Jump to content
Dogomania

Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zachary..........Ja po prostu nie wiem co powiedzieć!!!
Ta wiadomosc odebrała mi mowę!!!

Nie ma takich słów które wyraziłyby to jak strasznie jestem Ci wdzieczna !!!!!!!!!!!!

Teresinek to naprawdę wspaniały psiak, jego zycie to był jeden wielki pech.....

Dzis miałyśmy niemiłą rozmowe z lekarzami na Gagarina.... Nawet dla Fundacji nie liczą taniej, choc to pies bezdomny a dla takich teoretycznie maja puszke do której ludzie wrzucaja pieniadze....
Niestety nie było innego wyjscia, tu się liczył czas a w naszej zaprzyjaźnionej lecznicy nie było miejsca....

Jutro jednak zostanie przewieziony na Podleśną.

Zrobię nowe zdjecia, juz po operacji (za która policzyli szalenie drogo, ale nie było na to wpływu.... Kiedy rozmawiałyśmy z lekarzem o tym by policzył ją jak dla psa bezdomnego, potrzebujacego, to zaczą mówić cos o zebraniu konsylium w tej sprawie pod koniec tyg....a pies był w tak tragicznym stanie, ze by tego nie preżył...nie mówiąc juz o jego cierpieniu....

Strasznie sie na nich zawiodłam.....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jak będą zdjęcia wklejcie wrzućcie go na "trójłapki".
Assiam, która czuwa nad wątkiem zmniejszy zdjęcie i wtedy wkleję do pierwszego postu.

[B]Zachry!
A ja Tobie pomnik wystawię!!! Jesteś wszędzie tam gdzie pomoc jest niezbędna!
[COLOR=DarkRed]Bardzo Ci dziękujemy, że jesteś z nami na dogo!!! [/COLOR][/B]:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ta lecznica nie może obniżyć opłat wiedząć, że to piesek ze schroniska?! ZDZIERCY!!! :angryy::angryy::angryy: HAŃBA!!! :angryy::angryy::angryy:

'Szanowni' Panowie z lecznicy na Gagarina, możecie być pewni, że mnie u siebie nie zobaczycie i na mnie nie zaboricie! WSTYD!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

wątek jest na prośbe Tosi2,aby wszcząc apel,nie wiem gdzie byl piesek,w jakim schronisku,po prostu zalozylam weatek mam kontakt z Tosia ale ona nie zawsze jest na dogo i nie zawsze mam okazje z nia porozmaiwac,a jak rozmawiam to nie na temat z jakiego piesek jest schroniska ale jak sie czuje,jak wyglada sytuacja itp.

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam celowo skad jest psiak, gdyż uważam to za zbedne, a obawiam sie zbytniej dyskusji która oddali nas jedynie od tematu....

Prawda jest taka, ze w każdym schronie, niemal każdego dnia wyciągane sa zwłoki zwierząt..... On był sam w boksie, ale i to go nie uchroniło.... :(

Teraz najważniejszy jest DT, bo powrót po tym wszystkim, dla psa po operacji, na to zimno, itd byłby katastrofą......

Jutro Teresinka przewieziemy do lecznicy ANIMA na Podleśna, gdzie bedzie miał naprawdę dobrą opiekę.... Tu lekarze są inni... Nie mógł tam pojechać od razu, bo miejsce zajmował inny bezdomny psiaczek, który choć już miał jechac do schroniska, spotkał sie z przychylnoscią lekarzy i był znacznie dłuzej niz gmina zapłaciła......a co najważniejsze..... uradowany lekarz (szef lecznicy) zadzwonił dzis do nas z wiadomoscia, ze znalazł mu bardzo dobry dom.....z resztą nie jemu pierwszemu..... ;)
Nawet sam adoptował od nas suczkę ;)

W razie czego, od jutra mozna go tam odwiedzać..... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...