Jump to content
Dogomania

Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Albiemu , dzięki za wszystko , przyjmuję pałęczkę. :lol:Napewno nie mam takiego doświadczenia jak Albiemu ale spróbuję. :lol:
A teraz do rzeczy: otrzymałam dzisiaj decyzję Prezydenta Miasta o tymczasowym zabraniu od p. Marii ,Promyczka do czasu orzeczenia sądu. Możemy na czasowo umieścić go w hoteliku u Pati. Jutro załatwię u weta wszelkie formalności.
[SIZE=4]Pilnie potrzebny transport do Warszawy dla Promyczka. [/SIZE]
[SIZE=4]tel. 016 678 94 50 lub kom. 781 602 352[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdziecie nic do przyszłego weekendu to może ja pojadę,ale w ten nie dam rady bo dzieci mam chore biorą leki i nie zostawię tego na głowie opiekunki...Ale przyszły weekend to już 25 styczeń więc do tego czasu chyba ktoś się zlituje nad biedakiem...

Link to comment
Share on other sites

"ten pies był czyjąś nieprzespaną nocą..." bardzo trafne i bardzo mądre. Chwyciło mnie za serce. I jeszcze:
"Jak powiedziała moja dobra przyjaciółka - psy nigdy z raju nie wyszły "
Czapki z głów... :loveu: Dzięki Twojemu wątkowi Promyk ma tyle ciotek i szansę na nowe życie.[/quote]

ja też się pod tym podpisuję i pamiętam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Promyczek ma dokumenty, jest zaszczepiny przeciw wciekliźnie ,

Mam na oku takich facetów, co przyjeżdżaja w piątki i w poniedziałki jadą do Warszawy ,ale nie wiem, czy by sie zgodzili zabrać Promyczka. Jeśli do piątku nic nie znajdziemy, to jak przyjadą to spróbuję z nimi porozmawiać. Ostatnio komuś do Warszawy przekazywałam małego Rekusia KURIEREM ,A NIE WIEM CO TO ZA FACIO BYŁ, MOŻE ON BY TO ZAŁATWIŁ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...