Jump to content
Dogomania

Poziomki droga do domu... MA DOM


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to skoro juz są :)
to ja robię to, o co prosiła mnie AnnaB :)


To dla Ciebie, Poziomko, od Ani.... z dedykacją :)


[CENTER] ***



[SIZE=3][COLOR=Indigo]Poziomce - suni, którą znałam bardzo krótko, ale jednak zbyt długo, by ją kiedykolwiek zapomnieć.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Indigo]AnnaB[/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=JIVaUcE4kAM]YouTube - Tarzan Soundtrack - You'll be in my heart by Phil Collins[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reksiu21']Poziomka i Lejdi sa juz umnie. Troche zdezorientowane narazie, dostaly jesc i pic, i zostawilam je w spokoju w pokoiku, zeby ochlonely.[/quote]

Wiesz ! Pani Roma to bardzo się o nie martwi :shake: To jej kochane psinki :lol:
Jak wypoczną i się odstresują wstaw fajne fotki. Wydrukuję i jej wyślę jeszcze przed Świętami. Niech się cieszy i ma pewność, że dokonała właściwego wyboru :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać coś bardzo ważnego- do udanej podróży Poziomki i Lejdi przyczyniło się wiele osób. Chciałam zebrać je wszystkie w jednym poście i naprawdę BARDZO PODZIĘKOWAĆ A więc :


Dziękuję Reksiu21 że zgodziła się wziąć do siebie oba pieski,zaopiekować się nimi i poszukać im dobrych domów :loveu:

Dziękuję Gagacie, która była "koordynatorem" całej akcji,wykonała mnóstwo telefonów żeby wszystko "dograć" ,sfinansowała szczepienia Poziomki oraz jej pobyt w hoteliku :loveu:

Dziękuję Weronice1 za "pertraktacje" z panią Romą ,sfinansowanie czipowania suniek, szczepień Lejdi, oraz pomoc w transporcie. :loveu:

Dziękuję Zabie88 i Halci za pomoc w dostarczeniu piesków do mnie :loveu:

Dziękuję właścicielce podrzeszowskiego hoteliku za wspaniałą opiekę nad Poziomką,za wożenie jej do weterynarza oraz za "wyprawkę" na drogę dla obu panienek-pani ta kupiła miseczki na wodę ,adresówki przypinane do obroży (gdzie umieściłam dane Reksiu,coby się psiny nie zgubiły w obcym kraju) oraz zapas suchej karmy na drogę :loveu:

Dziękuję Agbar, Dusje i Reksiu (oraz może jeszcze komuś o kim nie wiem) za pomoc finansową Dostaliśmy od Reksiu -100 euro za które zatankowaliśmy benzynę na całą powrotną drogę :loveu:

Dziękuję mojemu mężowi, który dostarczył nas na miejsce i z powrotem szybko i bezpiecznie :loveu:

Dziękuję mojej mamie, która opiekowała się przez dwa dni niesforną gromadą moich dzieci i zwierzaków :loveu:

Oraz wszystkim którzy trzymali za nas kciuki :loveu:


JESTEŚCIE SUPER

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy w komplecie więc czas na moje podziękowania.
Nie jestem w stanie wymienić wszystkich którzy na swój sposób pomogli tym dwóm panienkom w drodze po nowe życie, więc dziękuje telefonistkom, sponsorom, "załatwiaczkom", transportowcom itp. (przepraszam że tak przemysłowo). A najbardziej dziękuję Ani z mężem, wzór do naśladowania i Reksi za przyjęcie psiaków do siebie.

Dzięki wielkie Wam wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

A wiec po ciezkich walkach z komputerem i komorka.....
Zdjecia naprawde nieciekawe, ale tylko telefon przy sobie mialam, bo chcialam zeby mi TZ ladne zrobil, ale go w domu jeszcze niebylo.
A wiec patrzcie ile u nas sniegu. [B]Zdjecia robione z konia[/B], bylismy na przejazdzce. Kolo Poziomki moj dobek. Byl jeszcze moj tymczas Agri, ale biegl z tylu za koniem.
Na poczatku mialam Poziomke (ktora teraz nazywa sie Penny, czyt.peni)
na smyczy, ale ona tak bardzo sie prosila zeby sobie poganiac, ze ja spuscilam. Caly czas trzymala sie mnie, ganiala jak szalona po tym wysokim sniegu z dobkiem, do przodu, i znow do mnie, i tak caly czas. Teraz urzeduje nadal w mieszkaniu z dziecmi i pileczka.
Bardzo lubi sie pilka bawic.
Ona jest wlasciwie bezproblemowym psem, troszke wychowania jej jedynie brakuje. ucze ja wlasnie niewskakiwania na lozko, nie stawania przednimi lapkami na stole, nie szczekania jak szalona na podworku ze szczescia, i innych takich drobnych rzeczy.
Moj tymczasowicz Agri jest juz zupelnie gotowy zeby pojsc do DS, od jutra bede go oglaszac. Nastepny za nim bedzie POziomka, ktorej bede DS szukac, bo tez wlasciwie bezproblemowa. Lejdi jako ostatniej bede szukac domu, bo jest taka troche tajemnicza, musze ja rozszyfrowac zeby zobaczyc jaka naprawde jest, i do jakich ludzi bedzie pasowac.
A wiec oto pierwsze fotki poziomki .Lejdi niebyla z nami, bo ona jest dosc grubasna, niedala by rade tak szybko w klusie i galopie biec, i niechcialam zeby sie meczyla.

.[IMG]http://i34.tinypic.com/2dmghmq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/2im5e15.jpg[/IMG]

[FONT=Arial Black][COLOR=red]Pozatym ja rowniez chcialabym podziekowac wszystkim ktorzy sie do tego przyczynili, i walczyli, zeby psiaki do mnie po nowe zycie przyjechaly. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=red]A Ani oczywiscie dodatkowe podziekowania:loveu:, ze taki kawal drogi jechali zeby psom szanse na zycie dac. Jestem nadal pelna podziwu!!:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=red][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że znalazłaś chwilkę żeby napisać i wstawić fotki. Cóż ja jestem szczęściarą która wie w jakich dobrych rękach są nasze psie panienki...cała reszta czeka na jakieś "potwierdzenie"-najlepiej takie które można zobaczyć ;) Super że doceniłaś Poziomeczkę - ja też myślę że ona jest super- przede wszystkim wesoła ,spontaniczna i otwarta na ludzi...Troszkę "ogłady" i do domku do swojego człowieka !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...