Jump to content
Dogomania

Pepper-oni

Members
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

About Pepper-oni

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nasze nowości na lato. Wreszcie znalazłam odpowiedni obwód i szerokość.
 2. U nas dla sznaucera mini obróżki rogza M były ok. Szczeniak i tak dopiero po szczepieniach będzie wychodził. Mój nie ciągnął od początku wolał obrożę od szelek.
 3. Dla nas najlepszy krój szelek to właśnie stara wersja Y hurtty. W nowych jesteśmy między rozmiarami tak jak i w norwegach od nich.
 4. Pepper w nowym komplecie od Warsaw doga.
 5. Tak brałam 55 a stare mam 60. Po obejrzeniu innych psów w tych szelkach chyba jednak je zostawię. Jakoś tak daleko od łap mi się wydaje pasek ale ja do takiego kroju nie przyzwyczajona jestem. Mogły by być zdziebko mniejsze. Stare Y to jednak mój ulubiony krój, szkoda że już ich nie szyją.
 6. Do nas przyszły nowe żółciutkie szelki Y Hurtty. Niestety i w tym nowym kroju mam psa pomiędzy rozmiarami :(, są za duże.
 7. Tak ja wiem :) miałam norwegi Hurtty. Pisałam do Ley i chodziło mi że norwegi można ryzykować wówczas gdy mają one regulację paska przedniego jak to jest np w juliusach.
 8. Norwegi gotowe bardzo ciężko dopasować, ja ubolewam że w norwegach hurtty jesteśmy między rozmiarami :(. Chyba że mają regulację obu pasków jak w juliusach. Ja czekam na obroże z lupine oraz nowe żółte Y hurtty (nie wiem czy z rozmiarem trafiłam). Karusek miał minus 20%, a ma hurttę w ofercie.
 9. Ślicznie jej w tych rogzikach. Pomarańczowy zwłaszcza mi się podoba.
 10. Mam prośbę czy smycz hurtta rope 8mm ma karabińczyki wielkości smyczy Rogz w rozmiarze M czy L? Może ktoś ma możliwość porównać.
 11. Sporo mniejszy niż w M-ce rogza. Nie mam nic z tak małym karabińczykiem.
 12. Przez długi czas myślałam nad linową smyczą z hurtty. Zamówiłam w końcu 6mm i okazało się że ma karabińczyki jak dla mikrego yorka :(. Musze jednak wymienić na 8mm.
 13. S-ke mamy. Kółko gigantyczne wg mnie.
×
×
 • Create New...