Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/rusti-cudowne-rodzenstwo-w-pseudo-schronie-w-wolomini-146056/[/URL]

Pomocy!!!!
Sunia z tego wątku jest w Wołominie w pseudo schronisku

Cudem udało sie dla niej znaleźć dom ale nie chcemy jej wydać bez sterylki. Potrzebne nam pieniądze na zabieg

[B]Prosimy o wsparcie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane, jeśli potrzeba porobić fotki, to ja się piszę. Być może będę nawet miała transport, ale to nie jest pewne (bluesmobil ma 22 lata, jest maluchem i nie wiem, czy kolejna reanimacja się powiedzie).
Fociłam w Krężelu/Maciejowicach i u Wahl - foteczki do wglądu na stosownych wątkach.
Jakby co, to dajcie znać, bo ja w necie raczej raz dziennie (najwyżej) i to na krótko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Kochane, jeśli potrzeba porobić fotki, to ja się piszę. Być może będę nawet miała transport, ale to nie jest pewne (bluesmobil ma 22 lata, jest maluchem i nie wiem, czy kolejna reanimacja się powiedzie).
Fociłam w Krężelu/Maciejowicach i u Wahl - foteczki do wglądu na stosownych wątkach.
Jakby co, to dajcie znać, bo ja w necie raczej raz dziennie (najwyżej) i to na krótko.[/quote]

:multi:
Ja widziałam Twoje fotki na wątku Wahlowej.

Są rewelacyjne.
Nasze fotki hm....są raczej poglądowe :oops::evil_lol:
ale jakby trzasnąć psom jakieś super portrety z tymi ich maślanymi oczami to szybciej by sie domy kusiły.

Jak będziemy planowac wyprawę - damy znać wcześniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']:multi:
Ja widziałam Twoje fotki na wątku Wahlowej.

Są rewelacyjne.
Nasze fotki hm....są raczej poglądowe :oops::evil_lol:
ale jakby trzasnąć psom jakieś super portrety z tymi ich maślanymi oczami to szybciej by sie domy kusiły.

Jak będziemy planowac wyprawę - damy znać wcześniej :lol:[/quote]

Dajcie, dajcie. Ja poglądowe też umiem ;) Prawy profil, lewy profil - te klimaty. Jakby bluesmobil odżył to też się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, sprawa jest bardzo ważna.

To jest wątek suczek, które były pod opieką dr Klamczyńskiego w Wołomienie.
Wszyscy lub prawie wszyscy o nim słyszeli.

On prawie do śmierci benia Trevora, który walczy z życiem.
Do dzisiaj rano były tam jeszcze inne sunie; między innymi jedna świeżo po sterylce druga z raną w boku.
Dzis o 8 rano zostały zabrane odwiezione przez Kalmke do Celestynowa.
Dla potrzeb transportu podano im sedalin i za ogony jak worki kartofli wrzucono do samochodu.:diabloti:
Chcemy je zabrać dziś/jutro z Celestynowa i umieścić w płatnych dt ale nie mamy funduszy.

Prosimy o wsparcie

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/potrzebne-deklaracje-bazarki-inaczej-suki-zgina-146056/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusislaw']Jestem wolontariuszką w Klembowie od pół roku. Jesli potrzeba cos wiedziec o jakims piesku więcej, albo sprawdzic domek w okolicy Wolomina i Klembowa to chetnie pomogę. Pozdrawiam Ania.[/quote]
Zerknij zatem czy taki psiak tam nie trafil:roll:
[FONT=Tahoma][COLOR=#22364f]"W Ząbkach 4.IX na osiedlu Batorego, zaginął 2 letni kundel mieszaniec nie duży z charakterystycznymi wystającymi dolnymi zębami, czarny z białym krawatem. Jest psem domowym i bardzo z nami zżytym. nr. 0 602 277 644."[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pusislaw']Jestem wolontariuszką w Klembowie od pół roku. Jesli potrzeba cos wiedziec o jakims piesku więcej, albo sprawdzic domek w okolicy Wolomina i Klembowa to chetnie pomogę. Pozdrawiam Ania.[/quote]

Hallo hallo :lol:

Czy wybierasz się może do Klembowa w niedzielę?
Byloby fajnie sie poznać.

Czy jest jeszcze w schronie ten haszczak Tarik?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje Waldi481 za piękne obroże, które otrzymałam i przekaże je na rzecz psiaków z Klembowa.

Są śliczne, takie z ozdobami i dzwoneczkami.Troche ich szkoda zakładać psiakom na pobyt w schronie, ale obiecuje, że zadbam o to, aby każdy mały psiak, który będzie szedł do domciu dostanie obróżkę jako wyprawkę.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='pusislaw']Jestem wolontariuszką w Klembowie od pół roku. Jesli potrzeba cos wiedziec o jakims piesku więcej, albo sprawdzic domek w okolicy Wolomina i Klembowa to chetnie pomogę. Pozdrawiam Ania.[/quote]

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana wolontariatem, udzielaniem pomocy rzeczowej i finansowej na rzecz schroniska w Klembowie. Byłam tam w niedzielę 18.10, zabrano rzeczy które przywiozłam ale nie było chętnych do rozmowy. Jak mam postąpić by chciano skorzystać z mojej pomocy. Bardzo proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Hallo hallo :lol:

Czy wybierasz się może do Klembowa w niedzielę?
Byloby fajnie sie poznać.

Czy jest jeszcze w schronie ten haszczak Tarik?[/quote]

Poszukuję wolontariuszy schroniska w Klembowie. Bardzo chciałabym pomóc zwierzakom ale nie wiem od czego zacząć. Chciałabym skontaktować się z kimś kto stale pomaga w Klembowie, żeby może spotkać się na miejscu w jakiś konkretny dzień. Bardzo proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Poszukuję wolontariuszy schroniska w Klembowie. Bardzo chciałabym pomóc zwierzakom ale nie wiem od czego zacząć. Chciałabym skontaktować się z kimś kto stale pomaga w Klembowie, żeby może spotkać się na miejscu w jakiś konkretny dzień. Bardzo proszę o kontakt.[/QUOTE]

Jestem ;)

Podam Ci na pm mój numer telefonu i sobie pogadajmy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...