości to miód na nasze serca. Effi ma na pewno sporo podszerstka, który ją grzej stąd woli leżeć na podłodze. Na pewno z czasem doceni zabawki , teraz musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji.

Ciekawa jestem czy imię zostanie.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Pomyślne wiadomości to miód na nasze serca. Effi ma na pewno sporo podszerstka, który ją grzej stąd woli leżeć na podłodze. Na pewno z czasem doceni zabawki , teraz musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji.

Ciekawa jestem czy imię zostanie.

Tak jak pisze Poker nic ująć nic dodać.Effi zmienia imię na Masza.

Pani Agnieszka przysłała mi zdjęcie Maszy na maila ale w mp4.mój komp zdjęcia nie czyta.Poprosiłam o wstawienie zdjęć w jpg.

Link to comment
Share on other sites

Pani Aniu, przesłałam Pani filmik z Maszą w roli głównej, w formacie mp4. Dzisiaj nagrałam następny i chciałam wszystkim zainteresowanym pokazać :) Czy jest możliwość wrzucenia ich na forum? 

Z innych wieści- są już pierwsze szkody- Maszunia po moim wyjściu skakała po parapetach , czego się nie spodziewałam i stłukła lustro :P Jednak lęk saparacyjny jest i musimy nad nim popracować. Będziemy walczyć :) 

Maszka zaakceptowała już jedno legowisko i o poranku witała mnie wielkimi susami jak szczeniak :) Kochana jest :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja sądziłam,że dostałam zdjęcie.U mnie ikonka inaczej jest pokazana jak jest przesłany filmik.W każdym razie nie umiem wstawiać filmików ani oglądać ich na swoim laptopie.Muszę poprosić męża albo syna może pomogą.A na Dogo to zupełnie raczej sobie nie poradzę.

Czy ktoś może pomóc i wstawić na wątek filmik,zapewne ich będzie więcej?

Link to comment
Share on other sites

O 1.04.2016o23:33, Anula napisał:

Ja sądziłam,że dostałam zdjęcie.U mnie ikonka inaczej jest pokazana jak jest przesłany filmik.W każdym razie nie umiem wstawiać filmików ani oglądać ich na swoim laptopie.Muszę poprosić męża albo syna może pomogą.A na Dogo to zupełnie raczej sobie nie poradzę.

Czy ktoś może pomóc i wstawić na wątek filmik,zapewne ich będzie więcej?

Czekam na filmiki, ale ja nie pomogę w ich wstawieniu, nie mam o tym pojęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...