Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - Czesio przepiękny amstaf, ma najwspanialszy domek na świecie!!!!!


Asior

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam takiego maila:

"witam, mam pytanie co do tego pieknego psa. mieszkam za granicami Polski wzwiazku z czym chce zapytac, czy pies ma potrzebne dokumenty typu, pszport, ksiazeczke zdrowia?? nie wiem jakie jeszcze dukumenty psy rasowe powinny posiadac, wiec prosze o szczegolowe informacje. aha chciala sie jeszcze spytac czy ten pies jest do wziecia czy do kupienia??

bardzo prosze o odpowiedz i z gory bardzo bardzo dzikuje. :)

Ola."

co wy na to?
on chyba nie ma żadnych papierów...?

Link to comment
Share on other sites

Pani stanęła na głowie i przyjedzie po cześka w sobotę .. znaczy będzie tu w sobotę wieczorkiem a w niedziele po niego pojedzie...
Załatwiłam z TOZ-em, że zawiozą tą zgodę na dopcję do schroniska ;) i Pani sobie ją odbierze stamtąd :multi:
Okazuje się, że to 400 km od krakowa.. kawał drogi.. ciekawe jak Cześ tą drogę zniesie...

Link to comment
Share on other sites

Własnie napisała do mnie Pani Małgosia, że będzie nowa mamą Cześka. :multi:

Pani Małgosia była u nas strasznie zakochana w naszym Gustawie ale on znalazł dom. Z Panią Małgosią dłuugo żeśmy rozmawiali o psiakach z adopcji, więc mam nadzieję, że Czesio będzie miał super.

Link to comment
Share on other sites

Doddy, Pani Małgosia wydaje się bardzo sensowną i mądrą kobitką ;)
Wiem, ze Czesiek nie mógł trafić lepiej ;)
Bardzo się cieszę, że postawiłam na swoim :P bo od początku wszyscy moi zxnajomi twierdzili, ze to nie przejdzie, bo daleko, bo inne mioasto, bo nie będzie jak zrobić kontroli ;)
ale się udało :multi:

a tu wątek Parysa, kolegi "spod celi" Cześka... również kochany, przyjazny astek...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-parys-mlody-piekny-smiejacy-sie-ast-127833/#post11492767[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...