Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

Abi (wg mnie pasuje do niej bardzo) już w hoteliku. Na żywo jest śliczniejsza, niż na zdjęciu, spokojniutka, miziasta sunia. W ogóle nie widać po niej stresu, wyszła z transporterka, pospacerowała, popiła i zjadła kolację. Ma obok siebie koleżankę ze schroniskowego kojca, więc to może dodaje jej trochę pewności.

20160108_183205.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Haniu,pięknie dziękujemy za relację z pierwszych chwil w hoteliku.Jak dobrze,że Twój Tz wrócił szczęśliwie do domu,bo drogę miał zapewne nie łatwą.Bardzo serdecznie podziękuj mu w naszym imieniu,za to co robi dla bezdomniaków :) A co tam,uściskaj go i powiedz,że go za to kochamy! :)

Cieszę się,że Abi jest spokojna i miziata,więc powinna szybko nauczyć się życia w rodzinie.Mnie to imię bardzo własnie do niej przypasowało i dlatego takie otrzymała :)

Link to comment
Share on other sites

I ja się witam na wątku sunieczki :)

Abi śliczne imię, śliczna sunia. Zwróciłam na nią uwagę, bo  była w boksie razem z naszą sunią łaciatą :)

Szkoda Olinka, ale za to sunia zyska nowe życie :)

Dzięki Wam za to :)

Link to comment
Share on other sites

Gapa ze mnie bo wpisując post na wątku zapomniałam zapisać sobie wątek :/

Dopiero teraz na wątku suni z chorym oczkiem doczytałam, że jednak Olinek nie przyjechał.

Szkoda...ale przez to Abi dostała szansę na nowe życie.

 

 

A tak nawiasem mówiąc jestem ciekawa tego zachowania pracowników ;/

 

OCZYWIŚCIE POZDROWIENIA I WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA TZ SZAFIRKI...CZYLI PANA SZAFIRKA :D

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, b-b napisał:

Gapa ze mnie bo wpisując post na wątku zapomniałam zapisać sobie wątek :/

...

A tak nawiasem mówiąc jestem ciekawa tego zachowania pracowników ;/

Jesteś w obserwujących, czy nie dostajesz e-mailem powiadomienia  o nowych postach w tym wątku ?

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dotarłem z psiakami :) czyli TZ Hani. Hmmm długo by tu opowiadać. Pracownicy, po prostu pracują i dla nich to jest praca, a dla nas wszystkich coś więcej. Tak, szkoda Olinka, ale nie mogłem sobie pozwolić na przewiezienie psiaka 715km. jak widziałem że zaczyna gryźć kojec, a nie byłem przygotowany na przewiezienie pieska w kojcu kennelowym. Nie miałem takich informacji, że piesek jest negatywnie nastawiony na obecność ludzi. Nie jest to agresja (pogryzę i zostawię) ale strach i wycofanie. Trochę  pracy z tym psiakiem może być owocna. Tu nie chodzi, że będziemy musieli kupować nowy transporter, tu chodzi o bezpieczeństwo jazdy. Ja nie skreślam Olinka i i jak tylko będzie szansa, to wybiorę się znów do Zamościa i go wezmę :) oczywiście przygotuję dużą klatkę kennelową. Dwie sunie są naprawde fajne, a Abi (tak myślę) że szybko znajdzie domek, jak również łaciatka. Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowa

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Jesteś w obserwujących, czy nie dostajesz e-mailem powiadomienia  o nowych postach w tym wątku ?

Elu pozmieniałam w ustawieniach bo mnie lubię jak mi pocztę zaśmieca i mi nic tam nie przychodzi ;)

 

11 minut temu, szafirka napisał:

Witam. Dotarłem z psiakami :) czyli TZ Hani. Hmmm długo by tu opowiadać. Pracownicy, po prostu pracują i dla nich to jest praca, a dla nas wszystkich coś więcej. Tak, szkoda Olinka, ale nie mogłem sobie pozwolić na przewiezienie psiaka 715km. jak widziałem że zaczyna gryźć kojec, a nie byłem przygotowany na przewiezienie pieska w kojcu kennelowym. Nie miałem takich informacji, że piesek jest negatywnie nastawiony na obecność ludzi. Nie jest to agresja (pogryzę i zostawię) ale strach i wycofanie. Trochę  pracy z tym psiakiem może być owocna. Tu nie chodzi, że będziemy musieli kupować nowy transporter, tu chodzi o bezpieczeństwo jazdy. Ja nie skreślam Olinka i i jak tylko będzie szansa, to wybiorę się znów do Zamościa i go wezmę :) oczywiście przygotuję dużą klatkę kennelową. Dwie sunie są naprawde fajne, a Abi (tak myślę) że szybko znajdzie domek, jak również łaciatka. Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowa

Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA  dla Pana Szafirka ;)

 

miejmy nadzieję że Olinek złagodnieje i uda się go wydostać kolejnym razem :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Elu pozmieniałam w ustawieniach bo mnie lubię jak mi pocztę zaśmieca i mi nic tam nie przychodzi ;)

Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA  dla Pana Szafirka ;)

No to prawda, że zaśmieca, ale jeśli nie chcesz wieści o każdym nowym poście, to możesz wybrać informowanie raz dziennie, czy raz na tydzień. Co prawda mało przydatne takie rzadkie informowanie, ale chociaż masz pewność, że nie zgubisz wątku :)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Bogusik napisał:

Tytuł już zmieniłam i sunia otrzymała imię Abi

Znowu dogo swoje, ja swoje.

Chciałam zacytować TZ-a szafirki.

Serce rośnie i buzia się śmieje czytając takie słowa.

Widać Haniu, że oboje z mężem bardzo się angażujecie w pomoc tym wszystkim bidusiom.

Bardzo Wam za to dziękuję!!!

Abi prześliczna, ciekawe jak długo obie sunieczki były w schronisku?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak Hania z mężem bardzo angażują się w pomoc psiakom.Osobiście poznałam ich umieszczając jamniczka Maksia[TM*],są to wspaniali otwarci,przesympatyczni ludzie.Bardzo kochają zwierzęta,to widać na każdym kroku.Psiaki,które u Hani przebywają mają bardzo fajne warunki.Wiem jedno,nie muszę martwić się o psiaka umieszczonego u Hani ani o kontakt z Hanią.Hania wyznaje zasadę: psiak przebywający w Hoteliku aby jak najszybciej trafił do DS - i o to chodzi.

Ogromnie cieszę się,że Abi fajnie znosi zmianę,nie przejmuje się zbytnio,gorzej z malutką sunią,co ona musiała doświadczyć ze strony człowieka.Mam nadzieję,że przebywając z Abi będzie ją naśladowała i przestanie się bać TZ Hani.Sądzę,że TZ szybko osiągnie łaski u suni.

Haniu,Abi ma książeczkę? Ile ma lat? Trzeba sunie odpchlić,odrobaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...