Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

Dotarłam i ja do Abi, imię bardzo energetyczne, jak sama dziewczynka :)

 

Ode mnie również wielkie podziękowania dla TZ szafirki za szczęśliwy dowóz suczek!

 

Oli został, bardzo mi go szkoda, teraz na pewno w schronisku nie ma szans na adopcję, może jedna uda mu się z czasem pomóc...

Trudno przez siatkę boksu ocenić charakter psa, a i wyprowadzenie często niewiele pomaga.

Filipek gryzł przy próbie wyprowadzania, a u zadry stal się nagle wielkim przytulakiem.

Pszeniczny stronił w boksie od psów, nie podchodził do siatki do ludzi - a teraz śpi w łóżku.

Podobnie było z Mika i Kiką - gdy pierwszy raz je zobaczyłam to przemykały w boksie z paniką w oczach, Kika gryzła przy próbie zrobienia przy niej czegokolwiek. ale już je zabierałam to agresji nie było.

Schronisko to specyficzne miejsce i często dopiero zabranie psa w nowych warunków pokazuje, z kim mamy do czynienia.

Wiemy na pewno, ze Oli musiał przeżyć wielką traumę, ale być może jest to wszystko do wyprowadzenia.

Może być jednak tak, że jego strachu nie da się pokonać.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Znowu dogo swoje, ja swoje.

Chciałam zacytować TZ-a szafirki.

Serce rośnie i buzia się śmieje czytając takie słowa.

Widać Haniu, że oboje z mężem bardzo się angażujecie w pomoc tym wszystkim bidusiom.

Bardzo Wam za to dziękuję!!!

Abi prześliczna, ciekawe jak długo obie sunieczki były w schronisku?

Łaciatkę zobaczyłam po raz pierwszy we wrześniu, Abi była krócej, chyba od pażdziernika.

 

Tz zamówił 33 kg karmy (dla Abi i łaciatki), jak będzie na miejscu szafirka da znać.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Dotarłam i ja do Abi, imię bardzo energetyczne, jak sama dziewczynka :)

Jak byłam w schronisku dała juz się poznać jako bardzo otwarta, nastawiona na człowieka sunia.

Oli został, bardzo mi go szkoda, teraz na pewno w schronisku nie ma szans na adopcję, może jedna uda mu się z czasem pomóc...

Trudno przez siatkę boksu ocenić charakter psa, a i wyprowadzenie często niewiele pomaga.

Filipek gryzł przy próbie wyprowadzania, a u zadry stal się nagle wielkim przytulakiem.

Pszeniczny stronił w boksie od psów, nie podchodził do siatki do ludzi - a teraz śpi w łóżku.

Podobnie było z Mika i Kiką - gdy pierwszy raz je zobaczyłam to przemykały w boksie z paniką w oczach, Kika gryzła przy próbie zrobienia przy niej czegokolwiek. ale już je zabierałam to agresji nie było.

Schronisko to specyficzne miejsce i często dopiero zabranie psa w nowych warunków pokazuje, z kim mamy do czynienia.

Wiemy na pewno, ze Oli musiał przeżyć wielką traumę, ale być może jest to wszystko do wyprowadzenia.

Może być jednak tak, że jego strachu nie da się pokonać.

 

 

 

Tola,ja mam ogromną prośbę,jak będziesz w Schronisku poobserwuj Oli,jak on się zachowuje,czy jest tak aż agresywnym mocno psiakiem.W momencie łapania go może tak się tylko zachowywał,dostał furii.Bardzo proszę zwróć na niego uwagę i daj znać.Biedny pies,zapewne przypięto mu łatkę agresora w schronie a to już wróży mu dożywotni raczej schron.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

...

Oli został, bardzo mi go szkoda, teraz na pewno w schronisku nie ma szans na adopcję, może jedna uda mu się z czasem pomóc...

Trudno przez siatkę boksu ocenić charakter psa, a i wyprowadzenie często niewiele pomaga.

Filipek gryzł przy próbie wyprowadzania, a u zadry stal się nagle wielkim przytulakiem...

