Jump to content
Dogomania

Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie znam tej lecznicy, ale ostatnio miałam na tymczasie starszą kotkę, która była dwukrotnie w tej lecznicy operowana ( operacja łapy i sterylka).
Jakież było moje zdziwienie kiedy poinformowano mnie, że przed operacjami nie były robione badania krwi :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:. Czy to aby na pewno dobra lecznica?

I druga sprawa, czy ukrywanie schronu jest w czyimś interesie? Bo wygląda tak jakby ważniejszy był spokój schronu niż dramaty psów. Czegoś tu nie rozumiem :shake:. Może warto zasugerować, aby między boksami były pełne scianki, a nie siatka. Przecież to ani trudne, ani kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']

I druga sprawa, czy ukrywanie schronu jest w czyimś interesie? Bo wygląda tak jakby ważniejszy był spokój schronu niż dramaty psów. Czegoś tu nie rozumiem :shake:. Może warto zasugerować, aby między boksami były pełne scianki, a nie siatka. Przecież to ani trudne, ani kosztowne.[/quote]

niestety- i trudne, i tym bardziej kosztowne.
Nie wiem jak czesto hywasz w schroniskach i jakich,ale wszystkie sa niedofinansowane, w prawie wszystkich sa siatki miedzy boksami, wwe wszystkich gina psy od zagryzien, kazde boryka sie z problemami.
ot, idealy idealami, a rzeczywistosc skrzeczy...bo panstwo nie jest zainteresowane rozwiazaniem sprawy bezdomnych zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Bożę, jak się cieszę, że piesek będzie miał dom!!!:multi::multi::multi:
Zachary (cudowna kobieta ! :loveu:) zadeklarowała pokrycie kosztów operacji, ale czy to wszystkie koszty, jakie poniosłyście w związku z pomocą Teresinkowi? Zadeklarowałam wpłatę i w razie czego może chcecie wsparcia dla jakiegoś innego psiaczka, jeśli Teresinek nie będzie go potrzebował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']podpinam sie pod zapytania agat..chyba potrzebne beda pieniadze na pokrycie kosztow pobytu w lecznicy?[/quote]

Dokładnie... Każda doba na Gagarina to 50zł, na Podleśnej licznik bedzie bił dalej, o ile wiem na 35zł doba...

Wieczorem ok. 20 mały powinien być w lecznicy juz...

Co do zarzutu o nie zrobienie badań krwi przed zabiegiem to powiem szczerze, ze w większosci lecznic się z tym spotykałam....ale za to na Podleśnej po raz pierwszy z badaniem serca przed sterylizacją np....
Generalnie nie wnikam, bo zawsze znajdzie się zdanie za i przeciw.... ;)

Co do kwestii rozważań o schronisku, dalej uważam to za bezcelowe...
Jeśli chodzi o koszta, to niestety zakup materiałów, chocby gestej siatki plus robocizna niosą za sobą spore koszta....

Link to comment
Share on other sites

Na Gagarina przeszli samych siebie... Choć zawsze ze wszystkich zobowiazań Fundacja wywiazywała sie do końca, to wyobraźcie sobie, ze moja mama przed chwila pojechała po psiaka, mówiac, ze dziś zebralismy pieniażki na jego operację, ze najdalej trzy dni potrzeba na to by należnosć znalazła sie u nich........ a oni stwierdzili, ze dopóki kasy nie bedzie psa nie wydadzą !!! :crazyeye:

Jednocześnie postawa i teksty w ironicznym tonie ze strony lekarzy były ponizej krytyki...... Oczywiscie każda kolejna doba u nich bedzie liczona dalej jako 50zł !

Po prostu brak słów................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Na Gagarina przeszli samych siebie... Choć zawsze ze wszystkich zobowiazań Fundacja wywiazywała sie do końca, to wyobraźcie sobie, ze moja mama przed chwila pojechała po psiaka, mówiac, ze dziś zebralismy pieniażki na jego operację, ze najdalej trzy dni potrzeba na to by należnosć znalazła sie u nich........ a oni stwierdzili, ze dopóki kasy nie bedzie psa nie wydadzą !!! :crazyeye:

Jednocześnie postawa i teksty w ironicznym tonie ze strony lekarzy były ponizej krytyki...... Oczywiscie każda kolejna doba u nich bedzie liczona dalej jako 50zł !

Po prostu brak słów................................[/quote]

Jestem w szoku :crazyeye:
Lepszej antyreklamy nie mogli sobie zrobić takim postępowaniem!!!
Nie pozostaje nic jak zbojkotować tą "lecznicę"!!!

Link to comment
Share on other sites

ludzie, piszemy list do szefa lecznicy. zawsze można wystawić fakturę z terminem płatności, to normalne zachowanie w cywilizowanych firmach. a jeszcze mozna na nich nasłac policje za uprowadzenie. no,a le to drugie wątpliwe do przeprowadzenia, natomiast pisemka oburzenia i deklaracje, ze wszystkim psiarzom i kociarzom będziemy sprzedawac tą historyjkę - zaden problem. negatywna reklama rozchodzi się jak burza, gwarantuję, ze zadziała na przyszłość...
chamstwo!

Link to comment
Share on other sites

ja wlasnie sobie poszukalam w necie bo chcialam chamom swiatecznego maila wyslac :mad:ale nia maja wiec sie pofatyguje i zadzwonie jutro tylko tak dla potwierdzenia to chodzi o ta lecznice:angryy:multiwet??

[url=http://www.multiwet.com.pl/kontakt.php]Centrum Zdrowia Ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...