Jump to content
Dogomania

BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Diego nakarmiony, nawet dziś wpałaszował solidnie indyka plus racuchy, wygłaskany , ma przykazane żeby czekać na ciocie o godz. 10.;)
Mru mój blok to Nowakowskiego 6, jak stoisz na rynku ( np. przy Ambrze) to musisz mieć UM po lewej ręce, idziesz idziesz mijasz po prawej komende policji i już musisz gwizdać , Diego nawet jak nie widzisz to gwiżdż on przylatuje nie wiadomo skąd;)
jak miniesz komende to bedzie skrzyżowanie i różowy blok za skrzyżowaniem to mój, ale przed skrzyżowaniem jest kiosk ruchu i tam Diego też "urzęduje"
asiamm zna te okolice, ogólnie chodzisz miedzy blokami, szukasz rudzielca i gwiżdżesz,
ja tu trzymam kciuki , a w razie co dzwoń do mnie 609 143 446 podpowiem co będę mogła , bo ja już w pracy siedzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']eh nie mogę powiedzieć, że zaklepany
szansa jest na niego - tyle mogę stwierdzić... :(

ale spróbować trzeba...

obroże i smycz będzie miał Paweł :)[/quote]
to jak to z tym domkiem? on chce go na razie tylko obejrzeć i dopiero zdecydować? jak stwierdzi, że nie to co zrobicie z Diego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']uff, mądry piesek :p.
teraz tylko dom niech będzie równie godzien pochwał :cool3:.

dziewczyny, diego jak taki chudy i nie chce jeść to powinien do lecznicy jakiejś się przejść... dacie radę?[/quote]

Pomyłka wyszła bo zamiast daj wyszło dal :oops: juz poprawiłam:oops:
Ja nie wiem czy Diego jest juz złapany????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'] a ten dom jest zaklepany dla diegoleo?[/QUOTE]

Hej, włączę się do wątku - bo obserwuję go już od dłuższego czasu. Jestem koleżanką Pawła i od początku próbowaliśmy coś wykombinować w sprawie domu dla Akity - Farta.
Potem coś się ruszyło, ale psiak miał nie wchodzić do domu, tylko mieszkać w budzie. Uznalismy, że Fart ma na razie dt, więc warto poszukać czegoś "lepszego". Ale siedząc pewnego dnia, i przeglądając ten wątek po raz kolejny, nagle mnie olśniło - i uznałam, że w przypadku Diego - taki dom to wielka szansa. Na ulicy może nie przeżyć zimy, a tam będzie mu ciepło, będzie miał jedzenie i opiekę.
Jest jedno ale - musi się zgodzić z psem, który już tam mieszka. Stąd ten znak zapytania przy całej akcji. Liczymy na to, że będzie ok.
A jeśli nie - czeka nas szybka walka o nowy dt lub ds.
Więc pozostaje trzymać kciuki, że obecny rezydent domku zaakceptuje Diego...
Zresztą sama czekam teraz na wieści od Pawła, pewnie niedługo się dowiemy...

Link to comment
Share on other sites

nie wytrzymałam i napisałam smsa do Pawła, czy chociaż złapali Diego.
Zadzwonił i mówi, że nie. I że źle to wygląda, szukają 1,5 h i go nie ma. Więc mu mówię, żeby dał znać, jak tylko znajdą, a Paweł na to, że właśnie w tym momencie się znalazł!! Hurra
:):multi::multi::multi:

no to teraz druga część zadania - zaobrożować, zasmyczować i w drogę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...