Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

Już przesłane.

Te filmiki mi się otwierają normalnie i mogę je oglądać na mailu.To co mi się udało zrobić,to wstawić na pulpit, ale z pulpitu nie chce mi przyjąć youtube i pokazuje komunikat:

Przesyłany plik może nie być prawidłowym plikiem wideo. Zobacz zalecane typy plików.

Kochani,czy nikt tu na dogo nie może podpowiedzieć,jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Te filmiki mi się otwierają normalnie i mogę je oglądać na mailu.To co mi się udało zrobić,to wstawić na pulpit, ale z pulpitu nie chce mi przyjąć youtube i pokazuje komunikat:

Przesyłany plik może nie być prawidłowym plikiem wideo. Zobacz zalecane typy plików.

Kochani,czy nikt tu na dogo nie może podpowiedzieć,jak to zrobić?

Ja nawet nie mogę oglądnąć na poczcie,chyba nie mam odpowiedniego programu.

Sywija wstawia filmiki u Sheldonka,może poproś ją?

http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-sheldon-psie-dziecko-już-po-operacjach-szuka-troskliwego-i-kochającego-domu/?page=35

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Te filmiki mi się otwierają normalnie i mogę je oglądać na mailu.To co mi się udało zrobić,to wstawić na pulpit, ale z pulpitu nie chce mi przyjąć youtube i pokazuje komunikat:

Przesyłany plik może nie być prawidłowym plikiem wideo. Zobacz zalecane typy plików.

Kochani,czy nikt tu na dogo nie może podpowiedzieć,jak to zrobić?

Może Maciek 777 pomoże, wiele razy pomógł w tych sprawach,..

Link to comment
Share on other sites

Za nami gorsze i lepsze dni. Przed nami mam nadzieję- więcej tych lepszych. Maszka ma się dobrze, nadal wykazuje oznaki tęsknoty, jednak powoli otwiera się na nas i otaczający nas świat. Zostając sama w domu, jest grzeczna, niczego nie niszczy, piszczy za to i wyje, typowe objawy lęku separacyjnego. Wydłużam czas jest samotności- musi się bidulka nauczyć, że nie mogę z nią być 24h/dobę. W domu raczej całymi dniami śpi- nie wykazuje żadnej ochoty do zabawy, na spacerach za to jest przeszczęśliwa i z uporem maniaka próbuje wyciągnąć kreta spod ziemi- stąd też jej zdarty nos. Potrzebę wyjścia na dwór komunikuje popiskiwaniem, co bardzo mnie cieszy- po kilku niemiłych początkowych niespodziankach na dywanie. Mamy się dobrze i w miarę upływu czasu będziemy zamieszczać informacje o dalszych postępach :) 

 

maszka.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://www.change.org/p/pawelhreniak-%C5%BC%C4%85damy-oczyszczenia-z-zarzut%C3%B3w-weterynarza-ukaranego-za-pomoc-bezdomnym-zwierz%C4%99tom/u/16164437 a tutaj link, dzięki któremu możemy pomóc weterynarzowi bezpodstawnie ukaranemu za pomoc bezdomnym zwierzętom :) Każdy głos jest ważny :) Pan Artur i Pani Joanna są wspaniałymi ludźmi, którzy zawsze leczyli moje zwierzęta i pomagali innym bezdomnym. Pomóżmy teraz i my :) 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, AgaS. napisał:

https://www.change.org/p/pawelhreniak-%C5%BC%C4%85damy-oczyszczenia-z-zarzut%C3%B3w-weterynarza-ukaranego-za-pomoc-bezdomnym-zwierz%C4%99tom/u/16164437 a tutaj link, dzięki któremu możemy pomóc weterynarzowi bezpodstawnie ukaranemu za pomoc bezdomnym zwierzętom :) Każdy głos jest ważny :) Pan Artur i Pani Joanna są wspaniałymi ludźmi, którzy zawsze leczyli moje zwierzęta i pomagali innym bezdomnym. Pomóżmy teraz i my :) 