Bardzo prawdopodobne, że Oli zachował się tak, bo próbę łapania odebrał jako atak i próbował się bronić. Biedaczek :(

Link to comment
Share on other sites

Abi jest cudowna! Bardzo otwarta, radosna i taka wdzięczna za to czym los ją obdarzył. Szybko znajdzie domek. Dzisiaj kupiłam krople na pchły i tabletki na odrobaczenie. Za kilka dni trzeba będzie ją wykąpać. W książeczce napisane jest, że urodziła się w marcu 2014 r. Dziękujemy za miłe słowa, staramy się pomóc psiakom i wkładamy w to całą swoją energię i czas.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, szafirka napisał:

Abi jest cudowna! Bardzo otwarta, radosna i taka wdzięczna za to czym los ją obdarzył. Szybko znajdzie domek. Dzisiaj kupiłam krople na pchły i tabletki na odrobaczenie. Za kilka dni trzeba będzie ją wykąpać. W książeczce napisane jest, że urodziła się w marcu 2014 r. Dziękujemy za miłe słowa, staramy się pomóc psiakom i wkładamy w to całą swoją energię i czas.

Haniu,jaki koszt jest kropli i tabletek? Pisz nam wszystko bo muszę nanieść na pierwszej stronie wydatki.

Link to comment
Share on other sites

Ojejku,to ona jest młodziutka!Haniu,a jak ze szczepieniem p/wściekliźnie? Po odrobaczeniu,trzeba będzie Abi zaszczepić na wirusówki.Oczywiście w odstępie czasu.

Otrzymałam na pw. od nowej dogomanki o nicku Wyjadaczka chęć pomocy dla Abi w formie deklaracji stałej w kwocie 150zł przez pół roku oraz jednorazowej w kwocie 100zł.Bardzo pięknie dziekujemy za tak hojną deklarację! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

Abi jest cudowna! Bardzo otwarta, radosna i taka wdzięczna za to czym los ją obdarzył. Szybko znajdzie domek. Dzisiaj kupiłam krople na pchły i tabletki na odrobaczenie. Za kilka dni trzeba będzie ją wykąpać. W książeczce napisane jest, że urodziła się w marcu 2014 r. Dziękujemy za miłe słowa, staramy się pomóc psiakom i wkładamy w to całą swoją energię i czas.

 

Ale się cieszę z takich wieści!!!

Kochana sunieczka!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kochana dziewczynka, tak bardzo chciała w schronie zwrócić na siebie uwagę, skakała na siatkę - wiedziała, co robi ;)

Szczepienie p/ wściekliznie musi mieć, była już w boksach ogólnych...

Podobnie łaciatka, ale na wszelki wypadek trzeba sprawdzić w książeczkach

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Abi jest cudowna! Bardzo otwarta, radosna i taka wdzięczna za to czym los ją obdarzył. Szybko znajdzie domek. Dzisiaj kupiłam krople na pchły i tabletki na odrobaczenie. Za kilka dni trzeba będzie ją wykąpać. W książeczce napisane jest, że urodziła się w marcu 2014 r. Dziękujemy za miłe słowa, staramy się pomóc psiakom i wkładamy w to całą swoją energię i czas.

Normalnie aż mi łzy popłynęły zmeczony.gif

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

 

Otrzymałam na pw. od nowej dogomanki o nicku Wyjadaczka chęć pomocy dla Abi w formie deklaracji stałej w kwocie 150zł przez pół roku oraz jednorazowej w kwocie 100zł.Bardzo pięknie dziekujemy za tak hojną deklarację! :)

Cudownie, to piękny gest i radość ogromna, że ludzie nie tylko  stąd odchodzą. Witam serdecznie Wyjadaczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie płaciłam za tabletki i kropelki, bo wpadłam wczoraj do weta jak już zamykali. Umówiłam się, że pod koniec przyszłego tyg. przyjadę z psiakami na szczepienie na wirusówki i zapłacę za wszystko. Obróżki i smycz doszły, założyłam dziewczynom, dzięki. Zdjęcia do ogłoszeń zrobię po kąpieli i czesaniu, bo na razie jest sfilcowana. Transport Abi, Małej i trójłapki wyniósł 643,50 zł + bramki 72 zł (2 x 36 zł) = 715,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Zostawię to bez komentarza.... :( Wstawiłam tu ofertę deklaracji,bo mnie o to poproszono i tyle w tym temacie!

 

Moja łatwowierność nie ma granic .... jednak nie jest mi głupio, a przykro :(

Edit: Bogusik, dlaczego zacytowałaś mnie razem z tym czymś ? :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Moja łatwowierność nie ma granic .... jednak nie jest mi głupio, a przykro :(

Edit: Bogusik, dlaczego zacytowałaś mnie razem z tym czymś ? :(

Gusiaczku,ja nikogo nie cytowałam i Ciebie także nie!Nie wiem co sie Tobie pokazuje,bo ja widzę posty bez cyt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...