Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Gosiapk stałej pomocy finansowej to raczej nie mają a przynajmniej nam o tym nic nie wiadomo i nie sądzę by ktoś nam chciał o tym mówić . Tam potrzebne jak zawsze wszystko:
karma
smycze , obroże
środki na pasożyty
nie wiem jak ze słomą wiem , że ktoś był a Negri zawieźć słomę ale czy wystarczająco dużo ...
wolontariusze bardzo potrzebni
pomoc w robieniu zdjęć psiakom oraz zakłądaniu wątków i robieniu ogłoszeń


Ogólnie w Klembowie jest źle w tym sensie , że mało tam miejsca psy muszą się gnieździć , kasy zaczyna brakować . Olbrzymim kłopotem jest to , ze Azyl nie posiada żadnej strony internetowej w związku z czym nie ma tak naprawdę miejsca a sieci gdzie każdy mógłby wejść i obejrzeć psiaki wybrać coś dla siebie . Gdyby było nas tam stałych bywalczyń przynajmniej ze trzy cztery wóczas adopcje szły by zdecydowanie lepiej kiedy ostatnio pojechac mogłyśmy tylko ja i Negri to niestety niewiele udało nam się zdziałać no bo co napykac fotek 30 psiakom to nie kłopot ale założyć wątki i robić ogłoszenia i wszytskiego pilnować na bieżąco to ogormny kłopot .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Poszukiwana jest osoba, która mogłaby zrobić stronę internetową Azyku w Klembowie

Poszukiwane osoby do robienia ogłoszeń!!![/QUOTE]

[B]Strona internetowa jest. Zrobiła ją Selenga.[/B] Strona nie działa bo nie wyrabiam z czasem, aby ją prowadzić. :oops:

Tak wiec jeżeli znalazłby się ktoś, kto już ma doświadczenie jak prowadzi się taka stronę byłoby fajnie.

Potrzebna jest zwarta grupa osób co najmniej 4 które będa współpracować ze sobą regularnie.
Jedna lub dwie osoby wiele nie zrobią.

Link to comment
Share on other sites

Prowadzenie strony jest na prawdę proste (możecie zapytać Ziutkę).
Tylko musi to robić ktoś kto bywa w Klembowie, kto cokolwiek wie o azylu i psach. Ja tu niestety mogę pomóc tylko ucząc obsługi panelu administracyjnego strony. Jeśli ktoś się podejmie prowadzenia choćby działu adopcji, to proszę o PW, umówimy się na zdalne szkolenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']czy te dane:

email azylu w Klembowie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon do azylu 504 649 287

sa nadal aktualne? porobie pare ogloszen...[/QUOTE]

[CENTER][LEFT]05-205 Klembów [/CENTER][/LEFT]
[CENTER][LEFT]ul.Słoneczna2 [/CENTER][/LEFT]
[CENTER][LEFT]Tel: 029-777-90-22[/CENTER][/LEFT]
[CENTER][LEFT]507-292-311[/CENTER][/LEFT]
[CENTER][LEFT]504-649-287[/CENTER][/LEFT]
[CENTER]
[LEFT]nie znam adresu mailowego ale ich strona to: [url=http://www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl]Stowarzyszenie opieki nad zwierzętami w Polsce - Strona główna[/url][/CENTER][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Poszukiwana jest osoba, która mogłaby zrobić stronę internetową Azyku w Klembowie

Poszuiwane osoby do robienia ogłoszeń!!![/QUOTE]

Jak tylko podszkolę się, podejmę próbę zrobienia ogłoszeń i czegoś na stronie Klembowa.
Nie znam za bardzo psów i niewiele wiem o schronisku. Byłam tam 2 x, przy czym 1 x z Negri_2008 żeby zrobić zdjęcia.
Na razie raczkuję na dogomanii ale mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła efektywniej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Jak tylko podszkolę się, podejmę próbę zrobienia ogłoszeń i czegoś na stronie Klembowa.
Nie znam za bardzo psów i niewiele wiem o schronisku. Byłam tam 2 x, przy czym 1 x z Negri_2008 żeby zrobić zdjęcia.
Na razie raczkuję na dogomanii ale mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła efektywniej pomóc.[/QUOTE]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

W ogłoszeniach najlepeij podwać numer [B]Celiny 504-649-287[/B]

Ten telefon stacjonarny który podała Aga jest nie aktualny, kierunkowy się nie zgadza. To ich telefon z poprzedniego miejsca zamieszkania w iinym Województwie kiedy jeszcze tylko prowadzili tresurę psów.
Adres mailowy też jest raczej nie aktualny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']W ogłoszeniach najlepeij podwać numer [B]Celiny 504-649-287[/B]

Ten telefon stacjonarny który podała Aga jest nie aktualny, kierunkowy się nie zgadza. To ich telefon z poprzedniego miejsca zamieszkania w iinym Województwie kiedy jeszcze tylko prowadzili tresurę psów.
Adres mailowy też jest raczej nie aktualny.[/QUOTE]

ok, dziekuje. w weekend bede miec wiecej czasu to zabiore sie za ogloszenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']W jakim systemie zrobiona jest strona??
Mam od groma czasu wiec moglbym na bierzaco uaktualniac jesli jest jeszcze taka potrzeba.[/QUOTE]

To jest bardzo prosty w obsłudze zaadaptowany mechanizm sklepu internetowego. Ale myślę, że to nie jest dobry pomysł żeby aktualizować stronę z Londynu...Żebyś mogła wrzucić informacje na stronę, ktoś będzie musiał Ci te informacje przygotować i wysłać mailem. Jaki jest sens takiego pośredniczenia, skoro osoba przygotowująca materiały dla Ciebie może je od razu wrzucać na stronę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']To jest bardzo prosty w obsłudze zaadaptowany mechanizm sklepu internetowego. Ale myślę, że to nie jest dobry pomysł żeby aktualizować stronę z Londynu...Żebyś mogła wrzucić informacje na stronę, ktoś będzie musiał Ci te informacje przygotować i wysłać mailem. Jaki jest sens takiego pośredniczenia, skoro osoba przygotowująca materiały dla Ciebie może je od razu wrzucać na stronę?[/QUOTE]

Jasne, rozumiem :p

Link to comment
Share on other sites

jak nie będe pracować w soboty to moge podjechać i foty porobić. Mieszma blkisko Klembowa. Dajcie tylko jakieś info.
Postaram sie podskoczyć do schroniska w niedziele, jak namówie męża na podwózke, bo ciut podziebiona jestem i podrzucimy jakis worek karmy. ładuje baterie do aparatu.
Może i podołam stronie internetowej musiałabym zobaczyć, ale mam czas tylko wieczorami.
A tak mnie tam wpuszczą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rpietrzak']jak nie będe pracować w soboty to moge podjechać i foty porobić. Mieszma blkisko Klembowa. Dajcie tylko jakieś info.
Postaram sie podskoczyć do schroniska w niedziele, jak namówie męża na podwózke, bo ciut podziebiona jestem i podrzucimy jakis worek karmy. ładuje baterie do aparatu.
Może i podołam stronie internetowej musiałabym zobaczyć, ale mam czas tylko wieczorami.
A tak mnie tam wpuszczą?[/QUOTE]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...