Jest zagłosowane. A nasza Maszka jest śliczna i zapewne wszystko sobie w główce poukłada i będzie wspaniałym psiakiem.Na początku przeważnie pojawiają się schody w zachowaniu ale to minie i będzie super.Masza musi nauczyć się życia w nowym otoczeniu i zaakceptować je.Hania bardzo dobrze wyrażała się o Maszy i sądzę,że tak pozostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejne wieści o Maszce:

- nauczona już 100% czystości w domu, może zostawać sama, nic nie niszczy, nie załatwia się ze stresu, na początku trochę wyje ale i to pewnie z czasem się zmieni

- legowisko zaakceptowane , Kongo też- reszta zabawek leży nieużywana, Maszka nie wykazuje żadnego zainteresowania nimi

- z przykrych rzeczy- do tej pory wykazuje jedynie radość po moim powrocie do domu- serdecznie witanie i szaleństwo chwilowe, resztę dnia przesypia, nie można zachęcić jej do zabawy, sama nie przychodzi, nie łasi się, leży smutna, może ma depresję?

- nie toleruje obcych mężczyzn wchodzących do domu, w przeciągu ostatnich kilku dni dwa razy ugryzła właściciela mieszkania w nogę, będziemy próbować ją tego oduczyć

- na dworze jest pełna animuszu, radosna, szczęśliwa ale po powrocie do domu szybko wraca do stanu apatii.

 

Czy powyższe zachowania są typowe dla dorosłych psów po adopcji?

Troszkę mnie to wszystko martwi, nie jest tak łatwo jak się spodziewałam. 

Link to comment
Share on other sites

Psy, które długo żyły bez człowieka zachowują się dokładnie tak jak Masza. I nie tylko dorosłe, młode też też. Trochę to potrwa zanim nauczy się czerpać radość z bycia z człowiekiem. Na tak krótki czas pobytu w DS i tak zrobiła duże postępy. nie załamuj się ,będzie dobrze.Potrzebny jest doktor Czas.

Dobrze,że właściciel mieszkania wyrozumiały.

Link to comment
Share on other sites

Z doświadczenia wiem,że potrzeba czasu aby pies sobie wszystko w główce poukładał.U jednych to przebiega szybciej a u drugich wolniej.Oczywiście praca z psem,przebywanie i mówienie do niego daje bardzo dobry skutek.Dzięki AgaS za wiadomości o Maszce.Będzie dobrze a czas zrobi swoje.I tak są bardzo duże postępy w nowym środowisku i z nowymi właścicielami,przecież to dla psa ogromne wyzwanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 16.05.2016 o 21:32, AgaS. napisał:

Dla wszystkich zainteresowanych- kochamy się :) 

Spokojne Wasze rozczochrane :) Maszka ma się świetnie i ja przy niej też :) 

Cudowne psisko :*  

A to niespodzianka, super! w takim razie mogę już się uczesać ;)

Serdeczności Dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z dziejów Maszki:

- dwa razy skoczyła do swojej Pańci- czyli mnie- z zębami, próbując sił w walce o terytorium. Przeszłyśmy próby bez żadnych obrażeń, z wynikiem 2-0 dla Pańci :D 

- poza tym kochamy się nadal :)

Dołączam zdjęcia- Maszka jako pies stróżujący i Maszka z Pancią po pierwszej wspólnej wyprawie do restauracji :) Jak wszyscy widzą- duma na twarzy się maluje, gdyż Maszka zachowywała się wzorowo :) 

1.jpg

11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aga,śliczne zdjęcia,widać,że Maszka czuje się świetnie w obecności Ciebie i otoczenia.Bardzo się cieszę,że otrzymała to co należy się każdemu psu tj.opiekę i kochający wspaniały dom.Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za zdjęcia oraz wiadomości.Aga nie wiesz jak bardzo zapewne wszyscy cieszymy się,że możemy przeczytać o Maszce i oglądać jej zdjęcia takiej radosnej,uśmiechniętej.Dzięki i czekam na więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...