Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

15 godzin temu, elik napisał:

Jaka szczęśliwa sunia :) Ma wypisane na obroży swoje imię :) Super !

Tak, a po wewnętrznej stronie obróżki są dane Moniki

8 godzin temu, b-b napisał:

Daszka dostała obróżkę :D

Czy widzicie Kochane ciocie, że Daszeńka leży sobie przytulona do Pańcia!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 4.02.2016o12:34, elik napisał:

Dziękujemy pięknie za uwzględnienie Daszeńki w zyskach z bazarku

z%252520kwiatuszkami.gif

Konto już podałam na PW :)

elik,teraz się dopatrzyłam,że nie ma potwierdzenia na wątku bazarku,że pieniądze wpłynęły.Bardzo proszę potwierdź!

http://www.dogomania.com/forum/topic/334393-zakończony-rozliczamdomowy-kogel-mogel-do-230116/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

elik,teraz się dopatrzyłam,że nie ma potwierdzenia na wątku bazarku,że pieniądze wpłynęły.Bardzo proszę potwierdź!

http://www.dogomania.com/forum/topic/334393-zakończony-rozliczamdomowy-kogel-mogel-do-230116/

Bardzo przepraszam za niedopełnienie. Już się poprawiłam,potwierdziłam otrzymanie tej kwoty. 310,00 zł było dopisane do funduszy Daszeńki, ale nie potwierdziłam otrzymanie tej kwoty na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

O 28.03.2016o20:18, elik napisał:

Bardzo przepraszam za niedopełnienie. Już się poprawiłam,potwierdziłam otrzymanie tej kwoty. 310,00 zł było dopisane do funduszy Daszeńki, ale nie potwierdziłam otrzymanie tej kwoty na wątku bazarkowym.

elik,nie ma za co przepraszać,bo mi to też gdzieś umknęło i dopiero wczoraj zobaczyłam,że w tytule bazarku jest ROZLICZAM.Tu wszystko się zgadzało w poście rozliczeniowym tylko brakowało potwierdzenia na bazarkowym.Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja równiez bardzo cieszę się ze szczęścia Daszenki, bo gdyby nie pomoc gabi i wszystkich tutaj to maleńka na pno nadal byłaby w schronisku - nieśmiała, zagubiona, nieszczęśliwa.

Trudno poznac na tych radosnych zdjęciach dawną Daszenkę

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Co jakiś czas dostaję cudowne fotki Daszeńki, niestety wszystkie miałam w poprzednim telefonie, który na skutek upadku zaniemógł już na zawsze.

Ale wczoraj dostałam kolejną fotkę - niespodziankę.

Poprosiłam Alaskan o wstawienie.

To mega niespodzianka

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Fantastyczne zdjęcie  5921e2a84c27f_miech9.gif.ccb5efce22485318f638ce5a2f7fc8d8.gif W konkursie na "Psi opiekun" zajęłoby I miejsce :)

Elu, Kochana Daszka ma takich Super ludzi dzięki Tobie.

Ty podesłałaś Monice zdjęcia suni, a później byłaś na wizycie.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Elu, Kochana Daszka ma takich Super ludzi dzięki Tobie.

Ty podesłałaś Monice zdjęcia suni, a później byłaś na wizycie.

Państwo chcieli adoptować moją tymczaskę,  która wówczas miała już swój DS, a że Daszeńka była do niej podobna więc podesłałam im jej zdjęcie i zaiskrzyło :)

Ogromnie się cieszę, że sunia tak przyjęła nowego osobnika w stadzie :) Czasem pies ciężko znosi konkurenta do miłości państwa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...