Jump to content
Dogomania

Poziomki droga do domu... MA DOM


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reksiu21']A wiec po ciezkich walkach z komputerem i komorka.....
Zdjecia naprawde nieciekawe, ale tylko telefon przy sobie mialam, bo chcialam zeby mi TZ ladne zrobil, ale go w domu jeszcze niebylo.
A wiec patrzcie ile u nas sniegu. [B]Zdjecia robione z konia[/B], bylismy na przejazdzce. Kolo Poziomki moj dobek. Byl jeszcze moj tymczas Agri, ale biegl z tylu za koniem.
Na poczatku mialam Poziomke (ktora teraz nazywa sie Penny, czyt.peni)
na smyczy, ale ona tak bardzo sie prosila zeby sobie poganiac, ze ja spuscilam. Caly czas trzymala sie mnie, ganiala jak szalona po tym wysokim sniegu z dobkiem, do przodu, i znow do mnie, i tak caly czas. Teraz urzeduje nadal w mieszkaniu z dziecmi i pileczka.
Bardzo lubi sie pilka bawic.
Ona jest wlasciwie bezproblemowym psem, troszke wychowania jej jedynie brakuje. ucze ja wlasnie niewskakiwania na lozko, nie stawania przednimi lapkami na stole, nie szczekania jak szalona na podworku ze szczescia, i innych takich drobnych rzeczy.
Moj tymczasowicz Agri jest juz zupelnie gotowy zeby pojsc do DS, od jutra bede go oglaszac. Nastepny za nim bedzie POziomka, ktorej bede DS szukac, bo tez wlasciwie bezproblemowa. Lejdi jako ostatniej bede szukac domu, bo jest taka troche tajemnicza, musze ja rozszyfrowac zeby zobaczyc jaka naprawde jest, i do jakich ludzi bedzie pasowac.
A wiec oto pierwsze fotki poziomki .Lejdi niebyla z nami, bo ona jest dosc grubasna, niedala by rade tak szybko w klusie i galopie biec, i niechcialam zeby sie meczyla.

.[IMG]http://i34.tinypic.com/2dmghmq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/2im5e15.jpg[/IMG]

[FONT=Arial Black][COLOR=red]Pozatym ja rowniez chcialabym podziekowac wszystkim ktorzy sie do tego przyczynili, i walczyli, zeby psiaki do mnie po nowe zycie przyjechaly. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=red]A Ani oczywiscie dodatkowe podziekowania:loveu:, ze taki kawal drogi jechali zeby psom szanse na zycie dac. Jestem nadal pelna podziwu!!:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT]
[/quote]

Ile śniegu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Prawdziwa zima.
Jak Pani Roma zobaczy te zdjęcia to chyba popłacze się z radości.

Reksiu może jakiś tymczasik znajdzie się dla mnie :grins::grins::grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']
Ile śniegu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Prawdziwa zima.
[U]Jak Pani Roma zobaczy te zdjęcia to chyba popłacze się z radości.[/U]

Reksiu może jakiś tymczasik znajdzie się dla mnie :grins::grins::grins:
[/quote]
na pewno nie tylko ona:cool1::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwa Poziomka.. Zainteresowani będą sie ustawiać w kolejce..
W Niemczech tyle śniegu.. a tu w Sosnowcu lipa :placz: a jeszcze tydzień temu czy 2 tyg bylo u nas duzo sniegu :placz: jak ja kocham zime.. mrozna i duuuzo sniegu :loveu:

P. Roma sie bardzo ucieszy jak zobaczy na zdjęciach szczęsliwa Poziomke :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kochani!!
Bardzo Was przepraszam, ale jak zobaczyłam tego psa serce mi pękło na miliony kawałków!!! :placz::placz::placz:
Błagam zajrzyjcie na wątek!!!

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/27d997a28b9f7bbb.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/413/27d997a28b9f7bbb.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=Red][B]Pilna pomoc potrzebna dla tego psa!!!!!!![/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kupka-kosci-skora-poraniona-do-granic-mozliwosci-pomocy-126436/[/url]

[U][B][COLOR=DarkRed]Bardzo prosimy!!! [/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Problem w tym, że Ty nic nie robisz tylko piszesz. Czasami trzeba też zająć się psami i oderwać wzrok od komputera.[/quote]

:klacz::klacz: Saphiro!

Dokladnie. Jezeli mam troche wiecej czasu, to poswiecam to moim psom i koniom. Nic niepisze bo sie nic niedzieje. Co mam pisac? Poziomka to grzeczny, bezproblemowy pies. Spi w sypialni u nas, chodzi zemna na spacery, do stajni do koni, wieczorami jak jestem w pracy na dole, to ona jest z dziecmi w mieszkaniu, pozniej jak ida spac, to w psim pokoiku.

Jezeli jestem na dogo, to spedzam czas na watkach psow ktore pomocy potrzebuja, co mam sie o Poziomce rozpisywac jak wszystko tu OK!:roll:

wet-siostro, pisac piekne slowa i dlugie wypowiedzi, to nieznaczy koniecznie dobro psa.
Poziomka juz nieszczeka na dworze jak szalona, pozatym w kazdym pokoju domu moge ja zostawic, zamknac drzwi, i powiedziec zostan, (oczywiscie po niemiecku;)), i ona juz grzecznie zostaje i czeka az wroce.
Codziennie probuje z nia troche cwiczyc, zeby ja do adopcji zupelnie przygotowac.
W nastepnym tygodniu zrobie jakies zdjecie, to wstawie.;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przestancie..:oops::oops::oops:
A jej imie Penny jest angielskie, popularne dosc i dla ludzi, i dla zwierzat. Dla ludzi pochodzi od imienia Penelope (czy. penelopi).
A wlasciwie slowo to tak sie nazywa polularnie cent, tzn. tak jak pieniedzy Euro, czy dolara cent. Mowia na jednego centa w Angli i Ameryce polularnie Penny.

Wie ma wiele roznych znaczen.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...