Jump to content
Dogomania

żaba88

Members
 • Content Count

  1,629
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by żaba88

 1. Jej kolegów ;) A czy mama się przekonała to nie wiem ale nawet o tej porze pojechałaby do jakiejś kliniki żeby te nieszczęsne oczy :D
 2. Głównie to cieszy się tylko do mnie i do kolegów na spacerach :)
 3. Faktycznie głowa ciężka... Niby wszystko się układa ale niepokój i stres jest u nas obojga. Znaki zapytania co do wzroku wciąż są. Ale ciężko jest mi sobie wyobrazić że ją Wam oddaję. Zdjęcia z dzisiejszego spaceru. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d3pUG0C0rho/UrncD1ZE3QI/AAAAAAAAAec/q4R2eTPAEDU/s512/IMG_20131224_140958_346.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-N61qSk_Rw9w/UrncID069NI/AAAAAAAAAes/LRCOFIq8okY/s640/IMG_20131224_144429_956.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sJGEYN4K9_c/UrncF_6-VMI/AAAAAAAAAek/sVpPfVNZiwA/s640/IMG_20131224_141602_486.jpg[/IMG] Szczęścia w oczach jeszcze nie widać.
 4. Poród na pewno był i to całkiem niedawno. Teraz się oczyszcza. W krwi i wymazach nic nie wyszło :) Troszkę powiększona śledziona ale to po jakimś stanie zapalnym. Na wszystko są leki, krople do oczu, uszu, antybiotyk i osłona. Na koniec stycznia kolejna wizyta kontrolna, ale też szczepienia i przygotowanie pod sterylke.
 5. Widzi słabo i wg mnie pod różnymi kątami lepiej i gorzej. Całkiem niewidomy pies w nowym otoczeniu na pewno by się tak nie poruszał. Zdarza jej się wpaść na coś przede wszystkim jak ma bardzo nisko nos przy ziemi.
 6. W Przemyślu nie ma schroniska, do orzeszków tym bardziej nie trafi. Tak jak napisała Majuska trafi do lecznicy dla zwierząt w której zajmują się dzikimi zwierzętami.
 7. żaba88

  Sara - Szpilkowa dusza;) i przyjaciele :):):)

  Ze mnie się śmiejesz ale mój przynajmniej odpala :]
 8. Jakby się o tym wszystkim dowiedziała schroniskowa pierwsza pani Mati (wtedy Łatka) to by padła ze szczęścia. Ale ciotki mi nie uwierzą :)
 9. No i wszystko jasne... Teraz wiemy dlaczego Majuska tak chętnie ogłasza psy :shake:
 10. Do zobaczenia Zdrapka. Rafał trzymaj się.
 11. A niech się wnerwiają i obrażają :) A co wujek nowego wybrał? Jak sypiemy to sypiemy! Tobie też Zarka wpadła do kanału i mojego kartona nad nim nie było :] W moim przypadku przynajmniej po krześle mogła "zejść" :D
 12. [B]Diana jako mały szczeniak została odebrana przez przypadkowego człowieka właścicielowi który się nad nią znęcał, bił i głodził, za sprawa tajemniczej osoby trafiła do Pani Romy i jej męża Franciszka starszego małżeństwa z Przemyśla, do których ludzie znosili wszystkie psiaki w potrzebie bo wiedzieli ze tam będą bezpieczne. Niestety ludzie nie znają ograniczeń i mimo że Pani Roma nie radziła sobie z duża ilością podrzucanych psiaków ludzie robili to dalej, trzeba było niestety zmniejszyć liczbę przebywających tam zwierząt, bo mający ponad osiemdziesiąt lat Pani Roma i Pan Franciszek nie dawali rady ogarnąć takiej ilości psów, dlatego część z nich trafiła do pobliskiego schroniska w Orzechowcach, Diana tez się tam znalazła - to cała historia Diany. Wątek Pani Romy z Przemyśla: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108104"]Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy! - Dogomania Forum[/URL] [B] Obecnie sunia ma 2-3 lata i od lipca 2008 przebywa w schronisku. Bardzo szybko odnalazła się w nowej sytuacji ale bardzo brakuje jej kontaktu z człowiekiem, mimo tego co doświadczyła jako młodziutki piesek nadal ufa ludziom i lgnie do nich cała sobą, jest jednym z najbardziej żywiołowych psiaków w schronisku, domaga się pieszczot ale nie jest nachalna, łatwo nad nią zapanować, jest wpatrzona w człowieka, szybko uczy się co jej wolno a co nie. Jest serdecznym, ciepłym psem, który nie umie żyć bez człowieka, bark kontaktu z ludźmi sprawi że sunia zamknie się w sobie, zniknie z niej ta radość życia, która obdarza całe otoczenie- nie pozwólmy na to.[/B] [B]Diana uwielbia każde stworzenie, dobrze dogaduje się tak z psami i jak i suczkami, bardzo dobrze akceptuje zmiany w swoim otoczeniu, szybko się uczy nowych zasad życia, jest cudnym psem o wielkim sercu, które szaleńczo kocha człowieka.[/B] [B]Diana jest wysterylizowana i zaszczepiona- czeka na swojego człowieka…[/B] [CENTER][B][IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka2.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://i33.tinypic.com/2e5o35s.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://i34.tinypic.com/2mnoj75.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Diana,6721[/IMG][IMG]http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/87494/normal/photo3[/IMG] [B][IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka3.jpg[/IMG][/B][/CENTER]
 13. Kumkać nie trzeba. Wiadomo że Diana to cudo, a teraz szczęśliwe cudo ;)
 14. żaba88

