Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

Godzinę temu, szafirka napisał:

Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z Niemiec, spod Frankfurtu nad Menem. Odpowiedziałam na wszelkie pytania dotyczące psiaka i Pani była zachwycona. Przyjedzie na Święta do Polski i wtedy chciałaby zabrać sunię. Pytała jak wygląda procedura adopcyjna zagranicę. Poprosiłam aby napisała wiadomość do osoby, która wystawiła ogłoszenie i na pewno ta osoba na wszystkie pytania odpowie. Umknęło mi tylko z jakiego rejonu przeglądała ogłoszenia, bo nie spytałam, gdzie ma w Polsce rodzinę.

Haniu,tam będzie ciężko kogoś znaleźć na wizytę.Czy coś wiesz więcej o Pani tj.jakie warunki oferuje Effi?Pani teraz napisała do mnie wiadomość w OLX pytając się o zasady adopcji.Napisałam,że potrzebny jest czip,szczepienie p.wściekliźnie i Paszport.czip i Paszport załatwia się u weta.Napisałam także,że jeżeli w grę by wchodził transport samolotem to nie wyrażamy zgody na przewóz psa w luku bagażowym.Pani przyjedzie na Święta do rodziny do Lubiąża k/Wołowa i by wtedy chciała zabrać Effi.Pani w Effi zakochała się,bardzo jej się podoba Effi i by chciała ją mieć przy sobie,tyle wiem.Pani napisała wiadomość z OLX a więc znalazła ogłoszenie na tym portalu.W wiadomościach na OLX nie bardzo można się rozpisywać.Jeżel dalej by była Pani zainteresowana adopcją to poproszę ją o maila.To tyle wiadomości na teraz.

Pani Agnieszka napisała drugą wiadomość:

Witam ponownie, mieszkam w Heppenheim- okolice Frankfurtu nad Menem. Do Niemiec będę jechała samochodem, więc Effi byłaby moim pasażerem na tylnim siedzeniu. Jeśli chodzi o koszty wystawiania dokumentów- wszystko pokryję, i jeśli p. Hania byłaby na tyle miła, żeby wszystko załatwić przed moim przyjazdem- byłabym niezmiernie wdzięczna. Czy wiadomo jak psinka znosi podróż samochodem? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie wypytałam za dużo, bo byłam akurat w sklepie, stwierdziłam, że można dowiedzieć się drogą mailową. Effi ładnie jechała z Zamościa do Nowej Soli, ogólnie jest posłuszna i spokojna, wiec droga nie byłaby pewnie dla niej taka straszna. Wiem, że Pani mieszka w bloku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Nie wypytałam za dużo, bo byłam akurat w sklepie, stwierdziłam, że można dowiedzieć się drogą mailową. Effi ładnie jechała z Zamościa do Nowej Soli, ogólnie jest posłuszna i spokojna, wiec droga nie byłaby pewnie dla niej taka straszna. Wiem, że Pani mieszka w bloku.

Podałam przez OLX Pani mój mail a także poprosiłam o jej mail.Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Na razie tyle o P.Agnieszce wiemy.

Dobry wieczór, 
chciałabym więc bliżej się przedstawić. Mam 31 lat, od trzech lat pracuję w Niemczech. Nie mam stałych godzin pracy, dzięki czemu bywam częściej w domu. Wynajmuję połowę domu w domku jednorodzinnym, w której znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Domek leży w niewysokich górach, w pobliżu łąk i lasów. Jestem odpowiedzialna, ustatkowana, uwielbiam sport i przebywanie na świeżym powietrzu. Potrzebuję pieska, który nauczony jest czystości w domu, może w nim sam zostawać na parę godzin, toleruje inne psy (z powodu częstych wizyt u rodziców, którzy mają już pieska) i lubi dzieci- w przyszłości zamierzam je mieć. Dobrze byłoby gdyby umiał chodzić na smyczy i nie uciekał, gdy zostanie z niej spuszczony oraz dobrze znosił podróże samochodem. Do mojego opisu idealnie pasuje właśnie Effi :)  Czy jest możliwość otrzymania dodatkowych zdjęć? Jakiej wielkości jest sunia? Ile waży? Bo nie chciałabym bardzo dużego psa, w ze zdjęć zamieszczonych na portalu ciężko mi to stwierdzić. 
Pozdrawiam

Czy P.Agnieszka spełnia nasze wymogi? Czy Effi spełnia wymogi P.Agnieszki?

W ogłoszeniu uzupełniłam wzrost i wagę tj.około 50cm w kłębie i waga 15-17kg.

Link to comment
Share on other sites

A teraz na spokojnie czytam wątek i widzę, że jest szansa na dom :) To również przyłączam się do trzymania kciuków, w razie czego proszę moją deklarację automatycznie przenieść na kolejnego psiaka i oby szybko była taka możliwość, bo to będzie znaczyło, że Effi już w ds :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Rubik napisał:

A teraz na spokojnie czytam wątek i widzę, że jest szansa na dom :) To również przyłączam się do trzymania kciuków, w razie czego proszę moją deklarację automatycznie przenieść na kolejnego psiaka i oby szybko była taka możliwość, bo to będzie znaczyło, że Effi już w ds :)

bardzo dziękujemy :) Zapewne będziemy chciały pomóc kolejnej schroniskowej bidzie,jak Effi i Rambi pojadą do swoich domków.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Dzięki Bogusik udało nam się jakimś cudem w Niemczech znaleźć osobę do przeprowadzenia wizyty.W pierwszym momencie byłam przekonana,że nie znajdziemy takiej osoby,a jednak udało się.Trzymamy kciuki za wizytę przeprowadzoną przez P.Tomka.

Bogusik to znajdzie i kogoś do wizyty w Niemczech i gratisowy przewóz :).

Kochany ten nasz Bogusik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...