Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Greven, bardzo Ci dziekuję, że jesteś. Strasznie mnie wzięło to psie nieszczęście, bo tutaj nikt się nie udziela, nikt nie zagląda. Na Zdjęciach, które dostałam od Aleksandry (postaram się jutro dopracować wielkość), jest fotka, gdzie w budzie (kojcu), jest takie kłębowisko szczeniorów.

Link to comment
Share on other sites

Nie dziękuj, nie ma za co.
Spróbuj coś zrobić, żeby fotki były większe, bo będziesz mi fundować szkła kontaktowe ;)

zapraszam, może ktoś zechce pomóc... 25 kotów, bez schronienia, bez jedzenia w porcie przeładunkowym:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178753-[/url] … p=13988041

Link to comment
Share on other sites

mała_czarna nie mam pojęcia na temat działalnośco Rottki w Klembowie.
Ja byłam wolontariuszką i jezdziłam tam min. 2 razy w tygodniu. W tej chwili zmieniła mi się sytuacja życiowa i nie jestem w stanie pomagać tak jak do tej pory dlatego szukam ludzi do pomocy. W zeszłym roku było 80 psów teraz jest 180! Więc tylko pomoc wolontaricka może zapobiec dalszego zwiększania się ilości psów.
Potzrebne ogłoszenia. Ludzie któzy pojadą na miejsce i poznają psy żeby móc o nich opowiadac potencjalnym chętnym.
Potrzebne DT dla psów słabszych i dla tych które mają dużą szansę na adopcje tak żeby można było je poznać i mieć pewność że zostaną wydane w odpowiednie ręce.

Fruzia jest już zabrana z Klembowa.

Teraz uciekam będę wieczorem na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']nr do Celiny nie zmienił się :shake:

[B]mała_czarna[/B], mogę się z Tobą zabrać do Klembowa ale w przyszłą niedzielę; ten weekend już mam rozdzielony na przytulisko i odwiedziny w tymczasach :roll:

[B]Aleksandra95[/B] mogłaby się znami zabrać :lol:[/QUOTE]

Ok, mnie pasuje! Im więcej rąk i głów tym lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...