Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

Jeśli mi pozwolicie, to ja także będę kibicować Abi, bo to krajanka mojej Nutelci :) Wiodły żywot w tym samym schronisku.

Abi zauważyłam i spodobała mi się, gdy Tola pokazywała nam  zdjęcia Daszeńki. Abi i Daszeńka stały obok siebie w boksie. Nawet napisałam wtedy coś o niej na wątku. Pomyślałam, że może i Jej uda się ułożyć życie na nowo :) Nie wiedziałam, że stanie się to tak prędko :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 9.01.2016o14:23, Anula napisał:
O 9.01.2016o20:48, Bogusik napisał:
32 minut temu, elik napisał:

A czy wiesz może od kiedy była w schronisku Nutelcia ?

Z tego co wiem to ok. 3 - 4  tyg.

7 minut temu, elik napisał:

Jeśli mi pozwolicie, to ja także będę kibicować Abi, bo to krajanka mojej Nutelci :) Wiodły żywot w tym samym schronisku.

Abi zauważyłam i spodobała mi się, gdy Tola pokazywała nam  zdjęcia Daszeńki. Abi i Daszeńka stały obok siebie w boksie. Nawet napisałam wtedy coś o niej na wątku. Pomyślałam, że może i Jej uda się ułożyć życie na nowo :) Nie wiedziałam, że stanie się to tak prędko :)

 

Wiodły żywot w tym samym schronisku i w tym sam boksie.

Daszeńka faktycznie młodziutka, w schronie mówiono mi , ze ma ok. 2 lat.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

Z tego co wiem to ok. 3 - 4  tyg.

No to się maleństwu poszczęściło :) Załapała się na wyjazd po krótkim okresie pobytu w schronisku. Jest bardzo chuda i podejrzewam, że to z powodu trudności w dopchaniu się do karmy :(  Raczej nie miała szans na wygraną w walce ze szczeniakami o pokarm.

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, Bogusik napisał:

Gabrysiu,też nie bardzo wiem dlaczego...? Nie rozsyłałam wątku na priv. a skoro Abi już bezpieczna w hoteliku,to po co zaglądać...

Zaglądam codzienni do Abi :)

 

3 minuty temu, Tola napisał:

Dzieją się jakieś dziwne rzeczy przy cytowaniu - cytuję elik, a wyskakuje mi Anula, Bogusik

U mnie dzisiaj to samo.

Pewnie coś jeszcze "ryją" i to przez to.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Gusiaczku,ja nikogo nie cytowałam i Ciebie także nie!Nie wiem co sie Tobie pokazuje,bo ja widzę posty bez cyt.

W sumie to już nieważne, ale nad komentarzem wstawiłaś mój wpis i wpis/wskazanie do tego czegoś.

Najważniejsze, że Dziewczyny są czujne, a ja już taka wylewna na pewno nie będę ;)

Zaraz doczytam co u Abi słychać, ślicznej szorpatki :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Havanka napisał:

Wkrótce Szafirka urządzi kąpiel naszej Abi i zapewne zrobi jej nową fryzurę. Ciekawe, czy sunia podda się bez protestu tym zabiegom i czy ją poznamy?

Trzymam kciuki aby wszystko przebiegło spokojnie    a efektem będzie śliczna sznupeczka w nowej fryzurce :)

Link to comment
Share on other sites

O 9.01.2016o14:23, Anula napisał:
O 9.01.2016o20:48, Bogusik napisał:
2 godziny temu, Havanka napisał:

Wkrótce Szafirka urządzi kąpiel naszej Abi i zapewne zrobi jej nową fryzurę. Ciekawe, czy sunia podda się bez protestu tym zabiegom i czy ją poznamy?

 

 

Myślę, ze będzie dobrze, a Abi da z sobą zrobić wszystko co trzeba, aby zachwyciła nas swoim nowym wyglądem.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...