Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jakie tu wspaniałe wieści. Trzymam kciuki za sunieczkę!!!

Gabrysiu,jeszcze kciuki będą potrzebne przez jakiś czas i bardzo dziękujemy za nie :)

58 minut temu, anecik napisał:

Wieści znam ale nawet nie mam kiedy pisać. Bardzo się cieszę że poprzednia ekipa zamojska się wykrusza z hoteliku u szafirki :)

Niech się wykrusza aneciku i trafia do swoich  domków :)

Link to comment
Share on other sites

Nio,Effi ma już zaklepany domek.P.Agnieszka nie może się doczekać przyjazdu do Polski.Myśli o wcześniejszym przyjeździe i zabraniu Effi do Lubiąża bo tam w rodzinie swojej będzie spędzała Święta.Po Świętach zabiera Effi do Heppenheim.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do p.Agnieszki żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku i adopcja Maszki jest nadal aktualna.Pani Agnieszka zapewniła mnie,że aktualna jak najbardziej i nie może się doczekać kiedy już ją będzie miała u siebie.Już jest kupiona cała wyprawka dla Maszki tzn. legowisko,szelki,smycz i  adresówka.Jak tylko p.Agnieszka będzie znała dokładną datę przyjazdu do Polski to powiadomi o tym Hanię.Fajna, bardzo sympatyczna osoba i zdjęcia,jak również wiadomości z domku p.Agnieszka będzie bardzo chętnie przesyłać :)

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu dziękuję za wiadomości.Fajnie,że skontaktowałaś się z P.Agnieszką.P.Agnieszka jest bardzo ciepłą osobą,tak osądziłam po mailach też.Effi będzie miała fajny psiolubny domek.Pani Agnieszka będzie kochać Effi to czuję i wiem i nie da jej już nigdy  krzywdy zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła p. Agnieszka. Po rozmowie ze mną i z Bogusik, P. Agnieszka zdecydowała, że Maszka będzie najprawdopodobniej zabrana z hoteliku podczas drogi powrotnej z Lubiąża do Niemiec. P. Agnieszka nie chce dokładać dodatkowego stresu Maszce, biorąc ją do rodzinnego domu, gdzie będzie sporo nieznanych ludzi, inne psiaki. Po takiej decyzji Maszka pozna tylko P. Agnieszkę i pojedzie prosto do swojego domu. Aby wystawić paszport, potrzebne jest szczepienie na wściekliznę, odrobaczenie i zachipowanie. Maszka ma to wszystko, więc wystawienie dokumentu potrwa chwilę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj dzwoniła p. Agnieszka. Po rozmowie ze mną i z Bogusik, P. Agnieszka zdecydowała, że Maszka będzie najprawdopodobniej zabrana z hoteliku podczas drogi powrotnej z Lubiąża do Niemiec. P. Agnieszka nie chce dokładać dodatkowego stresu Maszce, biorąc ją do rodzinnego domu, gdzie będzie sporo nieznanych ludzi, inne psiaki. Po takiej decyzji Maszka pozna tylko P. Agnieszkę i pojedzie prosto do swojego domu. Aby wystawić paszport, potrzebne jest szczepienie na wściekliznę, odrobaczenie i zachipowanie. Maszka ma to wszystko, więc wystawienie dokumentu potrwa chwilę.

Bardzo słuszna decyzja.Jak Masza się przyzwyczai,pokocha P.Agnieszkę to wizyta w rodzinnym domu nie będzie dla Maszy stresem

Zaraz zrobię przelew dopłatę do szczepień.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Co u Efi słychać,jak się czuje nasza ślicznotka? Małymi kroczkami Efi zbliża się do opuszczenia Hoteliku i zamieszkania w swoim już prawdziwym domku.

Przypuszczam, ze Effi nawet się nie domyśla, że przed nią takie zmiany. Może to i lepiej, po co ma się stresować. Wkrótce jej życie nabierze kolorów i sunia w końcu będzie szczęśliwa !

Link to comment
Share on other sites

Przez moją chorobę pokręciłam z wpłatami, po prostu straciłam orientację. Teraz zobaczyłam ,że obiecałam coś wpłacić na sunię.Widzę ,że jest posażna i jedzie niedługo do DS, więc pieniążki przeznaczę na inną bidę w większej teraz potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, szafirka napisał:

Effi powoli szykuje walizki, za tydzień będzie już w swoim domu. Otrzymałam wszystkie dane do paszportu i w czwartek odbiorę dokument. Kochana psinka, jest jedną z bardziej wyjątkowych dla mnie.

 Czekamy na ten dzień aby Effi miała już na zawsze swoją Pańcię i swój prawdziwy dom.Effi należy się to,jest wspaniałym psem.Wierzę,że P.Agnieszka da jej wspaniałą opiekę i nie zabraknie miłości dla Effi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...