  Sara - Szpilkowa dusza;) i przyjaciele :):):)

  Jest i Rajsonka [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9696/dsc0036n.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4559/dsc0034jky.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8678/dsc0037b.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5503/dsc0030i.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/856/dsc0041x.jpg[/IMG] I Poldek z Rajowym osprzętem :p [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2149/dsc0038v.jpg[/IMG]
 15. A ja myślę że zakładka "wieści" z nowych domów" będzie trochę zaśmiecała listę ze wszystkimi działami bo to będzie to samo co "w nowych domach", można będzie dodawać psy o których coś wiemy od góry i wtedy nie będą się mieszały z psami bez opisów..
 16. Czy teksty do działów na nową stronke przenosić z poprzedniej takie jakie są, czy będą jakieś zmiany? I jeśli ktoś ma zdjęcia które nadają się do działu "o schronisku" to proszę wysyłać do mnie.
 17. Szkoda tylko że nie zrobiliśmy zdjęć przywiezionych rzeczy. Radość z nich szybko nie zniknie. A i tyle darów na raz tam jeszcze nie było. Wszystko poukładane tak żeby psiaki się za szybko tego nie dorwały. Czułem się jak elf świętych mikołajów którzy wszystko znosili pod dom, a ja prezenty przynosiłem Pani Romie, która dosłownie cieszyła się jak małe dziecko na widok każdej najdrobniejszej rzeczy... Wishina & spółka - wielkie dzięki raz jeszcze! Że na takich ludzi można jeszcze trafić...
 18. Z tym wiązaniem i w bagażnik to nie jest głupi pomysł :diabloti: Rekonstrukcja będzie w starej cegielni (przy tablicy orzechowce, od strony duńkowiczek) powinna trwać już od 11, aż tak blisko schroniska to nie będzie ale to nie wiele zmienia bo wiem jak dawali czadu w mieście. Strzały słyszę u siebie w domu, a wiesz Halciu jaki to "kawałek" od schroniska...
 19. żaba88

  Sara - Szpilkowa dusza;) i przyjaciele :):):)

  Te pięć fotek to nie prędko, bo Szpilka ma problem z komputerem więc nie będzie jej tak często jak zawsze.
 20. Szpilka prosiła przekazać że na forum będzie sporadycznie bo ma problem z komputerem.
 21. To taka internetowa szafka w której leżą wszystkie pliki związane ze stronką. A jeśli to nie jest tajemnica to czy można się dowiedzieć czegoś więcej o nowym serwerze?
 22. O mieci nic nie dostałem... I to są wg Ciebie te braki? O "braki" się nie martwię bo wszystkie teksty (nie licząc opisów) robi Kaśka i Szpilka.
 23. żaba88

  Poziomki droga do domu... MA DOM

  [CENTER]Zapraszam do pooglądania zdjęć Poziomki wszystkich którzy [U]pomogli[/U] jej w szczęściu ;) [IMG]http://i42.tinypic.com/2lc89om.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j8z7o7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/znvseu.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rvvdzn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2e0usut.jpg[/IMG][/CENTER]
 24. Pytanie do zainteresowanych stronką, chcecie żeby w dziale TM był opis + zdjęcia dla każdego psa osobno tak jak wcześniej? Czy tylko zdjęcie na pierwszej stronie działu?
 25. [quote name='wishina'][B]gagata [/B]jeśli możesz, to może napomknij coś, że się wybieramy, tak wstępnie tylko. I tak będziemy z weroniką i żabą, ale żeby powoli psychicznie się nastawiała. Może tylko o zdjęciach nic nie mów jęsli to nie problem :oops:[/quote] Nie ma co napomknywać (?), wszystko w porządku, teraz tylko czekamy na moją wolną sobotę... :roll:
×